رفتن به مطلب

مشاوره درباره انتخاب شرکت گارانتی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود عزیزان. میخوام کالایی رو بخرم که با گارانتی های مختلف تو بازار موجوده، درسته گارانتی های داخلی چنگی به دل نمیزنن، اما خواستم مشورت کنم که از بین اینها به نظرتون کدوم خدماتش نسبت به بقیه بهتره؟

لایف سرویس

mit

حامی

یه جایی هم زده که گارانتی 24 ماهی اصلی: حامی سازگار

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، Fido گفته است:

درود عزیزان. میخوام کالایی رو بخرم که با گارانتی های مختلف تو بازار موجوده، درسته گارانتی های داخلی چنگی به دل نمیزنن، اما خواستم مشورت کنم که از بین اینها به نظرتون کدوم خدماتش نسبت به بقیه بهتره؟

لایف سرویس

mit

حامی

یه جایی هم زده که گارانتی 24 ماهی اصلی: حامی سازگار

MIT شاپ من مانیتور، کیبرد، موس ، موس پد، پاور، هارد دیسک و اس اس دی گارانتی دارن و خدا رو شکر هر دفعه با بهترین شکل ممکن جوابگو بودن و حتی کیبردم که مشکلی واسه یک عدد از کلید هاش پیش اومده بود رو سریع تعویض کردن، کیبرد کورسیر k60 Pro

چند مورد هم گارانتی مانیتور و اس اس دی کمتر از تاریخ خرید زده بودن ولی بعد از اطلاع رسانی نتنها درستش کردن بلکه برای هر کدوم از وسیله هام 2 ماه اضافه ثبت کردن😐

حالا اگر دوستان دیگه هم در مورد این گارانتی نظری دارند لطفا بگید تا جمع بندی بهتری بشه واسه این دوست عزیز.

ولی گارانتی هاش کمه اکثر 18 ماه تا 24 ماه

ویرایش شده توسط Paradise Lost
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

mit کم می ده اما گویا بدک نیست

life زیاد جالب نیست

حامی تا حالا نرفتم اما شرکت بزرگیه

الماس هم اولویتش تعمیره تا تعویض حامی اگه زیر بار بره تعویض می کنه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است:

MIT شاپ من مانیتور، کیبرد، موس ، موس پد، پاور، هارد دیسک و اس اس دی گارانتی دارن و خدا رو شکر هر دفعه با بهترین شکل ممکن جوابگو بودن و حتی کیبردم که مشکلی واسه یک عدد از کلید هاش پیش اومده بود رو سریع تعویض کردن، کیبرد کورسیر k60 Pro

چند مورد هم گارانتی مانیتور و اس اس دی کمتر از تاریخ خرید زده بودن ولی بعد از اطلاع رسانی نتنها درستش کردن بلکه برای هر کدوم از وسیله هام 2 ماه اضافه ثبت کردن😐

حالا اگر دوستان دیگه هم در مورد این گارانتی نظری دارند لطفا بگید تا جمع بندی بهتری بشه واسه این دوست عزیز.

ولی گارانتی هاش کمه اکثر 18 ماه تا 24 ماه

سلام و ارادت برادر عزیز.

کالا با گارانتی mit خریدم و خوشبختانه موردی برای گارانتی به وجود نیومده، اما اینطوری که شما میفرمایید گویا بد نیستن. البته ابن کالایی که میخوام بخرم همه شرکتهایی که نام بردم گارانتی 24 ماه دارن.از حامی و لایف سرویس هم حرفهای منفی زیاد شنیدم.

خودم سر و کارم با گارانتی آواژنگ و گرین و الماس افتاده که هر 3 خوب بودن.

1 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

mit کم می ده اما گویا بدک نیست

life زیاد جالب نیست

حامی تا حالا نرفتم اما شرکت بزرگیه

الماس هم اولویتش تعمیره تا تعویض حامی اگه زیر بار بره تعویض می کنه

درود، در این کالایی که میخوام بخرم، هر 3 گارانتی 24 ماهه دارن و از نظر زمانی یکسان هستن. با حامی سر و کار نداشتم، ولی ازش خوب هم نشنیدم. الماس رو خودم تجربه داشتم که کارمو راه انداختن.

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

حامی فک کنم همون ویستای قدیمه

یه تحقیق کنید اگر اینطور باشه سمت کالاهایی با گارانتی حامی نرید

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

حامی فک کنم همون ویستای قدیمه

یه تحقیق کنید اگر اینطور باشه سمت کالاهایی با گارانتی حامی نرید

بله فکر کنم همونه و خدماتش خیلی جالب نیست.

مرسی از دوستان، تا جایی که متوجه شدم، انگار در بین این چند تا گزینه، گارانتی mit بهتره و تصمیم گرفتم کالا رو با اون گارانتی تهیه کنم.

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Fido گفته است:

بله فکر کنم همونه و خدماتش خیلی جالب نیست.

مرسی از دوستان، تا جایی که متوجه شدم، انگار در بین این چند تا گزینه، گارانتی mit بهتره و تصمیم گرفتم کالا رو با اون گارانتی تهیه کنم.

تمنا می کنم. پیشنهاد می کنم که کالای موردنظر خود را در صورت موجودی از فروشگاه متعلق به شرکت (شاپ ام آی تی) خریداری بفرمایید. زیرا که در این شرایط، تاریخ شروع گارانتی در صورتی که از گارانتی کالا مدت قابل توجهی سپری شده باشد، از فاکتور خرید شما لحاظ خواهدشد و شما با یک هزینه معقول، کالایی با مدت گارانتی معین و کامل خریداری می کنید. موفق باشید.

ویرایش شده توسط Najm
  • لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...