رفتن به مطلب

فروش evga Geforce 9600gt

Avoided
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مشخصاتش را بصورت یک فایل pdf پیوست کردم، نمی دونم قیمت چند بگم، خودتون قطعا میتونید مشخص کنید، هر چی نباشه دوستان واردترند. ولی قیمتی بگین که برازندش باشه و خواهشا به هیچ عنوان با کارت گرافیک های مشابه msi asus giga و ... مقایسش نکنید. توصیم برای خرید به اوناییکه میخوان به تازگی سیستم ببندند. موفق باشید

512-P3-N865-AR.pdf

ویرایش شده توسط Avoided
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی چی کدومه، من که pdf اشو گذاشتم، در ضمن من 370 مشتری داشته ندادم

سلام علیکم یا علییییییییییییییییی

آقا عذر میخوام فکر کنم تااپیک 570 GTX رو ومدم

عذر میخوام عذت زیاد

لینک به دیدگاه

برام سوالی پیش اومد . 370 تومان مشتری داشتید و ندادید یا 70 تومان ؟ چون هر کسی برای این کارت 370 تومان پیشنهاد داده ........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در ضمن من 370 مشتری داشته ندادم

شما اگر بتونید 80 بفروشید خدا رو شکر کنید.

اون موقع که 9600 ابر کارت بود قیمت آکش 210 بود نه دست دوم 370 !

ویرایش شده توسط M 1 K 4 1 L
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی چی کدومه، من که pdf اشو گذاشتم، در ضمن من 370 مشتری داشته ندادم

احتمالا سوء تعبیر شده . لطفا تحقیق مجدد بفرمائید تا .... ;)

ولی قیمتی بگین که برازندش باشه و خواهشا به هیچ عنوان با کارت گرافیک های مشابه msi asus giga و ... مقایسش نکنید.

قطعا مقایسه نخواهیم کرد چون گرافیکهای این 3 برند که گفتید از Evga سرتر هستند .

لینک به دیدگاه

من خریدار نیستم ولی بچه ها قیمت دستشون هست ، شما قیمت رو ویرایش کنید تا بتونید بفروشید

لینک به دیدگاه

من چند روز پیش 6950 فروختم 350 تومن یعنی مال شما از مال من قویتره و همچنین گرانتر

لینک به دیدگاه

من چند روز پیش 6950 فروختم 350 تومن یعنی مال شما از مال من قویتره و همچنین گرانتر

مشخصاتشو بهم میدی؟

لینک به دیدگاه

با این مشخصات کارت گرافیکم، بهم معرفی کنید 305 تومن خریدارم، یکی از فامیلامون اینو مستقیما از ایالت فلوریدا خرید، با هزار و یک بدبختی ردش کرد، استفادش فقط در north america مجاز بود، شماها اصلا کارت گرافیکو بر چه اساسی انتخاب میکنید، غیر از اینه که پهنای باندشو حساب میکنید!

من دیروز asus 128-bit در حدود 310 تومن خریدم، حاضرم برای دست دوم 256-bit در حدود 350 تومن پول بدم، همه چیز فقط روی کاغذ نیست! من در یک سیستم بازی BF3 اجرا کردم و در مقایسه با این کارت

XFX PVT80FSHF9 GeForce 8800 GTX 768MB 384-bit GDDR3 PCI Express x16

benchmark بمراتب بالاتری داد

ویرایش شده توسط Avoided
لینک به دیدگاه

اقا چشم بسته غیب گفتی همه چیز بیت که نیست اصلا ابدا ربتی به قدرت کارت( پهنای باند) نداره فکر میکنم اطلاعاتتون مال 10سال پیشه خودتون رو یکم اپدیت کنید

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این مشخصات کارت گرافیکم، بهم معرفی کنید 305 تومن خریدارم، یکی از فامیلامون اینو مستقیما از ایالت فلوریدا خرید، با هزار و یک بدبختی ردش کرد، استفادش فقط در north america مجاز بود، شماها اصلا کارت گرافیکو بر چه اساسی انتخاب میکنید، غیر از اینه که پهنای باندشو حساب میکنید!

من دیروز asus 128-bit در حدود 310 تومن خریدم، حاضرم برای دست دوم 256-bit در حدود 350 تومن پول بدم، همه چیز فقط روی کاغذ نیست! من در یک سیستم بازی BF3 اجرا کردم و در مقایسه با این کارت

XFX PVT80FSHF9 GeForce 8800 GTX 768MB 384-bit GDDR3 PCI Express x16

benchmark بمراتب بالاتری داد

کارت شما رو در جیب کوچکش قرار میدهد.از کارت شما هم ارزانتر!

http://forum.persiantools.com/t293821.html

لینک به دیدگاه

اقا چشم بسته غیب گفتی خوب معلومه 9600 از 8800 برتره همه چیز بیت که نیست اصلا ابدا ربتی به قدرت کارت( پهنای باند) نداره فکر میکنم اطلاعاتتون مال 10سال پیشه خودتون رو یکم اپدیت کنید

کلا احساس میکنم تو فضای ماتریکسم، همتون همین جورین؟! پس شما از اینترنت چه استفاده ای میکنید؟!

