رفتن به مطلب

نظر سنجی

MjMotamedi
 اشتراک گذاری

نظر سنجی قیمت   

224 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا محصولات سخت افزاری در ایران با قیمت معقول به بازار عرضه میشود ؟

Recommended Posts

ببخشید، آقای حسینی مجبورتون کرده بود جنستون رو به ایشون بفروشید؟

این که مجبور شدم یا نشدم به شخص خودم مربوطه و وقتی کلمه شخصی به میان میاد یعنی اینکه با تمام احترام به شما مربوط نمیشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 81
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود دوست گلم 

اول از شما میخوام که کاملا کالاتون رو مشخص کنید که چی بوده تا برای همه شفاف باشه چون امکان اینکه شما اشتباه بکنید وجود داره

دوم اینکه بنده امکان داره چنین کاری کرده باشه هم وجود داره و بنده از کسی واهمه ی ندارم از این بابت . کالا رو بنده به قیمتی خریدم و یا اصلا از توی جوب پیدا کردم و امروز میخوام به قیمت خون جد بزرگم بفروشم . خریدار محترم میتونه بره تحقیق کنه اگر خوش قیمت نبوده از بنده نخره و شمای فروشنده هم اگر قیمت بنده پایین هستش هم میتونید به بنده نفروشید.

در لینک زیر خیلی از دوستان از ما قیمت میگیرن شما فکر می کنید همه این عزیزان جنسشون رو  به ما میفروشن؟؟؟. این تاپیک ایجاد شده تا به بقیه دوستان کمک کنه که توی بازار چقدر این کالاها خرید و فروش میشه و به اولین پست بنده هم توجه بکنید ممنون میشم :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=3421

دو تا ادم بالغ اینجوری با هم معامله میکنن :

فروشنده و یا خریدار قیمتش رو اعلام میکنه و بر طبق یک توافق معامله صورت میگیره و اینکه اون کالا بعدا چقدر معامله میشه به طرف اولی زیاد مربوط نمیشه . همانطوری که کالای خریداری شده اگر ضرر بده به فروشنده مربوط نمیشه سودش هم خوشبختانه بهش مربوط نمیشه .

دوست گلم از اینکه شما این مطلب رو عنوان کردید بسیار ممنونم چون شاید برای خیلیها سوال باشه .

من یک سوال میکنم :

کسانیکه این جمله من رو شنیدن ممنون میشم که اینجا عنوان کنن :

کالای شما رو امکان داره بنده 1 میلیارد بفروشم راضی هستید دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینرو عمدا میگم تا اولش همه چیز برای فروشنده شفاف بشه

در کل اگر کسی باز سوالی داره بنده در خدمتم

در ضمن

درود سعید جان @};-

در مورد جمله بالا...من خودم از جنابعالی شنیدم,که جوابش رو هم حضوری بهت گفتم:(نوش جان ,مال خودمه,از شیر مادر حلالتر)

شما من رو از کجا میشناسی که کلمات ابروریز و گرونفروش و کذاب و به کار میبری.(دلیلش رو برام بگو وگرنه اون دنیا باید جواب گو باشی)

شما میگی 500 تومن که چیزی نیست بله اتفاقا از نظر من هم چیزی نیست ولی حقوق کارگری در ایران 450 تومن پس خیلی پوله.

اسم کالا رو هم نمیگم چون فرقی نمیکنه(حتی اگر بی ارزش ترین کالا هم باشه)  250 خریداری شده 500 هم فروخته شده.(از شخصی که این کالا رو خریده دقیقا سوال کردم و مطمئن شدم از این

قیمت پس اشتباه نمیکنم و بعد سه روز هم فروخته شده به شخص خریدار )

من هم نه گفتم این معامله خلاف شرعه و نه هیچ چیز دیگه ای ولی شما انگار خیلی این معامله رو بد میدونی که میگی با ابروی اقای حسینی بازی شده.

دوست عزیز نظر بنده اینه که یا باید نمیگفتی...یا همین که مطرح کردی تا آخرش حرفتو بزنی.

در مورد جمله آخرت که گفتی خلاف شرع ,خود جنابعالی هم الان شرع و عرفو زیر پا گذاشتی و حرف خودتو قبول نداری...

بخاطر اینکه این داستانو خود جنابعالی بصورت علنی مطرح کردی و بنا به گفته خودت که (اون دنیا باید جوابگو باشی) نقص شرع کردی.

و اگر هم از نظر قانونی میگی,باز هم قانون گریزی از جنابعالی بوده...دوست داشتی تبصره و بند قانون رو برات عنوان کنم.

