رفتن به مطلب

مشاوره در ارتقا و قیمت گذاری سیستم

Recommended Posts

عرض ادب خدمت دوستان 

#این تاپیک برای فروش نیست 

پوزش بابت غلط املایی و نگارشی احتمالی 🤭

مشخصات سیستم فعلی بنده

Cpu 9700

خنک کننده آبی گرین 

PRIME H310M-C R2.0

super ventus 2060 گرافیک 

Ram 24gb دو کاناله 

ssd 500gb m2 

ssd 1t sata

Hdd1t

Power Raidmax RX-835AP

مانیتور ۲کی ۱۸۰ هرتز 

1.دوستان بخوام cpu و بورد بفروشم چقدر قیمت میخورن ؟ بدون کارتن هست بورد cpu هم تری 

2.عوض کردن باندل با یک باندل i5 نسل ۱۳ یا ۱۴ میتونه تفاوتی ایجاد کنه تو کارایی کلی سیستم؟

3.بهینه ترین حالتی که بدون فروش باندل برد و سی پیو بتونم با ۱۵ تومن بودجه تقویتش کنم چی هست؟ مثلا کارتمو بدم با یه کارت قویتر تا چه مدل کارتی رو این باندل بدون گلوگاه جواب میده؟

4.بهترین و بهینه ترین باندل سی پیو و مادربوردی که بعد از فروش احتمالی باندل خودم و رسیدن بودجه ام به ۱۵ تومن میتونم تهیه کنم چی هست؟

کاربری کلی سیستم بازی تفننی روز و دیدن فیلم و کلی کارای مالتی مدیا و وبگردی هست 

لینک به دیدگاه

با سلام

جواب سوال یک رو ارجاع میدم به دوستان.

جواب سوال ۲: 13400 ۴۸ درصد قوی تر از ۹۷۰۰ هستش ضمن اینکه ۱۰ هسته داره.

جواب سوال ۳ : 3050 یا 3060 جوابه.

جواب سوال ۴ : خودم بودم باندل نسل ۱۳ (13400f) می بستم.

فقط یه سوال دارم:چجوری دلت اومد 9700 رو با h310 بستی ؟

لینک به دیدگاه

خیلی حساس نشو ، یه rx6800 بنداز رو سیستم  و لذتشو ببر.

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

ممنون از مشارکت شما ببینم نظر بقیه دوستان چی هست راستش حساس نیستم ولی بلاخره باید یه دستی کشیده بشه رو سیستم 

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، raajer گفته است:

ممنون از مشارکت شما ببینم نظر بقیه دوستان چی هست راستش حساس نیستم ولی بلاخره باید یه دستی کشیده بشه رو سیستم 

من جای شما باشم وقتی تفننی پلی میدی ،میرم یه کارت صدا و هدفون یا هدست خوب میخرم ؛این مادربردت صدای انبردش مالی نیست.

میتونی یه creative ae-5 plus بخری درکنار beyerdynamic mmx150 یا sennheiser hd200pro لذت ببری .

لینک به دیدگاه

اگه قصدت ارتقا بدون درنظر گرفتن گرافیکه منتظر نسل ۱۵ اینتل باش اگه عجله ای نداری  خودمم سر نسل ۱۵ میرم به سمت DDR5

یا فقط گرافیک که گرافیک هم درحال حاضر با بودجت میتونی ۳۰۷۰ پیدا کنی البته نه برند های تاپش مثل سری استریکس و یا rx 6800 معمولی  اگه یه موقع به هسته کودا احتیاج داری اصلا و ابدا سمت amd نرو

پاورتم به سری atx3 ارتقا بده  ایسوس پرایم گزینه مناسبیه

ویرایش شده توسط KIARASH
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

من هم با توجه به اینکه تفریحی گیم پلی میدی همین نظر رو دارم فعلا گرافیک رو ارتقا بده بعدن در نسل جدید اینتل ارتقا بده 

اینکه چه برند گرافیکی بخرید نو یا دست دوم دخالتی نمیکنم خودتون تشخیص بدین چه بودجه ای دارید بر اساس اون تصمیم بگیرید. اما این گرافیک به نظرم با سی پی یو شما باتلنک ایجاد میکنه و بهتره یه کارت ضعیفتر بندازید

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Amir.LGA775 گفته است:

با سلام

جواب سوال یک رو ارجاع میدم به دوستان.

جواب سوال ۲: 13400 ۴۸ درصد قوی تر از ۹۷۰۰ هستش ضمن اینکه ۱۰ هسته داره.

جواب سوال ۳ : 3050 یا 3060 جوابه.

جواب سوال ۴ : خودم بودم باندل نسل ۱۳ (13400f) می بستم.

فقط یه سوال دارم:چجوری دلت اومد 9700 رو با h310 بستی ؟

اون موقع خیلی تو گیر دار مدلای مختلف مادربورد نبودم فقط گفتم ssd m2 ساپورت کنه کافیه اگه الان میبستم قطع به یقین مادربرد میانرده یا بالا رده انتخاب میکردم ۳۰۷۰ یا ۳۰۷۰ ti گلوگاه ایجاد میکنه ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...