رفتن به مطلب

گرین پاور جدید تحت استاندارد ATX 12V v3.1 به بازار عرضه می کند.

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

یکی از بچه ها هم GXD 1000 گرفته برای اون هم h++ هست 😁

ای بابا یکی بره تو انجمن گرین بپرسه داستان چیه
واقعا جوابشون باید جالب انگیز باشه :S
حتی توی این عکس هم که توی سایت خودشون و مربوط به مدل EDGE 1000 هست کابل دارای ++H هست و مشخصه
امیدوارم فردا حذفش نکنند بگن اشتباه بوده و قرار نیست همه چیز مطابقت داشته باشه
https://uploadb.me/vtztdm80ib3u/Screenshot 2024-06-22 221945.png.html

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

ای بابا یکی بره تو انجمن گرین بپرسه داستان چیه
واقعا جوابشون باید جالب انگیز باشه :S
حتی توی این عکس هم که توی سایت خودشون و مربوط به مدل EDGE 1000 هست کابل دارای ++H هست و مشخصه
امیدوارم فردا حذفش نکنند بگن اشتباه بوده و قرار نیست همه چیز مطابقت داشته باشه
https://uploadb.me/vtztdm80ib3u/Screenshot 2024-06-22 221945.png.html

چرا از شرکت سوال نمی کنید؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام.

امروز منبع تغذیه ۱۲۰۰ وات سری gxd منم به دستم رسید. از لحاظ فیزیکی تفاوت های زیادی با سری ocpt داره و نسبت به اون ها بسیار جمع و جور تر و سبک تر هست و به راحتی میشه در کیس های کوچیک هم قرارش داد. در نگاه اول شبیه یک پاور معمولی به نظرم میرسه، ولی کیفیت و طراحی سوکت ها و کابل ها بسیار بالا هست. از جنس و طراحی ساده جعبه بسیار راضی هستم و چندین برابر سری ocpt کیفیت و زیبایی داره.

نوع کابل ۱۲ پین گرافیک از نوع ++h هست و مشکلی هم نداره.

از نظر من تنها دو مشکل داره. یکی جنس و سختی بیش از حد کابل ۲۴ پین هست که اجازه مدیریت کابل و خم کردنش رو خیلی به سختی میده و اگه کیس شما عمق کافی نداشته باشه، ممکنه برای برای نصبش عصبانی بشید. خدایی خیلی سفته و نمیشه خمش کرد.

دومی هم نبود کابل دو سر ۸ پین برای پردازنده هست. خیلی عجیبه که این محصول دارای دو عدد کابل دو سر ۸ پین برای گرافیک هست ولی برای پردازنده فقط دو عدد کابل یک سر ۸ پین داره. 

اگه کسی دلیل برای این مورد به ذهنش میرسه خوشحال میشم که بهم بگه.

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

دومی هم نبود کابل دو سر ۸ پین برای پردازنده هست. خیلی عجیبه که این محصول دارای دو عدد کابل دو سر ۸ پین برای گرافیک هست ولی برای پردازنده فقط دو عدد کابل یک سر ۸ پین داره.

سلام.

چند تا پاور ATX 3.1 با ظرفیت 1200 وات دیدید که این ویژگی که فرمویدید رو داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

سلام.

چند تا پاور ATX 3.1 با ظرفیت 1200 وات دیدید که این ویژگی که فرمویدید رو داشته باشه؟

سلام. مگه من گفتم دیدم؟؟ گفتم برام عجیبه که همچین چیزی وجود داره.

پایین تر هم سوال کردم و گفتم که اگه کسی چیزی در این مورد میدونه خوشحال میشم که بهم بگه. 

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود 

بعد چند ماه بررسی های بیشتری صورت گرفته روی gxd و edge؟ نتیجه نهایی چی شد آیا ارزش خرید دارن؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۵/۸ در 13:56، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

امروز منبع تغذیه ۱۲۰۰ وات سری gxd منم به دستم رسید. از لحاظ فیزیکی تفاوت های زیادی با سری ocpt داره و نسبت به اون ها بسیار جمع و جور تر و سبک تر هست و به راحتی میشه در کیس های کوچیک هم قرارش داد. در نگاه اول شبیه یک پاور معمولی به نظرم میرسه، ولی کیفیت و طراحی سوکت ها و کابل ها بسیار بالا هست. از جنس و طراحی ساده جعبه بسیار راضی هستم و چندین برابر سری ocpt کیفیت و زیبایی داره.