و از نظر اخلاقی هم که به هیچ عنوان مورد پسند نیست,این اصلا معنی نداره بنده یه جنسیو به شخصی بفروشم (چه یوزر و چه همکار),بعد چشمم هنوز تو اون مال باشه...

دوست عزیز یخورده بیشتر فکر کن.

لینک به دیدگاه

این که مجبور شدم یا نشدم به شخص خودم مربوطه و وقتی کلمه شخصی به میان میاد یعنی اینکه با تمام احترام به شما مربوط نمیشه

شما وقتی یک مطلبی رو در فروم عنوان میکنید، قاعدتا" به همه مربوط میشه وگرنه پیغام خصوصی میدادی عزیز دل. پس به همه ی کسانی که پست شما رو خوندن مربوطه.

برفرض اینکه اصلا همچین اتفاقی افتاده باشه، آقای حسینی قیمتی داده و شما هم به آن قیمت با رضایت جنستون رو فروختید. آقای حسینی که نیومده شما رو گول بزنه!!! اختیار مالتون رو داشتید و به قیمتی که دیدید مناسب بوده فروختید. آقای حسینی هم مانند بقیه خریداران به قیمتی که براش صرف میکرده خریده. تفنگ شیش لول که زیر شقیقه شما نگذاشته که باید این رو به من بفروشی.

لحظه ای هم که معامله انجام شده، دیگه اون جزو اموال شخصی صاحب کالاست، به هر قیمتی که دوست داشته باشه میفروشه و به احدی هم ربطی نداره، جنس خودشه، میتونه 10 برابر بفروشه، ماشالا مغازه کامپیوتر هم کم نداریم، خریدار هم میره قیمت میکنه و آزادانه از هر جایی که بخواد خرید میکنه.

بعدش شما برای چی بعد از فروش قطعه خودتون دوباره پی قضیه رو گرفتید تا بفهمید اون جنس به چه قیمتی به چه کسی معامله شده؟

مگه خاله بازیه؟ که بعدا" بشینین دور  هم بگین هااان، دیدین فلانی اون جنس رو چند از من خرید؟ و بعدا" چندبرابر به فلانی فروختش؟ عجب ... خواهشا" یه کم بزرگ بشیم بد نیست و دست از این رفتارهای خاله زنک** برداریم.

لحظه ای که من جنسی رو به کسی فروختم دیگه به من هیچ ارتباطی نداره خریدار چیکارش میکنه. چون صاحب مال دیگه نبودید و هیچ حقی قانونا" در رابطه با سرنوشت مال فروخته شده نداشتید.

لینک به دیدگاه

شما من رو از کجا میشناسی که کلمات ابروریز و گرونفروش و کذاب و به کار میبری.(دلیلش رو برام بگو وگرنه اون دنیا باید جواب گو باشی)

شما میگی 500 تومن که چیزی نیست بله اتفاقا از نظر من هم چیزی نیست ولی حقوق کارگری در ایران 450 تومن پس خیلی پوله.

اسم کالا رو هم نمیگم چون فرقی نمیکنه(حتی اگر بی ارزش ترین کالا هم باشه)  250 خریداری شده 500 هم فروخته شده.(از شخصی که این کالا رو خریده دقیقا سوال کردم و مطمئن شدم از این

قیمت پس اشتباه نمیکنم و بعد سه روز هم فروخته شده به شخص خریدار )

من هم نه گفتم این معامله خلاف شرعه و نه هیچ چیز دیگه ای ولی شما انگار خیلی این معامله رو بد میدونی که میگی با ابروی اقای حسینی بازی شده.

از دوستان عزیزم میخوام که کاملا خونسرد باشن

دوست گلم اول اینکه خونسرد باشید و از دید بنده  شما هیچ حرف بدی نزدید و خیلی هم ممنونم و اینرو کاملا دوستانه و جدی میگم

ببنید عزیز شما یه چیزی رو کلی عنوان کردید و این کلی گویی سوء تفاهم ایجاد میکنه بعضی وقتها پیش میاد که بنده کالایی رو میخرم و میفروشم بعد سریعا یک کالای دیگه ای نو و یا تمیزتر میخرم و میفروشم به قیمت بالاتر .

