رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک ASUS GTX560 Ti DirectCU

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان عزیز و ارجمند

کارت گرافیک فوق به فروش میرسد / کاملا تمیز و بدون عیب و ایراد / دارای گارانتی سازگار تا 2014 / مدت کارکرد حدود 6 ماهو بیست روز / علت فروش نیاز مالی شدید دارم ( در مورد سرقت اتومبیل و غیره ... ) این گرافیک رو از خودم بیشتر دوستش دارم ولی حیف که مجبورم تمام قطعات رو بفروشم / خلاصه بنده در تمیز نگه داشتن این کارت گرافیک کوتاهی نکردم / در ضمن اورکلاک هم نشده که اصلا بلد هم نیستم / کلا فقط شبها روشن بوده به جز روزای تعطیل که اونم واسه اینترنت و وبگردی

قیمت فروش این گرافیک 420 در نظر گرفته میشه / هزینه ارسال هم یه عهده خریدار محترم

581os6b7bcpihiph8mc.jpg

2zcz1xlkdfyd8w2q5k85.jpg

z11tu0ngq3f05ip4ts44.jpg

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

اگر کارت گرافیکت اینه http://www.asus.com/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/ENGTX560_Ti_DC2DI1GD5

با این قیمت نفروشش، حیفه، تا 5 ساله دیگه هم، هر سیستمی ببندی بازم برات کارت گرافیک میمونه، برو بقیه سیستم تو بفروش ولی اینرو نگهدار، فکر نکن 400 تومن بدست میاری، 400 تومن ضرر میکنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یکی از این کارت گرافیک دارم خیلی دوست دارم که مال شما را هم بخرم و SLI کنم ولی پول ندارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از شما دوست عزیز

up

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام وعرض ادب خدمت جناب حسینی عزیز ( پ خ ) کردم

دوست گلم کالاتون تخفیف هم داره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوست عزیز / والا شما راست میگین ولی به پولش احتیاج دارم تا خسارتها رو جبران کنم / بازم تشکر میکنم

اگر کارت گرافیکت اینه http://www.asus.com/...60_Ti_DC2DI1GD5

با این قیمت نفروشش، حیفه، تا 5 ساله دیگه هم، هر سیستمی ببندی بازم برات کارت گرافیک میمونه، برو بقیه سیستم تو بفروش ولی اینرو نگهدار، فکر نکن 400 تومن بدست میاری، 400 تومن ضرر میکنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام دوست عزیز اصلا قابل شمارو نداره ای عزیز / شما امر کنید کادوش کنم براتون

من یکی از این کارت گرافیک دارم خیلی دوست دارم که مال شما را هم بخرم و SLI کنم ولی پول ندارم

لینک به دیدگاه

ای تو روح و جسم آدم دزد که این شرایط سخت رو برای شما پیش آورد(البته خدا به راه راست هدایتش کنه دیگه این کارا رو نکنه) :mellow:

امید وارم ماشین و مدارکتون زودتر پیدا بشه! @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اکش که کمیاب شده / قیمتش هم 585 هزار تومن هست / ندونسته قیمت تعیین نکنید

لینک به دیدگاه

اقا عطا میگم کارت شما کانکتور تغذیه اش چطوریه؟؟؟

حتما 2 تا شش پین میخوره ! آره؟؟؟

این

DirectCU

یعنی چی؟؟

پاور برای سیستم چقدر لازمه؟؟؟ یعنی مصرف کارت چقدر هست؟؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

اقا عطا میگم کارت شما کانکتور تغذیه اش چطوریه؟؟؟

حتما 2 تا شش پین میخوره ! آره؟؟؟

این

DirectCU

یعنی چی؟؟

پاور برای سیستم چقدر لازمه؟؟؟ یعنی مصرف کارت چقدر هست؟؟؟

ممنون

2 تا 6 پین میخوره .

Direct CU نوع خنک کننده کارت هست . اسمیه که ایسوس برای این مدل خنک کننده گذاشته .

پاور به کل سیستم بستگی داره . ولی حداقل پاور 500 وات با 2 اتصال 6 پین نیازه . بهتره بالای 550 وات باشه پاور .

لینک به دیدگاه

ممنون حامد جان...

میگم من پاور green 535us دارم که یه دونه کابل 6 پین داره...

اگه بخوام کارت 6950 بگیرم که فکر میکنم 2 تا 6 پین میخوره قبلا شنیدم که میگفتن یه کابل رابطی هست تا یکی از کابل های پاور رو تبدبل به شش پین میکنه ...! درسته...میشه یکی توضیح بده ...

