رفتن به مطلب

فروش evga Geforce 9600gt

Avoided
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

هیچی نمیگم.... :D

فقط پینوشت : یه کارت گیگابایت 9600GT 1GB GDDR3 دارم که کور 850 و مموری 2500 کار میکنه خودشم نسخه GaAra Edition هستش :p

با این کارت کل میندازم :lol:

لینک به دیدگاه

درود

گیریم بنده خدا یه اشتباهی ازش سر زده ناخواسته که احتمالا یکی سرش شیره مالیده خواسته یا ناخواسته بهش اطلاعات غلط داده... شما چرا مسخرش می کنید؟؟؟ [-(

دوست عزیز کارت شما مال حداقل 5 نسل قبل کارت گرافیک هست و کارتهای دوستان حداقل 3-4 برابر کارت شما قدرت داره با اینکه بقول شما بیتش کمتر از کارت شما هست! o:-)

در هر صورت اگه هنوز واقعا فکر می کنید حرف خودتون حرف هست یه سر تو بازار بزنید یا تو اینتنت مقالات جدید رو بخونید می فهمید که کارت شما دیگه تقریبا از رده خارج هست و دوستان قیمت مناسبی بهتون دادن !!!

بازم شرمنده اگه دخالت کردم تاپیک خودتونه و اختیار مالتون رو دارید! :D

لازم دیدم که یک بار دیگه مشخصات کارت گرافیکمو اعلام کنم، شاید قدری سوء تفاهم ها برطرف بشه:

EVGA SP/Nvidia e-GeForce 9600GT Superclocked Ivy Gesher Edition ~92

Assembled in the USA

evga 24/7 America only

Pristine Condition

Lifetime Warrenty by EVGA

کلا دیگه می تونین برین با خیال راحت با گرافیکاتون حال کنید، همچین chipset ای هرگز حتی داخل cpu کامپیوتر شما هم قرار نمیگیره، وقتی بزرگتر شدین میفهمید که بین پردازش real و imaginary تفاوت وجود داره

ویرایش شده توسط Avoided
لینک به دیدگاه

من میخواستم بگم 65 خریدارم که حرف های شما رو دیدم نظرم عوض شد.

لطفا یه لینک بررسی یا ریویو از کارت خودت بذار تا ماهم ببینیم قدرت کارتت رو.

بعدش هم اگر کارت شما دست دومش 370 تومنه نوش باید بیش از 500 تومن قیمتش باشه یعنی این کارت از 560 هم احتمالا قویتره نه؟560 در حد gtx 295 هست اون وقت کمپانی انویدیا مرض داشت gtx 295 رو بده بیرون؟همون 9600 رو نگه میداشت دیگه.

لینک به دیدگاه

لازم دیدم که یک بار دیگه مشخصات کارت گرافیکمو اعلام کنم، شاید قدری سوء تفاهم ها برطرف بشه:

EVGA SP/Nvidia e-GeForce 9600GT Superclocked Ivy Gesher Edition ~92

Assembled in the USA

evga 24/7 America only

Pristine Condition

Lifetime Warrenty by EVGA

کلا دیگه می تونین برین با خیال راحت با گرافیکاتون حال کنید، همچین chipset ای هرگز حتی داخل cpu کامپیوتر شما هم قرار نمیگیره، وقتی بزرگتر شدین میفهمید که بین پردازش real و imaginary تفاوت وجود داره

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-7.html

یه نگام به اینجا بزن

هرچند شاید از نظر شما اینام بچه هستند و نمیفهمن

باید بزگ شن بفهمن

EVGA SP/Nvidia e-GeForce 9600GT Superclocked Ivy Gesher Edition

چیه!