حالا اینجا یک بحثی هستش امکان داره که بنده اصلا چنین کاری رو کرده باشم و مبنا رو بر همین منوال میگذاریم

مطلب شما متاسفانه مثل این مونه که خدای نکرده بنده به شما اینجا به کسی بگم که فلانی دزده ولی بگم دلیلش رو عنوان نمیکنم ایا به نظر شما منطقیه ؟ پس باید کاملا واضح و روشن توضیح بدم عزیز دلم

متاسفانه اگر شما کاملا روشن نگید که چه کالایی بوده و در چه تاریخی حرف شما کاملا غیر منطقی محسوب میشه و بی محتوا خواهد بود عزیز و اعتبارتون کم خواهد شد .

مطمئن باشید که اونقدر بالغ هستم که اگر چنین اتفاقی افتاده باشه ( که از دید بنده  کاملا بدون مشکل هستش ) به شما و سایر دوستان گلم شفاف عنوان کنم

با تشکر وز منتظر پاسخ شما دوست عزیزم هستم

لینک به دیدگاه

1-شما وقتی یک مطلبی رو در فروم عنوان میکنید، قاعدتا" به همه مربوط میشه وگرنه پیغام خصوصی میدادی عزیز دل. پس به همه ی کسانی که پست شما رو خوندن مربوطه.

2-برفرض اینکه اصلا همچین اتفاقی افتاده باشه، آقای حسینی قیمتی داده و شما هم به آن قیمت با رضایت جنستون رو فروختید. آقای حسینی که نیومده شما رو گول بزنه!!! اختیار مالتون رو داشتید و به قیمتی که دیدید مناسب بوده فروختید. آقای حسینی هم مانند بقیه خریداران به قیمتی که براش صرف میکرده خریده. تفنگ شیش لول که زیر شقیقه شما نگذاشته که باید این رو به من بفروشی.

2-لحظه ای هم که معامله انجام شده، دیگه اون جزو اموال شخصی صاحب کالاست، به هر قیمتی که دوست داشته باشه میفروشه و به احدی هم ربطی نداره، جنس خودشه، میتونه 10 برابر بفروشه، ماشالا مغازه کامپیوتر هم کم نداریم، خریدار هم میره قیمت میکنه و آزادانه از هر جایی که بخواد خرید میکنه.

3-بعدش شما برای چی بعد از فروش قطعه خودتون دوباره پی قضیه رو گرفتید تا بفهمید اون جنس به چه قیمتی به چه کسی معامله شده؟

3-مگه خاله بازیه؟ که بعدا" بشینین دور  هم بگین هااان، دیدین فلانی اون جنس رو چند از من خرید؟ و بعدا" چندبرابر به فلانی فروختش؟ عجب ... خواهشا" یه کم بزرگ بشیم بد نیست و دست از این رفتارهای خاله زنک** برداریم.

3-لحظه ای که من جنسی رو به کسی فروختم دیگه به من هیچ ارتباطی نداره خریدار چیکارش میکنه. چون صاحب مال دیگه نبودید و هیچ حقی قانونا" در رابطه با سرنوشت مال فروخته شده نداشتید.

1-اینکه مجبور بودم یا نه به من و اقای حسینی مربوط میشه یعنی اینقدر سخت فهمیدن این قضیه کامنت من هم عمومی بود برای شما که نقل قول نکردم پس لطفا  احساس طلبکاری نکن پست ام هم در مورد اقای حسینی بود که خودشون جواب بنده رو دادن این که شما کاسه داغ تر از اش شدی برای من جای تعجب داره

2- شما احساس کردی از قیمتی که من فروختم ناراضیم! من جایی گفتم اقای حسینی گولم زده!!!!؟؟؟؟من جایی گفتم اقای حسینی حق نداشته کالاش رو با این قیمت بفروشه؟؟؟؟!!!!

3_چرا ما عادت کردیم قضاوت پیش از موعد بکنیم:خریدار این کالا در یکی از فروم ها ابهام فنی در مورد کالاش داشت مدل دقیق اش رو گفت به همراه قیمتش قبل از اینکه من حتی حرفی بزنم. 

وقیتی فهمیدم این کالایی که خودم به اقای حسینی فروختم قیمت فروش ام رو ایشون گفتم این بنده خدا هم واسه من pm داد و یه سری جزییات دقیق تری رو خواست(اسم این خاله زنک بازی)

لینک به دیدگاه

_چرا ما عادت کردیم قضاوت پیش از موعد بکنیم:خریدار این کالا در یکی از فروم ها ابهام فنی در مورد کالاش داشت مدل دقیق اش رو گفت به همراه قیمتش قبل از اینکه من حتی حرفی بزنم.

