رفتن به مطلب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب

من یه هارد دارم روی کامپیوتر که چند روزی بود خیلی کند کار میکرد و درصدش روی صد و نمیدونستم مشکلش چیه 

امروز به زور بالا اورد و یکم کار کرد می خواستم اطلاعات اصلیمو انتقال بدم به پارتیشن های دیگه و ویندوز رو عوض کنم که یکدفعه کامپیوتر ری استارت شد و تمام اطلاعاتم پاک شد 

می خواستم بدونم میشه این اطلاعات رو برگردوند خیلی اطلاعات مهمی بودن 

حتی تمام پارتیشن ها هم حذف شدن و هارد به حالت اول که فقط یک پارتیشن هست در اومده 

لینک به دیدگاه

با سلام.

هارد اینترنال هست یا اکسترنال.

اگر اینترنال هست احتمال میدم این مشکل به خاطر بد سکتور ها باشه که مربوط به مشکل پاور و نوسانات برق هست.اگر از محافظ برق استفاده کنید این اتفاق نمی افتد.

هر چند عزیزان هم باید نظر بدهند.

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است:

مدل هارد

Samsung HD321HJ

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، koorosh kabir گفته است:

سلامتش رو کامل بررسی کنید عکس بگذارید

متاسفانه ویندوزش پریده و همون طور که گفتم کلا فرمت شده و بخاطر اینکه اطلاعات جایگزین نشه چیزی نریختم توش

ولی اخرین درصد سلامتش ۹۶ بود و کارکرد ۹۹ منظورم از آخرین چند دقیقه قبل از فرمت شدنه 

اومدم repair بزنم دیدم خیلی طول میکشه و من ۱۰ ساعت وقت نداشتم و معلوم بود که مشکل داره 

هم اکنون، shahriyar8 گفته است:

متاسفانه ویندوزش پریده و همون طور که گفتم کلا فرمت شده و بخاطر اینکه اطلاعات جایگزین نشه چیزی نریختم توش

ولی اخرین درصد سلامتش ۹۶ بود و کارکرد ۹۹ منظورم از آخرین چند دقیقه قبل از فرمت شدنه 

اومدم repair بزنم دیدم خیلی طول میکشه و من ۱۰ ساعت وقت نداشتم و معلوم بود که مشکل داره 

قبل اینکه اینجوری بشه تست اینا ازش گرفته بودم و بدون مشکل بود البته اون موقع ها هم خیلی هنگ میکرد و بخاطر این چندین باره دارم ویندوز عوض میکنم و میخواستم یه هارد بگیرم که اینجوری شد

لینک به دیدگاه

روش اطلاعاتی نریزید و از برنامه testdisk کمک بگیرید

فک کنم تنها برنامهای باشه که پارتیشن  پاک شده رو بر میگردونه

اموزش برگردوندن پارتیشن ها توسظ تست دیسک هم در اینترنت موجوده

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

روش اطلاعاتی نریزید و از برنامه testdisk کمک بگیرید

فک کنم تنها برنامهای باشه که پارتیشن  پاک شده رو بر میگردونه

اموزش برگردوندن پارتیشن ها توسظ تست دیسک هم در اینترنت موجوده

بله درسته 

چون امکان خطا هست من نمیتونم ریسک کنم و خودم دست به کار بشم و ممکنه اطلاعات رو از دست بدن 

می خوام هارد رو به یه مرکز تخصصی بدم 

اکر در تهران میشناسید معرفی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

اگه اطلاعاتتان خیلی مهمه بدید به یه مرکز تخصصی چون یسری از این برنامه‌ها ناقص عمل میکنن و ریسکه

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، shahriyar8 گفته است:

بله درسته 

چون امکان خطا هست من نمیتونم ریسک کنم و خودم دست به کار بشم و ممکنه اطلاعات رو از دست بدن 

می خوام هارد رو به یه مرکز تخصصی بدم 

اکر در تهران میشناسید معرفی کنید

ممنون

اگر خود هارد ایراد نداشته باشه و با نرم افزار اشنا باشید خطاش صفره(مثلا برنامه های ریکاوری یا ریکاوری کردن فایل نیست)

البت خود تست دیسک بخش ریکاوری هم داره که منظور اون نیست و باید حتما پارتیشن رو برگردونید

ولی اگر خیلی اطلاعات براتون اهمیت داره بهتره بسپریدش به مرکز هارد ایران، برای ادرس در اینترنت جستجو کنید

هزینه بازیابی هارد هم بسیار بالاست و اینو حتما بپرسید

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

اگر خود هارد ایراد نداشته باشه و با نرم افزار اشنا باشید خطاش صفره(مثلا برنامه های ریکاوری یا ریکاوری کردن فایل نیست)

البت خود تست دیسک بخش ریکاوری هم داره که منظور اون نیست و باید حتما پارتیشن رو برگردونید

ولی اگر خیلی اطلاعات براتون اهمیت داره بهته بسپریدش به مرکز هارد ایران، برای ادرس در اینترنت جستجو کنید

هزینه بازیابی هارد هم بسیار بالاست و اینو حتما بپرسید

بله مشکل اینجاست که هارد مشکل داره و نمیدونم دقیقا چشه 

و چون هارد اطلاعات مهمی داره با هر هزینه ای باید برگردونم 

بله حتما میپرسم 

ممنون از راهنماییتون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...