رفتن به مطلب

نظر سنجی

MjMotamedi
 اشتراک گذاری

نظر سنجی قیمت   

224 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا محصولات سخت افزاری در ایران با قیمت معقول به بازار عرضه میشود ؟

Recommended Posts

من دلم می خواهد بدونم اون یه نفری که گفته بله کی بوده خداوکیلی.

لینک به دیدگاه

• ارسال 81
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

جالب اینجاست که هر فروشنده ای قیمت دلخواه خودش رو میده ،

خدا به همه ما و بازار کامپیوتر لطف عنایت بکنه تا مثل سابق بتونیم دست به سخت افزار بزنیم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دلم می خواهد بدونم اون یه نفری که گفته بله کی بوده خداوکیلی.

کاربر ace

لینک به دیدگاه

حالا شد 2 تا :D :lol:

دوستان بستگی داره واژه معقول رو چجوری برای خودتون تعریف کنید. وقتی من برای 50 متر سوار تاکسی می شم و 500 تومن کرایه می دم ، واژه "معقول" یک معنی می ده ، وقتی توی خونم نشستم خودم رو باد می زنم ، پارسال CPU خریدم X تومن امسال می خرم 2x X تومن ، واژه "معقول" یک معنی دیگه می ده.

معقول اینجا به معنی عقلانی اگه بکار ببرید جواب بلی هستش : یعنی فلان چیز اینقدر گرون شده ، پس عقلانی هستش که فلان چیز اینقدر گرون بشه.

معقول اینجا اگه به معنی ارزیدن (ارزش داشتن نسبت به درآمد) اگه بکار بره جوابش خیر هستش. که این هم بستگی به سطح رفاهی پاسخ دهندگان داره.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

من با حرفهای آقا پویا موافقم اما یه توضیحی می دم.

دیروز تماس گرفتم با دریا کامپیوتر واسه خرید فن 12 سانتی 2000 rpm، انتظار قیمت 24 یا 25 هزار تومان را داشتم اما قیمت 35000 تومان را شنیدم. اگر بنده الان به یکی از آشناهام خارج از کشور بگم همین فن را برام بخرن و وقتی می خواهند بیان بیارن پای من حدود 30000 تومان در میاد. این درحالی هست که من کاربر هستم به تعداد زیاد نمیارم از تولید کننده اصلی نمی خرم از اخرین فروشنده می خرم پای من اینقدر در میاد.نمایندگی رسمی کولر مستر در ایران دریا کامپیوتر هست یعنی قیمتی که ما می خریم باید برابر قیمتی باشه که توی امریکا توی دبی و توی هر کشور دیگه ای هست، شرکت اصلی به اندازه کافی این فن را ارزون به نمایندگی هاش می ده که اوناهم با یه قیمتی به فروشنده ها بدن که در نهایت همون 9 دلار به دست کاربر برسه اما توی این آشوب قیمت اینه.

یا مثالی دیگه در خصوص قیمت دوربین عکاسی

دو دوربین نیکون d800 و کانون 5d مارک 3 در بازار جهانی یکی هست اما یکیش توی بازار ایران 8.5 ملیون و اون یکی 7.5 ملیون!!!! چرا؟؟؟؟؟

به این خاطر می گم نامعقول هست.

هفته قبل با افزایش شدید نرخ دلار مواجه شدیم که کل قیمتها بالا رفت مثل قیمت محصولات گرین اما این هفته افزایش قیمت زیادی نداشتیم ولی بازهم قیمتها بسیار بالاتر رفت. چرا؟؟؟؟؟؟

به همین خاطر می گم نا معقول هست.

ویرایش شده توسط Cyrus-the-great
لینک به دیدگاه

من مخالف اونائی هستم که می گن وقتی شما این قطعه را خریدید دلار این قیمت نبود ارزون تر بود پس باید با همون قیمت بفروشید نه این حرف مال زمانی هست که دلار اندکی افزایش داشته باشه نه 50 درصد چون اینطوری فروشنده باید بره یه چیزی بزار روش تا بتونه همون جنس را با همون تعداد دوباره بیاره بدون هیچ سودی و در واقع با کلی ضرر این حرف منصفانه نیست.

اما خیلی برخوردها هم منصفانه نیست.

