رفتن به مطلب

خرید ملک با زیر یک میلیارد در مشهد؛مسله این است!

yasin1402
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

وقتتون بخیر دوستای گلم

راسش با زیر یک میلیارد تو دیوار مشهد دیدم میشه خونه خرید و ی مبلغ نزدیک ب مبلغ مذکور دسم هس طالب شدم از مشهد ی واحد بخرم اما چند بحث بی جواب تو سرم هست ک ممنون میشم راهنماییم کنین؛مخصوصا عزیزان مشهدی🌷

محله هایی ک با این مبلغ میشه خونه خرید توس.طبرسی شمالی.رسالت.شهرک شهید رجایی.شهرک غرب قاسم آباد.یوسفیه.نهضت.صیاد شیرازی.. وامثالهم هست

چون طبرسی شمالی خونه هاش نوسازو  نزدیک مترو و نزدیک تر هس ب مرکز مد نظرم این محله و خیابون هست

خونه هاش ولی چون قولنامه ای هست یکم از ریسکش میترسم چون مشهدی هم نیسم و همه خونه هاش قولنامه ای هس ترس دارم راسش فیلم نشه بعد.

از خیابونشم و جو و ساکناش هم بد میگن اینم فکرمو مشغول کرده چون قراره زندگی کنم 

ممنون میشم نظرتونو تجربیاتتونو بدونم در خصوص این نکات.

سردرگم هسم راسش.

ممنون بابت وقتی ک گذاشتین

ویرایش شده توسط yasin1402
لینک به دیدگاه

هم اکنون، yasin1402 گفته است:

بالا

عزیز به نظرم در بخش گفتگو آزاد پرشین تولز تاپیک بزنید سریعتر به نتیجه برسید.

فورم اینجا خیلی تخصصی تر روی کامپیوتر و الکترونیک تمرکز داره.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
20 ساعت قبل، yasin1402 گفته است:

وقتتون بخیر دوستای گلم

راسش با زیر یک میلیارد تو دیوار مشهد دیدم میشه خونه خرید و ی مبلغ نزدیک ب مبلغ مذکور دسم هس طالب شدم از مشهد ی واحد بخرم اما چند بحث بی جواب تو سرم هست ک ممنون میشم راهنماییم کنین؛مخصوصا عزیزان مشهدی🌷

محله هایی ک با این مبلغ میشه خونه خرید توس.طبرسی شمالی.رسالت.شهرک شهید رجایی.شهرک غرب قاسم آباد.یوسفیه.نهضت.صیاد شیرازی.. وامثالهم هست

چون طبرسی شمالی خونه هاش نوسازو  نزدیک مترو و نزدیک تر هس ب مرکز مد نظرم این محله و خیابون هست

خونه هاش ولی چون قولنامه ای هست یکم از ریسکش میترسم چون مشهدی هم نیسم و همه خونه هاش قولنامه ای هس ترس دارم راسش فیلم نشه بعد.

از خیابونشم و جو و ساکناش هم بد میگن اینم فکرمو مشغول کرده چون قراره زندگی کنم 

ممنون میشم نظرتونو تجربیاتتونو بدونم در خصوص این نکات.

سردرگم هسم راسش.

ممنون بابت وقتی ک گذاشتین

سلام   با این پول  هیچ جا  دنبال  ملک نگرد  تو روستای  دورافتاده حتی  !  مشهد که جای خود داره  چون  این پول   دراصل  پول ماشین ایرانیه !  وقتی  برا ملک   دارید اینقدر هزینه میکنید مسلما  جای  نامناسب    و داستان داره     خود قولنامه ای بودن یک داستانه       و پشیمونی های بعدش  که میشه یک کابوس  

• لایک 2
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ferdosi گفته است:

سلام   با این پول  هیچ جا  دنبال  ملک نگرد  تو روستای  دورافتاده حتی  !  مشهد که جای خود داره  چون  این پول   دراصل  پول ماشین ایرانیه !  وقتی  برا ملک   دارید اینقدر هزینه میکنید مسلما  جای  نامناسب    و داستان داره     خود قولنامه ای بودن یک داستانه       و پشیمونی های بعدش  که میشه یک کابوس  

سلام برادر من مشهد زندگی میکنم متاسفانه با این مبلغ که شما میگی جای درستی نمیتونی بخری حتی همین مناطقی هم که اسم بردی با 1 تومن نمیتونی بخری...داخل طبرسی شمالی یه سری اپارتمان کوچیک هست شاید بتوونی روی اونا حساب کنی البته اونم باید بری بگردی...اما اگر تو شهر خودتون جای درست در مون زندگی میکنی این مناطقی که اسم بردی به غیر از بعضی هاش زندگی کردن برات سخت میشه..مشهد این مناطقی که اسم بردی الان تو تصرف بچه های مهاجر هست اجاره خونه و خرید ملک رو خیلی الکی گرون کردن...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۲۸ در 14:54، saeed0c گفته است:

عزیز به نظرم در بخش گفتگو آزاد پرشین تولز تاپیک بزنید سریعتر به نتیجه برسید.

فورم اینجا خیلی تخصصی تر روی کامپیوتر و الکترونیک تمرکز داره.

سلام اره فکر خوبیه اونم انجام میدم

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، ferdosi گفته است:

سلام.والا محل قبلی زندگیم خاک سفید بود تهران چن سال ک خب بحث مادیاته بحث.دیوار مشهد دیدم همون طبرسی شمالی ب وفور هست خونه نقلی زبر ی میلیارد ک خب سر ناچاریه و از ی طرفم ترس قولنامه .

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، mohsensoleymani220 گفته است:

سلام برادر من مشهد زندگی میکنم متاسفانه با این مبلغ که شما میگی جای درستی نمیتونی بخری حتی همین مناطقی هم که اسم بردی با 1 تومن نمیتونی بخری...داخل طبرسی شمالی یه سری اپارتمان کوچیک هست شاید بتوونی روی اونا حساب کنی البته اونم باید بری بگردی...اما اگر تو شهر خودتون جای درست در مون زندگی میکنی این مناطقی که اسم بردی به غیر از بعضی هاش زندگی کردن برات سخت میشه..مشهد این مناطقی که اسم بردی الان تو تصرف بچه های مهاجر هست اجاره خونه و خرید ملک رو خیلی الکی گرون کردن...

سلام.والا دیوار مشهد زده با زیر یک میلیارد ۵۰ متری ۶۰ متری میشه خرید تنها مشکل من قولنامه بودنشه ک از ی طرفم نوشته بود یک سوم خونه های مشهد قولنامه هسن.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، yasin1402 گفته است:

سلام.والا دیوار مشهد زده با زیر یک میلیارد ۵۰ متری ۶۰ متری میشه خرید تنها مشکل من قولنامه بودنشه ک از ی طرفم نوشته بود یک سوم خونه های مشهد قولنامه هسن.

عزیز جان اون واحد اپارتمان 60 متری که به شما قیمت میدن 1 تومن کاملا غیر قانونی ساخته شده هیچ مجوز شهرداری نداره چه برسه به سند همون قولنامشم رو هواست خلاصه خیلی مراقب باش....

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۲۹ در 18:13، yasin1402 گفته است:

برادر اگر تاپیک به پایان رسیده بگو که ببندمش.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

برادر اگر تاپیک به پایان رسیده بگو که ببندمش.

اوکیه ببند عزیز

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...