رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک ASUS GTX560 Ti DirectCU

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون...

دوستان عزیز این sli چطوریه؟؟یعنی استفاده همزمان دو تا کارت رو سیستم؟؟

560ti قلبیت sli داره یا نه؟؟

ایا باید حتما با کارت دیگه nvidia sli کرد این کارتو یا نه؟؟؟

ممنون

SLI یعنی استفاده همزمان از دوکارت گرافیک یکسان انویدیا بر روی یک مادربورد . کارت 560 این قابلیت رو داره . حتما هم باید با یک 560 دیگه که مشابه خودش باشه SLI بشه . اگر همون مارک و مدل باشه خیلی بهتره .

البته این کار مشکلات خاص خودش رو هم داره . نیاز به پاور قویتر ، درایوهای گرافیک باید همیشه به روز بشن ، نیاز به مادربورد خوب که ساپورت مناسبی داشته باشه ، کیس مناسب برای فضای کافی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از این کارت گرافیک دارم قوی هست و توی هیچ بازی کم نمیاره من که خیلی راضی هستم مطمئن باشید با خرید این کارت ضرر نمی کنیدNot%20Worthy.gif B)

لینک به دیدگاه

من هم از این مدل کارت استفاده کردم و کاملا راضی بودم! تنها موردی که داره اینه که فایل اپدیتی که سایت ایسوس برای بایوسش ارائه داده با اون همخوانی نداره که واقعا عجیبه! :blink: هرچند بدون اپدیت بایوس هم هیچ مشکلی وجود نداره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله کارت هنوز موجوده

آقا کارت هنوز موجوده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا میخوایم جواب بدیم ولی این بی پولی محکم میزنه تو دهنمون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم فروشنده هستم ختم کلام / من الان مغازه هستم برگشتم به این مضوع رسیدگی میکنم / تا الان مال جنابعالی

آقا 420 همین الان خریدارم بسم الله

لینک به دیدگاه

عطا جان.. مثل اینکه پیام خصوصی ما بهت نمیرسه !!!

گفته بودم که بدون کارتم و منتظر جواب شما می مونم !! پس چی شد؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخرین قیمت پیشنهادی 425 توسط کاربر mhmd10co ازپرشین تولز

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوست گرامی

در مورد کارت من یک هفته پیش با جنابعلی صحبت کردم وگفتم که کارت رو خواهانم وشما هم موافقت کردیم که کارت رو با این جانب بفروشین من به اعتبار حرف شما که با این معامله موافقت کردین 2.3 مورد دیگه رو رد کردم

حتی بعد از توافق چند بار به جنابعالی پیام دادم و گفتم که شما فروشنده هستین یا نه . شما دوست عزیز فرمودین بله و گفتین که در مسافرت تشریف دارین و شنبه که برگشتین معامله تمامه. در حالی که تا همین دیروز تنها خریدار این کارت من بودم و شما هم موافق بودید حالا چطور شده که یکدفعه پیشنهادهای دیگه مطرحه میشه من نمیدونم .

شما پذیرفتین که این کارت رو به قیمت 420 که خودتون اعلام کردین به من بفروشین والان هم که زدین زیرش .

من انصراف میدم. :angry:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوست عزیز حسن جان

بنده والا کلا اسمها یادم رفته بود و نمیدونستم که اول شما بودید که کارت رو خواستید یا یک دیگه بوده / بنده حتی یک هفته هم اپ نزدم که بدقولی نشه ولی بدبختانه چون تمام پیغام هارو پاک کرده بودم ( به علت پر بودن صندوق ) اسمها اصلا یادم نبود / واقعا از شما عذر میخوام اصلا قصدی نداشتم که شماروو ناراحت کنم / از وقتی اون بلا سرم اومده ( سرقت اتومبیل و غیره .....) حواسم اصلا سر جاش نیست و هیچی یادم نمیمونه / بازم از شما پوزش میخوام :( :( :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز هم عذرخواهی میکنم از شما / اینو بزارید به حساب حواس پرتی بنده :(

من رو حرف و اعتبار شما حساب كرده بودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فروخته شد به کاربر naturalism از لیون کامپیوتر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...