لینک به دیدگاه

حالا شد 2 تا :D :lol:

دوستان بستگی داره واژه معقول رو چجوری برای خودتون تعریف کنید. وقتی من برای 50 متر سوار تاکسی می شم و 500 تومن کرایه می دم ، واژه "معقول" یک معنی می ده ، وقتی توی خونم نشستم خودم رو باد می زنم ، پارسال CPU خریدم X تومن امسال می خرم 2x X تومن ، واژه "معقول" یک معنی دیگه می ده.

معقول اینجا به معنی عقلانی اگه بکار ببرید جواب بلی هستش : یعنی فلان چیز اینقدر گرون شده ، پس عقلانی هستش که فلان چیز اینقدر گرون بشه.

معقول اینجا اگه به معنی ارزیدن (ارزش داشتن نسبت به درآمد) اگه بکار بره جوابش خیر هستش. که این هم بستگی به سطح رفاهی پاسخ دهندگان داره.

درود پوریا جان که در این نظر سنجی شرکت کردید والا تعاریف زیادی از واژه مغقول میشه انجام داد ولی در این تاپیک منظور ما از معقول این بوده که آیا قیمت ها به سایز جیب عموم مردم جامعه میخورد یا نه؟

با توجه به مشکلات تحریم و سخت شدن واردات و خوابیده بودن تولیده داخل عملا میتوان فهمید که محصولات روز دنیا اعم از قطعات کامپیوتر- لوازم خانگی - دارو ها - مواد غذایی که از خارج کشور وارد میگردد - پوشاک وارداتی و... عملا با قیمت واقعی خود به دست ما نمیرسد .

حال در جامعه سه دسته یا سه طبقه داریم .

طبقه مرفحین و سرمایه دار ها که عملا هر نوع گرانی به آن ها فشاری وارد نمیکند .

طبقه حد واسط جامعه که معمولا از خرج های اجاره نشینی معاف هستند و با کمی تلاش میتوانند محصولات مورد نیازشان را تامین کنند هرچند گرانی به آن ها فشار می آورد . که عموم بچه های فروم از این دست هستند .

طقه زیر صفر حقوقی جامعه که اکثرا اجاره نشین هستند و درآمد بسیار کمی دارند و فقط توانایی امرار معاش خود را دارند این طبقه در بحث ما جای نمیگیرد .

حال میرسیم به بحث در آمد و فعالیت انسان ها در جامعه .

گروهی از طریق سرمایه داری و جابه جایی پول های کلان امرار معاش میکنند و گفتم که عملا گرانی ها به این دسته فشاری وارد نمیکند این دسته شامل : صرافه - دلال ها - عمده فروشان و.... هستند .

گروهی از طریق کار کردن برای یک شرکت یا ارگان دولتی یا خصوصی امرار معاش میکنند که درآمد آن ها به گونه ای است که در طبقه حد وسط قرار میگیرند و گفتم عموم بچه های فروم از این گروه میباشند که زندگی معمولی دارند .

گروهی هم از طریق کار های آسیب رسان به جامعه امرار معاش میکنند که برایش مثالی نمیزنم و همه میدانند .

حال که این صحبت ها رو کردم فقط خواستم بگم که در این فروم ما طبقه عادی که شامل تمام بپه های فروم میشود را در نظر داریم .

حال بازهم به نظر شما قیمت ها برای دسته معمول جامعه منطقی است ؟

ویرایش شده توسط AGREEN
لینک به دیدگاه

درود پوریا جان که در این نظر سنجی شرکت کردید والا تعاریف زیادی از واژه مغقول میشه انجام داد ولی در این تاپیک منظور ما از معقول این بوده که آیا قیمت ها به سایز جیب عموم مردم جامعه میخورد یا نه؟

با توجه به مشکلات تحریم و سخت شدن واردات و خوابیده بودن تولیده داخل عملا میتوان فهمید که محصولات روز دنیا اعم از قطعات کامپیوتر- لوازم خانگی - دارو ها - مواد غذایی که از خارج کشور وارد میگردد - پوشاک وارداتی و... عملا با قیمت واقعی خود به دست ما نمیرسد .

حال در جامعه سه دسته یا سه طبقه داریم .

طبقه مرفحین و سرمایه دار ها که عملا هر نوع گرانی به آن ها فشاری وارد نمیکند .

طبقه حد واسط جامعه که معمولا از خرج های اجاره نشینی معاف هستند و با کمی تلاش میتوانند محصولات مورد نیازشان را تامین کنند هرچند گرانی به آن ها فشار می آورد . که عموم بچه های فروم از این دست هستند .

