رفتن به مطلب

چرا فرکانس کاری من 1066 است

اشتراک گذاری

Recommended Posts

cpu620

مین h61 m-ps

رم 2 گیگ 1333

گرافیک امبرد

چرا فرکانس کاری من 1333 نیست

چکار میتونم بکنم یا همینی که هست

لینک به دیدگاه

باید از تو بایوس به صورت دستی روی پروفایل xmp قرار بدید .

لینک به دیدگاه

XMP نداره این بورد . باید روی 1333 باشه . من خودم هم همین مین و پردازنده رو دارم . رم من هم 1333 هست و با فرکانس 1333 کار میکنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مین های اسوس)H61) بالاتر از 1066 هرچی بذاری تصویر نمیده.با چند مدل رم هم تست کردم.

دلیلش اینه که فرکانس بیشتر از 1066 توسط پردازنده شما ساپورت نمیشه.پردازنده و مین شما هم قابلیت اور نداره.پس قید فرکانس بالاتر رو بزنید اگر صددرصد نمیتونید استیبل باشید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

معین جان این بورد Asrock هست و من هم دارم . رم من هم 1333 و مشکلی نداره . فردا که میرم دفتر چک میکنم که با چه فرکانسی داره کار میکنه . شاید برای من هم دانگرید شده باشه به 1066 و دقت نکردم . ولی مشکلی تو کار ندارم . البته الان تو سایت اینتل نگاه کردم دیدم زده G620 تا 1066 ساپورت میکنه . پس احتمالا برای من رو هم دانگرید کرده . مشکل از بورد نیست . از پردازنده هست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کل تفاوت g6XX با G8XX در همین فرکانس ساپورتی رم هست دیگه.

سری 6 ساپورت 1066 هستند و سری 8 تا 1333 ساپورت میکنند.منم گزینه تغییر فرکانس رم داشتم در بایوس اسوس ولی بالاتر از 1066 که 1333 و 1600 بود میذاشتم مشکل ایجاد میشد و تصویر نمیداد تا دوباره کیلر سی موس کنم.رمها هم 1600 تست شده XMS 3 بود.

ولی تایمینگ قشنگی گرفت!

5-6-5-15-22-1T

!!!

با ولتاژ 1.635

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

حالا من چیکار کنم

بذار اقا حامد بره مال خودشم چک کنه اون موقه معلوم میشه ایراد از منه یا سی پی یو

لینک به دیدگاه

100% به خاطر محدودیت پردازنده هست . این اختلاف فرکانس تفاوت زیادی ایجاد نمیکنه . چون همونطور که معین گفت تایمینگ رم کمی پایین میاد و میشه گفت تا حدودی جبران میکنه .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

چی شد اقا حامد مال خودتو نگاه کردی

من 2 تا رم 2 گیگ رو سیستم بستم دوتاشونم 1333 هستن ولی مارکاشون با هم فرق میکنه ایا مشکلی بوجود نمیاد البته ویندوز 4 گیگو میشناسه ولی بدلیل استفاده از ویندوز 32 بیتی 3.75 مثل اینکه داره استفاده میشه

دوستان بگید کدوم ویندوز بهتر وبادوام تره البته سون

home32

home64

ultumate32

ultumate64

و چرا

ویرایش شده توسط farokhe
لینک به دیدگاه

حقیقتش اینقدر کار داشتم امروز یادم رفت نگاه کنم .شرمنده .

اگر مشخصات رم ها مثل هم باشه مشکلی نیست . مثل تایم و ولتاژ کاری .وگرنه 2 کاناله کار نمیکنن و رم قویتر با شرایط رم ضعیفتر کار میکنه .

من همیشه Ultimate نصب میکنم . چون کاملتره . الان هم 64 بیت دارم . مشکلی هم نداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همینطور که معین جان فرمودند دلیل فرکانس 1066 . مموری کنترلر cpu هست که اجازه و قدرت بیشتر از 1066 نداره و نمیده

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...