رفتن به مطلب

واستون اتفاق افتاده همچین لحظه ای ؟!!

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

واستون اتفاق افتاده همچین لحظه ای ؟!!

82392091309899456710.gif

لینک به دیدگاه

برا منم اتفاق افتاده :p

وقتی جا اونی باشی که ضایع میشی، سعی می کنی خودتو با یه چیزی سرگرم کنی یا لااقل یه سوتی بزنی و بگی : به به عجب هوای خوبی ( مثل من :wub: )

زمانی هم جای شخص ضایع کننده بودم، شخص روبرو رو کاملا درک کردم و البته یه مدلی ازش عذر خواهی کردم تا بلکه بتونم یه مقدار از عمق فاجعه کم کنم ... :lol:

لینک به دیدگاه

اره زیاد !!!

ولی من به شما توصیه ای دوستانه میکنم که هیچ وقت در دست دادن پیش دستی نکنید. اشتیاق بیش از حد در دست دادن موجب کنف شدن شما میشود. حتی شما دوست عزیز :redface:

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با دروود:

برامنم زیاد پیش اومد یا دست دادم طرف متوجه نشد! یا سلام دادم طرف بازم متوجه نشد! بعدش یه لحظه احساس کردم همه نگاهها سمت منه. :unsure:اما از این به بعد زیاد به خودم نمیگیرم و ناراحت نمیشم فقط به طرف مقابل میگم حواست کجاست و............. تکه کلامای خودم و بکار میبرم:دی :D

لینک به دیدگاه

من همین دیروز رفتم خونه فامیل یکی دیگه هم اومد پاشدم سلام بدم و روبوسی کنم ، یه طرفو بوس کرد اومدم اون ورو بوس کنم گذاشت رفت در حالی که من همونجوری مونده بودم ضایع شدم×@!#@#!@#!#$$%$@#$

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...