طبقه زیر صفر حقوقی جامعه که اکثرا اجاره نشین هستند و درآمد بسیار کمی دارند و فقط توانایی امرار معاش خود را دارند این طبقه در بحث ما جای نمیگیرد .

حال میرسیم به بحث در آمد و فعالیت انسان ها در جامعه .

گروهی از طریق سرمایه داری و جابه جایی پول های کلان امرار معاش میکنند و گفتم که عملا گرانی ها به این دسته فشاری وارد نمیکند این دسته شامل : صرافه - دلال ها - عمده فروشان و.... هستند .

گروهی از طریق کار کردن برای یک شرکت یا ارگان دولتی یا خصوصی امرار معاش میکنند که درآمد آن ها به گونه ای است که در طبقه حد وسط قرار میگیرند و گفتم عموم بچه های فروم از این گروه میباشند که زندگی معمولی دارند .

گروهی هم از طریق کار های آسیب رسان به جامعه امرار معاش میکنند که برایش مثالی نمیزنم و همه میدانند .

حال که این صحبت ها رو کردم فقط خواستم بگم که در این فروم ما طبقه عادی که شامل تمام بپه های فروم میشود را در نظر داریم .

حال بازهم به نظر شما قیمت ها برای دسته معمول جامعه منطقی است ؟

لینک به دیدگاه

دوستان حواسم نبود پست خودم رو نقل قول کردم از مدیران فروم عذر خواهی میکنم .

ویرایش شده توسط AGREEN
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

ای کاش فقط در اجناس اکبند این اتفاق میوفتاد در صورتی که در فروش اجناس دست دوم فروشندگان بازار در  عرض یک روز فلان گرافیک و Cpu و غیره رو میخرن ...... تو همون روز با

دو برابر قیمت به خریدار بدبخت میفرشون بنده یک کالائی به جناب حسینی  فروختم و ایشون در عرض کمتر سه روز همون کالا رو با قیمت دو برابر به یک یوزر بدبخت فروختن تازه کالائی

که دست دوم هم بود اگر قراره اصلاحی صورت بگیره بهتره ابتدا از خودمون شروع کنیم 

ویرایش شده توسط noh
لینک به دیدگاه

ای کاش فقط در اجناس اکبند این اتفاق میوفتاد در صورتی که در فروش اجناس دست دوم فروشنگان بازار در  عرض یک روز فلان گرافیک و Cpu و غیره رو میخرن ...... تو همون روز با

دو برابر قیمت به خریدار بدبخت میفرشون بنده یک کالائی به جناب حسینی  فروختم و ایشون در عرض کمتر سه روز همون کالا رو با قیمت دو برابر به یک یوزر بدبخت فروختن تازه کالائی

اوه اوه اوه ، شما خیلی عصبانی هستید مثل اینکه. از اینکه واژه بد بخت رو بکار بردید منظورتون این بوده که کالاتون خراب بوده ، یا اینکه ناراحتید چرا خودتون گرون تر نفروختید. کسی مجبورتون کرده بود به آقای حسینی بفروشید ؟؟؟ یا آقای حسینی اون طرف رو مجبور کرد بخره ؟؟؟ 

این تاپیک رو اول کامل بخون دوست من :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=18103&page=4

بعد پست #39 آقای حسینی رو هم 10 بار بخون و بیشتر از همه تاکید خوندنت روی خط اول نوشته ایشون باشه. ایشون نظرشون رو به وضوح فرمودند.

لینک به دیدگاه

اوه اوه اوه ، شما خیلی عصبانی هستید مثل اینکه. از اینکه واژه بد بخت رو بکار بردید منظورتون این بوده که کالاتون خراب بوده ، یا اینکه ناراحتید چرا خودتون گرون تر نفروختید. کسی مجبورتون کرده بود به آقای حسینی بفروشید ؟؟؟ یا آقای حسینی اون طرف رو مجبور کرد بخره ؟؟؟ 

این تاپیک رو اول کامل بخون دوست من :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=18103&page=4

بعد پست #39 آقای حسینی رو هم 10 بار بخون و بیشتر از همه تاکید خوندنت روی خط اول نوشته ایشون باشه. ایشون نظرشون رو به وضوح فرمودند.