دوست گلم باز هم از شما میخوام که کاملا روشن کنید این کالا رو و زمان خرید و فروشش رو تا همه چیز روشن بشه . مشخصه که شما دوست ما هستید و هیچ فکر دیگه ای نمیکنیم عزیز

ولی مهم اینه که دوستیتون رو با مشخص کردن اون کالا ثابت کنید

دوست گلم هزارتا شاید میشه اورد که شما اشتباه میکنید ولی امکان هم داره که درست بگید ولی اینجور مطلب رو عنوان کردن زیاد قشنگ نیستش

لینک به دیدگاه

دوست گلم باز هم از شما میخوام که کاملا روشن کنید این کالا رو و زمان خرید و فروشش رو تا همه چیز روشن بشه . مشخصه که شما دوست ما هستید و هیچ فکر دیگه ای نمیکنیم عزیز

ولی مهم اینه که دوستیتون رو با مشخص کردن اون کالا ثابت کنید

دوست گلم هزارتا شاید میشه اورد که شما اشتباه میکنید ولی امکان هم داره که درست بگید ولی اینجور مطلب رو عنوان کردن زیاد قشنگ نیستش

7 ماه قبل اواخر شهریور کارت zotac 480 amp بدون گارانتی به قیمت 250 فروخته شد

لینک به دیدگاه

7 ماه قبل اواخر شهریور کارت zotac 480 amp بدون گارانتی به قیمت 250 فروخته شد

مرسی دوست گلم از اینکه این مطلب رو روشن کردید .

بله بنده در تاریخ 9/7/1391 این کالا رو به قیمت 250 تومان از دوستمون خریدم و در تاریخ 15/7/1391 به قیمت 460 تومان فروختم

اول اینکه دوست گلم اون زمان شما راضی بودید این کالا رو به این قیمت به بنده بفروشید و بنده هم از شما خریداری کردم و زمانیکه به شخص دیگه ای فروخته شد ایشون هم کاملا رضایت داشتن .

پس از نظر شرعی و عرفی از دید بنده فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه چون بنده نه از شما به زور خرید م و نه به زور فروختم .

حالا مطلب اینجاست که بنده شاید توانایی اینرو داشته باشم که این کالا تا 600 تومان هم بفروشم این بر میگرده به توانایی بنده ایا از دید شما و یا سایر دوستان مشکلی داره ؟

در ضمن موقعی که دارید به سوال بنده پاسخ میدید حتما خودتون رو جای بنده بگذارید و یه کالایی رو خریدید 1000 تومان و الان 1000000 مشتری دارید شما چه کار میکنید ؟

در اخر اینکه دوست گلم اگر شما باز هم رضایت ندارید بنده مبلغ 460 تومان منهای 250 تومان که به شما پرداخت کردم رو تقدیمتون میکنم و این یک تعارف نیستش .

اگر باز هم برای کسی سوالی هستش در خدمتم

مطالبی بود که زیاد بازش نکردم و با جناب otello زیاد راجبش بحث کردیم و اگر خواستید ایشون بیشتر براتون توضیح میده

با تشکر از همه دوستان گلم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هم یادم هست که تو تایپک خرید هات بود شما اونجا متوجه شدین ولی کاش اینرو مطرح نمی کردین من یادمه شما اونجا هم مطرح کردین و باعث ناراحتی اون بنده خدا شدین فکر کنین بقیه کار برا اون موقع چه فکرای با خودشون کردن متاسفانه حالا  بعد از 6 ماه  باز اینجا مطرح کردین که باعث ایجاد ابهامات فراوان شده بهتر بود به صورت خصوصی با آقای حسینی مطرح می کردین و از آقای حسینی هم  ممنونم که شفاف سازی کردن و جای هیچ شبه و شکی رو نزاشتن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هم یادم هست که تو تایپک خرید هات بود شما اونجا متوجه شدین ولی کاش اینرو مطرح نمی کردین من یادمه شما اونجا هم مطرح کردین و باعث ناراحتی اون بنده خدا شدین فکر کنین بقیه کار برا اون موقع چه فکرای با خودشون کردن متاسفانه حالا  بعد از 6 ماه  باز اینجا مطرح کردین که باعث ایجاد ابهامات فراوان شده بهتر بود به صورت خصوصی با آقای حسینی مطرح می کردین و از آقای حسینی هم  ممنونم که شفاف سازی کردن و جای هیچ شبه و شکی رو نزاشتن.