یک سری به این سایت بزنید http://www.hwcompare.com/3998/geforce-8800-gt-512mb-vs-geforce-9600-gt-512mb/

از نظر عملکرد به ترتیب 9800 بعد 8800 و بعد نوبت به 9600 میرسه، خودتونو اینقدر در گیر اعداد نکنید،

به این سایت هم مراجعه کنید http://www.rodneyreynolds.com/content/how-calculate-video-card-fillrates-and-memory-bandwidth

سعی کنید تا از فرمولاش برای بدست آوردن مشخصات کارت گرافیک سیستمتون استفاده کنید، باید به فهمید که برای انتخاب یک کارت گرافیک پهنای باند مموریش حرف اول میزنه، هیچ تفاوتی بیت 1Gb با 2Gb برای انتخاب کارت گرافیک وجود نداره و همیشه chipset کارت گرافیک از memory جلوتره

لینک به دیدگاه

کارت شما رو در جیب کوچکش قرار میدهد.از کارت شما هم ارزانتر!

http://forum.persian...om/t293821.html

من چه کارتیرو میگم، شما چی آدرس میدی، شما اصلا کارت گرافیک از نزدیک دیدی؟ می دونی به چه بدبختی تو کیس جاش کردیم، اون گرافیک XFX رو که من معرفی کردم، فوق العاده مخوفه

لینک به دیدگاه

من چه کارتیرو میگم، شما چی آدرس میدی، شما اصلا کارت گرافیک از نزدیک دیدی؟ می دونی به چه بدبختی تو کیس جاش کردیم، اون گرافیک XFX رو که من معرفی کردم، فوق العاده مخوفه

دوست محترم سلام

قصد جسارت یا بی ادبی ندارم، ولی حکایت شما شده حکایت اون بنده خدایی که خیابون رو با ماشین اشتباه میرفت و به بغل دستیش میگفت: نگاه کن فلان فلان شده ها همشون دارن خلاف میان

شما قبل از اینکه این بحث رو ادامه بدید و بیخودی باعث دلخوری خودتون و بقیه ی دوستان بیشن، حتما یه مقدار بیشتر تحقیق کنید، البته بصورت عملی، نه بصورت تئوری

موفق باشی ...

لینک به دیدگاه

داداش با 260 توی امضام کل میندازم (نو خریدم 250) یه کولر روش گذاشتم 100 تومنه شده تانک جنگی(روی هم 350 با قدرت 3 برابر کارت شما!) :blink:

نوی این کارت شما رو پارسال 145 خریدم بود! :D

اینم عکس همون کارت اسپرت شدست

94239108468981208246.jpg

94445487785955029787.jpg

مشخصات :

پهنای باند 448 بیتی

کور 216 (B3)

فرکانس 2100 مگاهرتز مموری

فرکانس هسته 625 مگاهرتز با 28 واحد راپس(28x625=17500Mpixel )

ویرایش شده توسط CyberShot
لینک به دیدگاه

دوستان شرمنده سوتی دادم منو شطرنجی کنین :unsure:

اقا خواستین سر1میلیون با کارت توی امضام کل میندازم هر کدوم امتیاز بیشتری در 3dmark گرفت برنده است :D

لینک به دیدگاه

دوست محترم سلام

قصد جسارت یا بی ادبی ندارم، ولی حکایت شما شده حکایت اون بنده خدایی که خیابون رو با ماشین اشتباه میرفت و به بغل دستیش میگفت: نگاه کن فلان فلان شده ها همشون دارن خلاف میان

شما قبل از اینکه این بحث رو ادامه بدید و بیخودی باعث دلخوری خودتون و بقیه ی دوستان بیشن، حتما یه مقدار بیشتر تحقیق کنید، البته بصورت عملی، نه بصورت تئوری

موفق باشی ...

موافقم بحث بسته شد، من نیاز به تحقیق بیشتری دارم، باید اول خیابونو بشناسم، بعد جهتشو، بعد تازه بیام سراغ رانندگی، شایدم تصمیم گرفتم قدری پیاده روی کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان قضیه چی هست؟ گپ خودمونی هست؟ بحث فنی چطور؟ فروش هم هست؟

اگه فرض بگیریم بحث جدی هست، این رو ببینید:

perfrel.gif

http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GeForce_9600_GT_SSC/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

گیریم بنده خدا یه اشتباهی ازش سر زده ناخواسته که احتمالا یکی سرش شیره مالیده خواسته یا ناخواسته بهش اطلاعات غلط داده... شما چرا مسخرش می کنید؟؟؟ [-(

دوست عزیز کارت شما مال حداقل 5 نسل قبل کارت گرافیک هست و کارتهای دوستان حداقل 3-4 برابر کارت شما قدرت داره با اینکه بقول شما بیتش کمتر از کارت شما هست! o:-)

در هر صورت اگه هنوز واقعا فکر می کنید حرف خودتون حرف هست یه سر تو بازار بزنید یا تو اینتنت مقالات جدید رو بخونید می فهمید که کارت شما دیگه تقریبا از رده خارج هست و دوستان قیمت مناسبی بهتون دادن !!!

بازم شرمنده اگه دخالت کردم تاپیک خودتونه و اختیار مالتون رو دارید! :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...