بحث دوست داشتن یا نداشتن نیست بله هر کسی دوست داره کالاش رو با قیمت بالاتر بفروشه و طبیعتا خریدار هم علاقه داره کالا رو با قیمت کمتری بخره من نمیدونم چرا شما برداشت کردید که من عصبانی هستم هر کی واقعیت رو بگه یعنی عصبانیه

بله من دوست داشتم کالا رو با قیمت بالاتری بفروشم که فکر نمیکنم این قضیه اشکالی داشته باشه استفاده از وازه بدبخت هم واسه این بود که وقتی من قیمت فروشم رو به خریدار کالا مورد نظر گفتم اصلا از قیمت خریدش راضی نبود ولی مجبور بود که بخره.

لینک به دیدگاه

بحث دوست داشتن یا نداشتن نیست بله هر کسی دوست داره کالاش رو با قیمت بالاتر بفروشه و طبیعتا خریدار هم علاقه داره کالا رو با قیمت کمتری بخره من نمیدونم چرا شما برداشت کردید که من عصبانی هستم هر کی واقعیت رو بگه یعنی عصبانیه

بله من دوست داشتم کالا رو با قیمت بالاتری بفروشم که فکر نمیکنم این قضیه اشکالی داشته باشه استفاده از وازه بدبخت هم واسه این بود که وقتی من قیمت فروشم رو به خریدار کالا مورد نظر گفتم اصلا از قیمت خریدش راضی نبود ولی مجبور بود که بخره.

خوشحالم که توی 13 دقیقه کل اون تاپیک رو خوندید :D  شوخی می کنم ...

حالا کالاتون چی بوده ؟ چند فروختید به آقای حسینی ؟ آقای حسینی چند فروختن ؟  چرا اون بنده خدا مجبور بوده بخره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

خوشحالم که توی 13 دقیقه کل اون تاپیک رو خوندید :D  شوخی می کنم ...

حالا کالاتون چی بوده ؟ چند فروختید به آقای حسینی ؟ آقای حسینی چند فروختن ؟  چرا اون بنده خدا مجبور بوده بخره ؟؟؟

پست 39 رو که خوندم بقیه رو هم حوصله ام نیومد البته دلیلی هم نداره که بخونم من فقط یه خرید و فروشی که اتفاق افتاده رو شرح دادم این وسط قضاوت هم نکردم

دوست ندارم در مورد کالا و قیمتش صحبت کنم چون میترسم پیش اقای حسینی لو برم :D

معمولا کالاهای گرون قیمت دست دومش کم گیر میاد وقتی هم که گیر میاد حالا به هزار دلیل طرف مجبور میشه که بخردش 

لینک به دیدگاه

پست 39 رو که خوندم بقیه رو هم حوصله ام نیومد البته دلیلی هم نداره که بخونم من فقط یه خرید و فروشی که اتفاق افتاده رو شرح دادم این وسط قضاوت هم نکردم

معمولا کالاهای گرون قیمت دست دومش کم گیر میاد وقتی هم که گیر میاد حالا به هزار دلیل طرف مجبور میشه که بخردش 

نه خوب دوست عزیز من ، قاچاق نمی کنی که لو بره ، برای من جالبه بدونم چی بوده ، الانم که گفتی گرون قیمت جالب تر شده . مثلاً جنس 2 میلیون تومنی رو از شما خریدن 1 میلیون تومن و بعد به گفته شما 2 برابر که می شه همون 2 میلیون فروختند.

چون اصولاً ایشون از دوستان نزدیک بنده هستند دوست دارم روش کارشون رو بدونم و بیشتر با نحوه معاملاتشون آشنا بشم. چون لحن شما هم زیبا نبود و تا حدی توهین آمیز بود به ایشون من واقعاً دوست دارم بدونم چه کالایی به ایشون فروخته بودید. ممنون می شم ذکر کنید ، به همراه قیمتی که فروختید و ایشون فروختند.

لینک به دیدگاه

یعنی اقای حسینی خودشون نمیدونن چی از شما خریدن که شما میگی لو میرم؟ :wacko:

لینک به دیدگاه

معذرت میخوام. خودم رو میگم، وقتی من به شخصی جنسی میفروشم؛ بعد از معامله، دیگه به من هیچ ارتباطی نداره اون شخص با اون جنس چه کار میکنه. :excl: 

لینک به دیدگاه

بابا دوست عزیز من ما اینجا چیز مخفی نداریم که شما به من پ.خ ارسال کردید.

برای اینکه بقیه کاربرا هم از شک دربیان (البته درست نیستش از نظر اخلاقی ولی منفی رو برای همین روزا گذاشتن دیگه ;) )

"

250 خریدن و در عرض دو روز 500 فروختن 7 ماه قبل
لطفا پیش خودتون بمونه

"

خووووووووووب ، حالا چی بوده ؟ همچین جنس گرونی هم نبوده که !!! خیلی هیجانی شد.

