رفتن به مطلب

سنگینی کارت گرافیک و مادربورد

Recommended Posts

سلام

امروز صبح بطور اتفاقی یکی از تاپیک های فروش قطعات کامپیوتر رو مشاهده کردم دیدم برای فروش هولدر کارت گرافیک قرار دادن. یه مقدار که در مورد هولدر اطلاعات جمع کردم متوجه شدم که خودم می بایست خیلی وقت پیش نسبت به خرید این وسیله اقدام میکردم. کارت گرافیکی که دارم مدل asus rog strix 3060ti سه فن هست و مین بورد z690-e ایسوس. سریع هولدر ST600 دیپ کول خریداری کردم منتهی چند دقیقه قبل به این فکر میکردم که اساساً من به این قطعه نیاز دارم یا خیر. اسلات کارت گرافیک این مین بورد اسلات بزرگی هست (تصویر) و من بعد حدود یک سال و نیم آثار خم شدگی روی بورد مشاهده نمیکنم.

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، HesamHa گفته است:

سلام

امروز صبح بطور اتفاقی یکی از تاپیک های فروش قطعات کامپیوتر رو مشاهده کردم دیدم برای فروش هولدر کارت گرافیک قرار دادن. یه مقدار که در مورد هولدر اطلاعات جمع کردم متوجه شدم که خودم می بایست خیلی وقت پیش نسبت به خرید این وسیله اقدام میکردم. کارت گرافیکی که دارم مدل asus rog strix 3060ti سه فن هست و مین بورد z690-e ایسوس. سریع هولدر ST600 دیپ کول خریداری کردم منتهی چند دقیقه قبل به این فکر میکردم که اساساً من به این قطعه نیاز دارم یا خیر. اسلات کارت گرافیک این مین بورد اسلات بزرگی هست (تصویر) و من بعد حدود یک سال و نیم آثار خم شدگی روی بورد مشاهده نمیکنم.

image.thumb.jpeg.bd0cdbe63d5342c5a15f6ba0e45dad06.jpeg

قبلا همین کارت رو داشتم  من شخصا اجباری برا استفاده از هولدر براش ندیدم با اینکه سنگین بود ولی داخل کیس Z+ Grand و مادربرد Z590F مشکلی ایجاد نکرد      ولی وجودش خالی از لطف نیست و کار خوبی کردین که هولدر تهیه کردین

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، KIARASH گفته است:

image.thumb.jpeg.bd0cdbe63d5342c5a15f6ba0e45dad06.jpeg

قبلا همین کارت رو داشتم  من شخصا اجباری برا استفاده از هولدر براش ندیدم با اینکه سنگین بود ولی داخل کیس Z+ Grand و مادربرد Z590F مشکلی ایجاد نکرد      ولی وجودش خالی از لطف نیست و کار خوبی کردین که هولدر تهیه کردین

مین بورد شما هم یه قسمت فلزی در قسمت pcie داشته حس میکنم این رو عمداً زدن تا سنگینی کارت گرافیک باعث وا رفتن بورد نشه و فشار رو بگیره

لینک به دیدگاه

در مورد سنگینی کولر خنک کننده Assassin iv deepcool هم نظر بدید

من دیروز نصب کردم روی مادربرد

ووزنش یک کیلو و ۶۰۰ گرمه

مشکلی پیش نمیاد؟

ویرایش شده توسط ms368
لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، ms368 گفته است:

در مورد سنگینی کولر خنک کننده Assassin iv deepcool هم نظر بدید

من دیروز نصب کردم روی مادربرد

ووزنش یک کیلو و ۶۰۰ گرمه

مشکلی پیش نمیاد؟

کولر شما از کولر من بزرگتره ولی باز یه ساختار بهتری داره چهار سمتش رو مادربورد کیپ میشه

مثل گرافیک نیس یه سمتش رو هوا باشه

لینک به دیدگاه

به نظرم هزینه اضافیه

من خیلی وقته یه پلاستیک گذاشتم زیرش نقش هلدر رو بازی کنه

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، sinatak گفته است:

به نظرم هزینه اضافیه

من خیلی وقته یه پلاستیک گذاشتم زیرش نقش هلدر رو بازی کنه

این کار رو هم میشه کرد همشهری فقط برای کسی که روی rgb داخل کیس کار کرده و نمای داخل کیس مشخصه تم زیاد جالبی در نمیاد

لینک به دیدگاه

به نظرم کار خوبی کردی، چون هولدر چیزی هست که بعدا هم کارت گرافیک و سایر قطعات رو عوض کردنی باز به دردت می خوره، چیزی نیست که بگی نسل گرافیک ها و مادربردها عوض شده اینم باید عوض کنم. همیشه به کارت میاد.

و مورد بعد اینکه معمولا قبل از خرید تاپیک نظرسنجی برای مشورت میگذارند، شما دیگه خریدت رو کردی، استفادش رو بکن ، مبارک باشه.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، HesamHa گفته است:

این کار رو هم میشه کرد همشهری فقط برای کسی که روی rgb داخل کیس کار کرده و نمای داخل کیس مشخصه تم زیاد جالبی در نمیاد

با یک تیکه نخ نامرئی ببندش به بالای کیس واقعا جوابه هیچ هزینه ای هم نداره معلوم هم نیست.🙃

لینک به دیدگاه

هولدر برای کارتهای گرافیک و سه و چهار اسلاته استفاده میشه کارتی همچون کارت 3060 و مانند اون نیازی به هولدر نداره و نگران نباشید اتفاقی نمی افته 

Screenshot_۲۰۲۴۰۵۰۴_۲۰۴۴۳۸_Gallery.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...