درود

علی جان اینجا چیزی وقتی از خدا پنهان نیستش و هر کالایی که ما از کاربران میخریم باز هم به همین کاربران عزیز فروخته میشه دلیلی نداره شفاف نباشیم . ولی بنده ادمی نیستم که با نارضایتی کاری بکنم و باز هم بعد از گذشت 6 ماه حاضرم دوستمون و یا هر کس دیگه ای رو راضی کنم .

بنده یک فروشنده هستم و شغلم اینه و از کنار کاری که میکنیم حدودا 40 نفر دارن به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم نون میخورن حالا نمیخوام این نون کوفتشون بشه به خاطر یه سری معامله هایی که توش نارضایتی وجود داشته

بنده در خدمت دوستان هستم و در اخر اینکه وقتی معامله میکنید لطفا و خواهشا بالغانه این کار و بکنید و اگر مورد ی وجود داره باز هم بالغانه با خود شخص در میون بگذارید و حلش کنید .

بنده از مال حرام نخوردم و نمیخورم و همیشه اختیار کالا در دست صاحبان کالا بوده چه کسی که میخواد کالایی رو بخره و چه کسی که میخواد بفروشه

لینک به دیدگاه

مرسی دوست گلم از اینکه این مطلب رو روشن کردید .

1-بله بنده در تاریخ 9/7/1391 این کالا رو به قیمت 250 تومان از دوستمون خریدم و در تاریخ 15/7/1391 به قیمت 460 تومان فروختم

1-اول اینکه دوست گلم اون زمان شما راضی بودید این کالا رو به این قیمت به بنده بفروشید و بنده هم از شما خریداری کردم و زمانیکه به شخص دیگه ای فروخته شد ایشون هم کاملا رضایت داشتن .

2-پس از نظر شرعی و عرفی از دید بنده فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه چون بنده نه از شما به زور خرید م و نه به زور فروختم .

3حالا مطلب اینجاست که بنده شاید توانایی اینرو داشته باشم که این کالا تا 600 تومان هم بفروشم این بر میگرده به توانایی بنده ایا از دید شما و یا سایر دوستان مشکلی داره ؟

در ضمن موقعی که دارید به سوال بنده پاسخ میدید حتما خودتون رو جای بنده بگذارید و یه کالایی رو خریدید 1000 تومان و الان 1000000 مشتری دارید شما چه کار میکنید ؟

4در اخر اینکه دوست گلم اگر شما باز هم رضایت ندارید بنده مبلغ 460 تومان منهای 250 تومان که به شما پرداخت کردم رو تقدیمتون میکنم و این یک تعارف نیستش .

اگر باز هم برای کسی سوالی هستش در خدمتم

مطالبی بود که زیاد بازش نکردم و با جنای otello زیاد راجبش بحث کردیم و اگر خواستید ایشون بیشتر براتون توضیح میده

با تشکر از همه دوستان گلم

1- تشکر که شفاف سازی کردید

نه شما و نه من و نه هیچ ایرانی دیگه از خرید و فروشمون راضی نیستیم (به مرگ گرفتن به تب راضی شدن) شما راضی هستین یه کارت 1 تومنی رو 3 تومن بفروشین طبیعتا نه چون مشتریتون

سه برابر کمتر میشه  پس رضایت واقعی اصلا در این مورد و در خیلی موارد دیگه در ایران معنی نداره. من از خودم هیچ حرف و اضافه و قضاوت بی جایی نکردم  دقیقا اتفاقی که افتاده بود رو گفتم.

2_بله شرعا و عرفا و انصافا و به هر شکلی دیگه ای که بخواید میتونید بفروشید چون حق شماست

3-هیچ نظری ندارم

4-خواهش میکنم

لینک به دیدگاه

1- تشکر که شفاف سازی کردید

نه شما و نه من و نه هیچ ایرانی دیگه از خرید و فروشمون راضی نیستیم (به مرگ گرفتن به تب راضی شدن) شما راضی هستین یه کارت 1 تومنی رو 3 تومن بفروشین طبیعتا نه چون مشتریتون

سه برابر کمتر میشه  پس رضایت واقعی اصلا در این مورد و در خیلی موارد دیگه در ایران معنی نداره. من از خودم هیچ حرف و اضافه و قضاوت بی جایی نکردم  دقیقا اتفاقی که افتاده بود رو گفتم.