پ.ن: آرمین جان شما هم کار بدی کردی به من مثبت دادی ، اون پست واقعاً مثبت نداشت ، رنگ منفی ایشون به امضای من میومد ، البته اگه وقت کنند امضای من رو بخونند.

لینک به دیدگاه

ای کاش فقط در اجناس اکبند این اتفاق میوفتاد در صورتی که در فروش اجناس دست دوم فروشندگان بازار در  عرض یک روز فلان گرافیک و Cpu و غیره رو میخرن ...... تو همون روز با

تو چشمای من خوب نگاه کن!!!

راستشو بگو چی بود؟؟

کاری باهات ندارم!!!

دیگه راه فرار نداری!!!

.

.

.

لامصب پایگاه چهارم اداره آگاهیه؟؟؟ :p

لینک به دیدگاه

چی شد برادر !!!

یعنی واقعاً گفتن اینکه چه جنسی بوده اینقدر سخته !!! من که تا نفهمم چی بوده خوابم نمی بره !!!

یعنی واقعاً چه جنسی می تونه باشه که گرون باشه و دسته دومش کم یاب باشه و شما 250 فروختی (در حالی که می تونستی قاعدتاً توی نت بفروشی حدوداً 30% زیر قیمت نو) و بعد آقای حسینی 2 روز بعد 500 فروخته. مثلاً نوی این کالا هم بوده 550 تومن مثلاً ، درسته ؟ شمام نمی خوای لو بری !!! حالا چرا نمی خوای لو بری؟ مگه خدایی نکرده می خوای دوباره با آقای حسینی معامله کنی ؟؟؟  من دنبال مدل دقیق اون کالام . واقعاً جای فکر داره، مگه نه !!! هیچ جام نمی ریم همینجا هستیم :D

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

منفیشون نا حق بود.

ای بابا این همه مثبت ناحق به ما می دن اینم روش.

اما متاسفانه این دوستمون کاربر "noh" فروم رو ترک کردند و چهره ای از آقای حسینی در ذهن من ساختند که عمراً شب خوابم ببره.

Before start anything, learn how to finish it که ترجمه و برگردانش به فارسی می شه : قبل از این که هر کاری رو شروع کنی، یاد بگیر که چطور تمومش کنی ...

کل مطالب از پست ایشون در این تاپیک تا به اینجا off-topic به حساب میاد و بنده به عنوان مدیر فروم این اجازه رو داشتم تا از اول پاکشون کنم اما بعضی مطالب باید روشن بشه. کسانی که آبروبری می کنند، یا کذاب هستند یا گرونفروش هستند، خوب باید خودشون خودشون رو نشون بدن.

به هر حال چون ایشون بحثی رو باز کردند و بیشتر از 1.30 ساعت حضور داشتند و جواب راحتی رو بی دلیل ندادند و تحمتی رو هم به فردی زدند ، اگر اجازه بدید من بهشون PM می دم و می گم که جواب گو باشند. در غیر این صورت اگر ظرف 24 ساعت از آخرین زمان آنلاین شدنشون، جوابگو نباشند، متاسفانه برخورد شدیدی باهاشون صورت می گیره. (بعضی جاها لازمه آدم خشن باشه)

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم 

اول از شما میخوام که کاملا کالاتون رو مشخص کنید که چی بوده تا برای همه شفاف باشه چون امکان اینکه شما اشتباه بکنید وجود داره

دوم اینکه بنده امکان داره چنین کاری کرده باشه هم وجود داره و بنده از کسی واهمه ی ندارم از این بابت . کالا رو بنده به قیمتی خریدم و یا اصلا از توی جوب پیدا کردم و امروز میخوام به قیمت خون جد بزرگم بفروشم . خریدار محترم میتونه بره تحقیق کنه اگر خوش قیمت نبوده از بنده نخره و شمای فروشنده هم اگر قیمت بنده پایین هستش هم میتونید به بنده نفروشید.

در لینک زیر خیلی از دوستان از ما قیمت میگیرن شما فکر می کنید همه این عزیزان جنسشون رو  به ما میفروشن؟؟؟. این تاپیک ایجاد شده تا به بقیه دوستان کمک کنه که توی بازار چقدر این کالاها خرید و فروش میشه و به اولین پست بنده هم توجه بکنید ممنون میشم :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=3421

دو تا ادم بالغ اینجوری با هم معامله میکنن :

فروشنده و یا خریدار قیمتش رو اعلام میکنه و بر طبق یک توافق معامله صورت میگیره و اینکه اون کالا بعدا چقدر معامله میشه به طرف اولی زیاد مربوط نمیشه . همانطوری که کالای خریداری شده اگر ضرر بده به فروشنده مربوط نمیشه سودش هم خوشبختانه بهش مربوط نمیشه .

