رفتن به مطلب

کمک درباره نرم افزار کاهش حجم ویدئو

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یه نرم افزار لازم دارم که حجم ویدئو رو کاهش بده و کیفیتش خیلی کم نشه و معلوم نباشه کم شدن کیفیتش. برای کامپیوتر نیاز دارم. قابلیت اینکه گروهی فایلها رو واردش کنم و همش رو همزمان انجام بده رو داشته باشم. چند تا نرم افزار زدم و خوب نبودن. لطفا اگه راه حل خوب دارین بهم بگین.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Interia گفته است:

دوستان یه نرم افزار لازم دارم که حجم ویدئو رو کاهش بده و کیفیتش خیلی کم نشه و معلوم نباشه کم شدن کیفیتش. برای کامپیوتر نیاز دارم. قابلیت اینکه گروهی فایلها رو واردش کنم و همش رو همزمان انجام بده رو داشته باشم. چند تا نرم افزار زدم و خوب نبودن. لطفا اگه راه حل خوب دارین بهم بگین.

هندی بریک یکی از بهترین ها هست

من چیز بهتر گیر نیاوردم حقیقتا

این جور برنامه ها باید قابلیت کاستومایز فراوان داشته باشن تا شما بتونی جزیات بسیار زیادی رو حفظ کنید

با برنامه های 3 گزینه ای هیچقوت به چیزی که میخواید نمیرسید چون خیلی از گزینه  ها دیفالت در نظر میگیره و رد میشه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Failure گفته است:

هندی بریک یکی از بهترین ها هست

من چیز بهتر گیر نیاوردم حقیقتا

این جور برنامه ها باید قابلیت کاستومایز فراوان داشته باشن تا شما بتونی جزیات بسیار زیادی رو حفظ کنید

با برنامه های 3 گزینه ای هیچقوت به چیزی که میخواید نمیرسید چون خیلی از گزینه  ها دیفالت در نظر میگیره و رد میشه

ممنون، اینو دانلود کردم، اما ازش خیلی سر در نیاوردم و نمیدونم چه تنظیماتی باید بهش بدم. وقتی من با هندی بریک کار کردم و خروجی گرفتم سایز ویدئو تغییری نداشت. شما تنظیمات مناسبی داری براش؟

لینک به دیدگاه

کدک hevc خوب فشرده میکنه.با حفظ کیفیت فایل اصلی.بگرد در تنظیمات handbrake یحتمل داردش .

لینک به دیدگاه

منم handbrake استفاده کردم برای ویدیو های قدیمی خونوادگی و خیلی خوب جواب داد واقعا

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

منم handbrake استفاده کردم برای ویدیو های قدیمی خونوادگی و خیلی خوب جواب داد واقعا

ممنون، میتونی تنظیماتی که استفاده کردی رو بهم بگی؟

58 دقیقه قبل، Elderado گفته است:

کدک hevc خوب فشرده میکنه.با حفظ کیفیت فایل اصلی.بگرد در تنظیمات handbrake یحتمل داردش .

ممنون چک میکنم.

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Interia گفته است:

نرم افزار handbrake خوره این کار هست من روزی ده تا ده تا خروجی میگیرم ویدیو 4 گیگی رو میکنم 600-700 مگابایت. مساله اینه که کدک باید x265 بشه و همه ویدیو پلیرها این کدک رو پشتیبانی نمیکنن. با این حال با ویدیو پلیرهای خانگی جدید و کامپیوتر راحت میشه ویدیو رو پلی داد. دوم اینکه سخت افزار مناسب برای تبدیل میخواد اگه سیستمت ضعیفه سرعت رندر بسیار بسیار کم میشه.

پست رو بروز کنم البته شدت فشرده سازی بستگی به ویدیو ورودی هم داره. فیلم هست 1 گیگ شده 300 مگ. فیلم هم بوده 1 گیگ خروجی 500 مگ. سه گیگ هم شده 500 الی یک گیگ کلا بستگی به ویدیوی ورودی هم داره

ویرایش شده توسط HesamHa
لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، HesamHa گفته است:

نرم افزار handbrake خوره این کار هست من روزی ده تا ده تا خروجی میگیرم ویدیو 4 گیگی رو میکنم 600-700 مگابایت. مساله اینه که کدک باید x265 بشه و همه ویدیو پلیرها این کدک رو پشتیبانی نمیکنن. با این حال با ویدیو پلیرهای خانگی جدید و کامپیوتر راحت میشه ویدیو رو پلی داد. دوم اینکه سخت افزار مناسب برای تبدیل میخواد اگه سیستمت ضعیفه سرعت رندر بسیار بسیار کم میشه.

پست رو بروز کنم البته شدت فشرده سازی بستگی به ویدیو ورودی هم داره. فیلم هست 1 گیگ شده 300 مگ. فیلم هم بوده 1 گیگ خروجی 500 مگ. سه گیگ هم شده 500 الی یک گیگ کلا بستگی به ویدیوی ورودی هم داره

ممنون از توضیح کاملت. این x265 رو گوشی هم باز میکنه؟ 

سوال دیگه اینکه یه جایی هستش که یه چیزی داره مثل فلش که میکشی به سمتهای مختلف که مینویسه کیفیت بهتر یا بدتر. اون رو کجا و رو کدوم بزارم خوبه؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Interia گفته است:

ممنون از توضیح کاملت. این x265 رو گوشی هم باز میکنه؟ 

سوال دیگه اینکه یه جایی هستش که یه چیزی داره مثل فلش که میکشی به سمتهای مختلف که مینویسه کیفیت بهتر یا بدتر. اون رو کجا و رو کدوم بزارم خوبه؟

این تنظیماتی هست که خودم یه پریست کردم و با اسم x265 10bit سیو کردم

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

ویرایش شده توسط HesamHa
لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، HesamHa گفته است:

این تنظیماتی هست که خودم یه پریست کردم و با اسم x265 10bit سیو کردم

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

ممنون ازت، واقعا لطف کردی و زحمت کشیدی. امتحانش میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...