شرمنده اگه جاش اینجا نبود...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوست عزیز کارتی که میخرید مثلا همین 560 دارای دو تا تبدیل 6 پین داره یا مثلا 6950 کارتهایی که مصرف جداگانه برق دارند شرکت سازنده دو تا تبدیل داخلش میزاره که مصرف کننده دچار مشکل نشه

اینم عکسی از 6 پینها

post-10625-0-22064400-1346717791_thumb.jpg

و همان طور که حامد عزیز گفتن توان مصرفی کارتها :

کارت گرافیک 560ti حدود 170 وات برق مصرف میکنه

و کارت گرافیک 6950 هم حدود 200 وات برق مصرف میکنه

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون عطا جان...

روشنمون کردی عزیز ;)

میگم ولی فکر کنم تو ایران هر چی کابل و متعلقات هست بر میدارند دوستان ... !!!

لینک به دیدگاه

نه کابل و متعلقات رو بر نمیدارن . ولی من استفاده از این تبدیلها رو توصیه نمیکنم . چون تو دراز مدت به کارت آسیب میزنه . مخصوصا مواقعی که از کارت با بخش زیادی از قدرتش استفاده میشه به کارت فشار میاد . ولی برای کوتاه مدت مشکلی نیست . اگر هم خیلی به کارت فشار نمیاری مسئله ای پیش نمیاد .

لینک به دیدگاه

این کارت به مین برد lanparty p35 میخوره ؟

بله رو مادربرد شما جواب میده اما سیستمتون باید در حد این کارت قدرتمند باشه که مشکل لگ زدن و گیر های لحظه ای تو بازیا رو نداشته باشین

شما اگه بیشتر از 2 گیگ رم و پردازنده 2 یا 4 هسته ای 3 تا 4 گیگا هرتز همراه با درگاه نسل دوم گرافیک + 600 وات پاور واقعی دارین میتونین از قدرت 100٪ این کارت پرقدرت استفاده کنین

کانفیگ سیستمتون چیه؟ :wub:

ویرایش شده توسط CyberShot
لینک به دیدگاه

پاورم gp535 green هست : http://www.rayaneh.c...duct-14028.aspx

مادربردم هم دقیقاً اینه، با همین شکل : http://www.ninjalane...s/lanparty-p35/

Iboard_front.jpg

cpu هم اینه : http://www.newegg.co...N82E16819115055

رم هم 4 تا 6 گیگ ddr2 bus 800

بیشتر برای بازهای سنگین و کار با نرم افزار after effect میخوام

جواب میده ؟

ویرایش شده توسط erfannew
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت عرفان عزیز

عرفان جان سیستم خوبی داری ولی خوب این گرافیک تو این سیستم نمیتونه نهایت قدرتش رو نشون بده

چون گرافیک با سی پی یو و رمها هم سطح نیستن و نمیتونن ارتباط خوبی باهم برقرار کنن / باز اگه رمهات DDR3 بودن ( مال گرافیک GDDR5 هست ) و مادربردت کمی جلوتر از این مدل میتوانست قدرتش رو نشون بده مثلا اگر هم بخوای این گرافیک رو رو سیستم بندازی تا 20 30 درصد از کاراییش کم میشه

لینک به دیدگاه

سلام مجدد عطا جان..

میگم هر چی دنبال 6950 سافایر گشتم پیدا نشد...نمیدونم کارت 560 ti خوبه بخوام بگیرم؟؟؟

فکر نکنم قدرتش به 6950 برسه ولی بازم خوبه...

آقا عطا کارتتو عوض میکنی با 6790 ؟؟؟

ویرایش شده توسط Naturalism
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب خدمت دوست عزیز و پوزش به دلیل تاخیر ( سیستم ندارم و از طرفی مشکل در ورود به سایت )

کارت گرافیک 560 تقربا با 6950 یکی هست بعضا 6950 جلو میوفته و بعضی از وقتا 560 / اگه عاشق بازی هستی 560 رو انتخاب کن

و قصد من فقط فروش هست

با تشکر

لینک به دیدگاه

ممنون...

دوستان عزیز این sli چطوریه؟؟یعنی استفاده همزمان دو تا کارت رو سیستم؟؟

560ti قلبیت sli داره یا نه؟؟

ایا باید حتما با کارت دیگه nvidia sli کرد این کارتو یا نه؟؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...