دوست گلم از اینکه شما این مطلب رو عنوان کردید بسیار ممنونم چون شاید برای خیلیها سوال باشه .

من یک سوال میکنم :

کسانیکه این جمله من رو شنیدن ممنون میشم که اینجا عنوان کنن :

کالای شما رو امکان داره بنده 1 میلیارد بفروشم راضی هستید دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینرو عمدا میگم تا اولش همه چیز برای فروشنده شفاف بشه

در کل اگر کسی باز سوالی داره بنده در خدمتم

در ضمن

لینک به دیدگاه

ای بابا این همه مثبت ناحق به ما می دن اینم روش.

اما متاسفانه این دوستمون کاربر "noh" فروم رو ترک کردند و چهره ای از آقای حسینی در ذهن من ساختند که عمراً شب خوابم ببره.

Before start anything, learn how to finish it که ترجمه و برگردانش به فارسی می شه : قبل از این که هر کاری رو شروع کنی، یاد بگیر که چطور تمومش کنی ...

کل مطالب از پست ایشون در این تاپیک تا به اینجا off-topic به حساب میاد و بنده به عنوان مدیر فروم این اجازه رو داشتم تا از اول پاکشون کنم اما بعضی مطالب باید روشن بشه. کسانی که آبروبری می کنند، یا کذاب هستند یا گرونفروش هستند، خوب باید خودشون خودشون رو نشون بدن.

به هر حال چون ایشون بحثی رو باز کردند و بیشتر از 1.30 ساعت حضور داشتند و جواب راحتی رو بی دلیل ندادند و تحمتی رو هم به فردی زدند ، اگر اجازه بدید من بهشون PM می دم و می گم که جواب گو باشند. در غیر این صورت اگر ظرف 24 ساعت از آخرین زمان آنلاین شدنشون، جوابگو نباشند، متاسفانه برخورد شدیدی باهاشون صورت می گیره. (بعضی جاها لازمه آدم خشن باشه)

شما من رو از کجا میشناسی که کلمات ابروریز و گرونفروش و کذاب و به کار میبری.(دلیلش رو برام بگو وگرنه اون دنیا باید جواب گو باشی)

شما میگی 500 تومن که چیزی نیست بله اتفاقا از نظر من هم چیزی نیست ولی حقوق کارگری در ایران 450 تومن پس خیلی پوله.

اسم کالا رو هم نمیگم چون فرقی نمیکنه(حتی اگر بی ارزش ترین کالا هم باشه)  250 خریداری شده 500 هم فروخته شده.(از شخصی که این کالا رو خریده دقیقا سوال کردم و مطمئن شدم از این

قیمت پس اشتباه نمیکنم و بعد سه روز هم فروخته شده به شخص خریدار )

من هم نه گفتم این معامله خلاف شرعه و نه هیچ چیز دیگه ای ولی شما انگار خیلی این معامله رو بد میدونی که میگی با ابروی اقای حسینی بازی شده.

لینک به دیدگاه

شما من رو از کجا میشناسی که کلمات ابروریز و گرونفروش و کذاب و به کار میبری.(دلیلش رو برام بگو وگرنه اون دنیا باید جواب گو باشی)

شما میگی 500 تومن که چیزی نیست بله اتفاقا از نظر من هم چیزی نیست ولی حقوق کارگری در ایران 450 تومن پس خیلی پوله.

اسم کالا رو هم نمیگم چون فرقی نمیکنه(حتی اگر بی ارزش ترین کالا هم باشه)  250 خریداری شده 500 هم فروخته شده.(از شخصی که این کالا رو خریده دقیقا سوال کردم و مطمئن شدم از این

قیمت پس اشتباه نمیکنم و بعد سه روز هم فروخته شده به شخص خریدار )

من هم نه گفتم این معامله خلاف شرعه و نه هیچ چیز دیگه ای ولی شما انگار خیلی این معامله رو بد میدونی که میگی با ابروی اقای حسینی بازی شده.

ببخشید، آقای حسینی مجبورتون کرده بود جنستون رو به ایشون بفروشید؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...