(داش من گرافیک شما حتی مثل کرافیک های asus ares یا مشابه های ان به تعداد خیلی محدود هم تولید بشه

در نهایت از همون چیپی استفاده میکنه که تو همون مدل های دیگه هست و استفاده میشه

پس کارایی تفاوت انچنانی نخواهد داشت،فقط شاید مقداری خاص باشه ،که اونم واسه یه کارت رده میانی اصلا مهم نیست)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چقدر ما بدبخت شدیم که باید با این قیمتها بخریم ... البته میخریم

http://www.ebay.com/itm/512MB-EVGA-e-GeForce-9600GT-DDR3-PCL-E-Dual-DVI-TV-out-put-/310411691054?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item4845fa842e

لینک به دیدگاه

با این مشخصات کارت گرافیکم، بهم معرفی کنید 305 تومن خریدارم، یکی از فامیلامون اینو مستقیما از ایالت فلوریدا خرید، با هزار و یک بدبختی ردش کرد، استفادش فقط در north america مجاز بود، شماها اصلا کارت گرافیکو بر چه اساسی انتخاب میکنید، غیر از اینه که پهنای باندشو حساب میکنید!

من دیروز asus 128-bit در حدود 310 تومن خریدم، حاضرم برای دست دوم 256-bit در حدود 350 تومن پول بدم، همه چیز فقط روی کاغذ نیست! من در یک سیستم بازی BF3 اجرا کردم و در مقایسه با این کارت

XFX PVT80FSHF9 GeForce 8800 GTX 768MB 384-bit GDDR3 PCI Express x16

benchmark بمراتب بالاتری داد

دوست عزیز طبق این حرفی که شما زدید بنده حاضرم گرافیک 460 خودم رو که دارای پهنای باند 256 هست بهتون به قیمت 350 تومن وجه رایج مملکت تقدیمتون کنم .

شماره حساب بدم برای واریز ؟

ویرایش شده توسط red30b
لینک به دیدگاه

دوست عزیز طبق این حرفی که شما زدید بنده حاضرم گرافیک 460 خودم رو که دارای پهنای باند 256 هست بهتون به قیمت 350 تومن وجه رایج مملکت تقدیمتون کنم .

شماره حساب بدم برای واریز ؟

سلام دادش

با تو چرا عصبی میشی؟!

:p

کاریه که شده،اگه میخوایی بفروشی این gc رو بهم خبر بده،

مشتریم پرو پا قرص

ویرایش شده توسط amin69r
لینک به دیدگاه

سلام دادش

با تو چرا عصبی میشی؟!

:p

کاریه که شده،اگه میخوایی بفروشی این gc رو بهم خبر بده،

مشتریم پرو پا قرص

مخلص دادا

آخه جوری اساتید رو با اطلاعات ناقص و غلط به سخره میگیره که آدم عقل از سرش میپره

نه امین جان قصد فروش ندارم , فقط اگه این آقا بخوان ؛ اونم به قیمت 350 حاضرم بفروشم بهشون و تضمین میکنم حداقل 2 برابر قدرتش از کارت ایشون بیشتر باشه .

لینک به دیدگاه

من از دوستان عزیز و اساتید خودم، که اینقدر از اطلاعات خودشون مطمئن هستن، متعجبم که دیگه چرا این جریان رو اینقدر کشش میدن ؟

حالا یه بنده ی خدایی بنا به هر دلیلی دچار سوء تفاهم شدن، دیگه دلیلی نداره به سخره گرفته بشه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان خواهشا مراعات کنید و کمی خویشتن دار باشید.چند وقت پیش هم یکی از دوستان این کارت رو بالاتر از 4850 میدونست و میگفت نزدیک 4870 هست و قیمت رو هم نسبتا پرت می گفت من هم گفتم منصرف شدم از خرید.

دیگه پست ندید،تاپیک فروش هست.

لینک به دیدگاه

از این به بعد هر پستی به غیر از پست جهت خرید تو این تاپیک زده بشه ، حذف میشه و یک امتیاز منفی هم بهش تعلق میگیره . تموم کنید این بحث رو . ایشون هر قیمتی که دلش بخواد میتونه بذاره . دلایل اشتباهشون گفته شد . اگر خودشون بخوان اصلاح میکنن .

لینک به دیدگاه

درود

تاپیکی که قوانین خرید و فروش انجمن حاضر را رعایت نکنه باید به حالت تعلیق دربیاد و در صورت عدم اجرای مفاد قوانین باید حذف گردد! :mellow:

لطفا به قوانین و اجرای آن احترام بگذارید!

درصورت رعایت کامل موازین موضوع ، پیشنهاد قیمت داده خواهد شد ، با سپاس @};-

* قوانین برای همه یکسان است*

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...