2_بله شرعا و عرفا و انصافا و به هر شکلی دیگه ای که بخواید میتونید بفروشید چون حق شماست

3-هیچ نظری ندارم

4-خواهش میکنم

دوست گلم مطمئن باشید که شما با مطرح کردن هر مطلبی باعث رشد من و دیگران خواهید شد و بنده کاملا حرف منطقی رو قبول میکنم

شما کاملا وقایع رو تعریف کردید و چیزی رو کم و یا زیاد نکردید و بسیار هم ممنونم . ولی اولش چون شفاف عنوان نکرده بودید این مطلب شبه ایجاد میکنه

من باز هم روی حرف خودم هستم و اگر رضایتی واقعا از جانب ما وجود نداره مبلغ رو بهتون بر میگردونم و هیچ وقت توی این مسائل بنده تعارف نمیکنم

لینک به دیدگاه

مثل اینکه قضاوت نادرست تو خون یکسری هست درست میگم؟؟؟!!!!

همین شخصی که شما میگید از دست من ناراحت شد به کرات برام pm فرستاد و با اصرار فراوان قصد داشت یک کارت دیگه از همین مدل با قیمت بالاتر از 250 تومن از من بخره(چون یک مورد دیگه از همین

کارت موجود داشتم) که بنا به دلایلی بهش نفروختم

لینک به دیدگاه

دوست گلم وقتی جملات مبهمی گفته بشه حتما سوء تفاهم و قضاوت پیش میاد و شما هم حق بده

اون شخص هم دید که شما ارزون میدی خواسته بخره .

همه اینها چیزهای منطقی هستن که برای خودمون به بدترین نحو درکش میکنیم و برای خودمون مشکلاتی بوجود میاریم عزیز

لینک به دیدگاه

همین شخصی که شما میگید از دست من ناراحت شد به کرات برام pm فرستاد و با اصرار فراوان قصد داشت یک کارت دیگه از همین مدل با قیمت بالاتر از 250 تومن از من بخره(چون یک مورد دیگه از همین

کارت موجود داشتم) که بنا به دلایلی بهش نفروختم

دوست عزیز می تونم بپرسم علت مطرح کردن این مورد اونهم بعد از 6 ماه چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟

شما یکبار دیگه درست مطلبو بخونید من نگفتم از دست شما شما ناراحت شد من گفتم باعث ناراحتی اون بنده خدا شدید.

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

با سلام به همه دوستان من هم مثل بقیه دوستان جزئ کوچک از ایران بزرگ هستم واقعا یکسری ادم فرصت طلب و سود جو از وضعیت موجود سوئ استفاده کرده ونه تنها در زمینه کامپیوتر بلکه در همه موارد استفاده غیر ادلانه میگیرند و ما همه تنها کاری که می توانیم انجام بدیم با اطلاع رسانی و همکاری نزدیک با هم وهمه کسبه که درست کار هستند مثل اقای حسینی وکله لیون به نتیجه مطلوب برسیم به امید روزی که همه ادمها خوب ومنصف باشند

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

نه والا !!!

تا جا داره ادم رو .... می کنن چه فروشنده چه وارد کننده.

من موندم اون 2 نفر که گفتن بله کیا هستن

:wacko:  :blink:  :wacko:

معمولا فروشندگان هستن دوست عزیز

برای فهمیدن که کی گزینه خیر یا بله زده جلو هر نظر سنجی گزینه نمایش بزنید تا نام کاربریی شخص نمایش داده بشه

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

اخه چی تو ایران با قیمت معقول ارایه میشه که سخت افزار دومیش باشه . والله  :|

اها . یادم رفت . پراید 

لینک به دیدگاه

اخه چی تو ایران با قیمت معقول ارایه میشه که سخت افزار دومیش باشه . والله  :|

اها . یادم رفت . پراید 

=))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان من یک مادربورد داشتم که بایوسش خراب شده بود فرستادم گارانتی سازگار درستش کردند ولی دو ماهی طول کشید

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

آیا محصولات سخت افزاری در ایران با قیمت معقول به بازار عرضه میشود خـــیر

نه تنها قیمت ها زیادن بلکه کیفیتم پایین بوده! (البته در بعضی موارد کیفیت ها نسبت به قیمت پایین بوده)

من خودم یک لپ تاپ خریدم که متاسفانه بعد از مدتی فهمیدم قطعاتش مربوط به یک شرکت دیده هست!!!و کلا مارک لپتاپ ی چیز بود قطعه اش که گذاشته بودن یک چیز دیگه!!

ویرایش شده توسط ghion3
لینک به دیدگاه

هه.این نیز بگذرد...

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

من الان در تعجبم چطور اون 5 نفر  بله گفتن !!!!!  :-?

سلام

6 تا :D

یاعلی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...