از نظر من تنها دو مشکل داره. یکی جنس و سختی بیش از حد کابل ۲۴ پین هست که اجازه مدیریت کابل و خم کردنش رو خیلی به سختی میده و اگه کیس شما عمق کافی نداشته باشه، ممکنه برای برای نصبش عصبانی بشید. خدایی خیلی سفته و نمیشه خمش کرد.

در درجه اول تبریک به خاطر حسن بد انتخابتون😂

کابل گرافیک باید 16 پین باشه اگر 12 هست به 450 وات لیمیت می شه و ارزش h++ از بین می ره

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اینو اسکرین شات میگیرم به عنوان اثر هنری اینجا سیو بشه.

image.thumb.png.b731e67e56b945908809d7035549aacc.png

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

کابل گرافیک باید 16 پین باشه اگر 12 هست به 450 وات لیمیت می شه و ارزش h++ از بین می ره

من این پاورو دارم براش بررسی مینویسم، ممنون میشم ایراداتش رو برام مرقوم بفرمایید.

سلام.

اگر 2 تا کابل مجزای 8 پین داشته باشه که خیلی بهتر از یک کابل با 2 سر 8 پینه. الان مشکل چیه یا من متوجه نشدم

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

اگر 2 تا کابل مجزای 8 پین داشته باشه که خیلی بهتر از یک کابل با 2 سر 8 پینه. الان مشکل چیه یا من متوجه نشدم

منظور ایشون این هست که برای سی پیو 4*8 pin باشه.

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

منظور ایشون این هست که برای سی پیو 4*8 pin باشه.

4*8 دیگه چیه؟

کابل برق پردازنده یه 4+4 داریم و یه کابل 8 پین EPS. دیگه 4*8 از کجا اومد؟

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

من این پاورو دارم براش بررسی مینویسم، ممنون میشم ایراداتش رو برام مرقوم بفرمایید.

سلام.

سوالم این هست که چرا کابل پردازنده دارای ۲ سر ۸ پینی نیست. اگه به خاطر جلوگیری از نوسان و حفظ امنیت به منظور عدم داغ شدن کابل، اینکار رو انجام دادن، پس باید این کار رو برای کابل های کارت گرافیک میکردند که مصرف خیلی بیشتری نسبت به پردازنده داره.

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

ممنون. ولی حسن خوب باعث انتخابش شد. چون با قیمت حدود ۸ میلیون تومان هیچ منبع تغذیه ای دارای که استاندارد ۳.۱ و با کیفیت بالا باشه وجود نداره.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.

سلام عزیز چیشد بین 1000 edge و 1200gxd سراغ مورد دوم رفتین؟ منم موندم سری edge گزینه خوبی هست یا نه

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

سلام عزیز چیشد بین 1000 edge و 1200gxd سراغ مورد دوم رفتین؟ منم موندم سری edge گزینه خوبی هست یا نه

سلام. با توجه به مطالبی که داخل این تاپیک خوندم به این نتیجه رسیدم که سری ادج ارزش خرید زیادی رو برای من نداره و بهترین انتخاب سری جی ایکس دی هست. چون هیچ اطلاعات درستی از سری ادج موجود نبود و نتیجه بررسی ها هم نیومده بود.

لینک به دیدگاه

کاربر @دارا

این چه طرز صحبت تو فروم عمومی و تخصصی سخت افزار هست

من کاری ندارم تفکر شما راجب برندی که گفتید چی هست

ولی مادامی که این طرز صحبت و این ادبیات رو دارید اجازه نظر دادن ندارید و پاک میشه

شما نمیتونی بیای به همه خریداران یک برند توهین بکنی

میتونید اگر نظری دارید و تست کردید با دلیل و مدرک محترمانه نظرتون رو بیان کنید

همچین نوع ادبیاتی جایی در این فروم ندارد و نخواهد داشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...