رفتن به مطلب

چند مدل نت بوک 10 اینچی معرفی کنید

E110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

چند مدل نت بوک یا نوت بوک! 10 اینچی معرفی کنید

مخیوام بدونم حدودای قیمت در چه رنجی هست

و اینکه چه مارکی و اینکه چه خصوصیاتی

قیمت مهمترین مورده پس تا جایی که امکان داره کانفیگ پایین هم باشه معرفی کنید

و اینکه میزان نگهداری شارژ؟ و وزن؟

مرسی

لینک به دیدگاه

Samsung N100S و N102S با قیمت حدود 600-620 . باطری 3 سلولی . 2 گیگ رم DDR3 و 320 گیگ هارد . پردازنده Intel N2100 Atom 1.6 وزن 1.03 کیلوگرم

Acer Aspire One D270 با قیمت حدود 670 - باطری 6 سلولی . 1 گیگ رم DDR3 و 320 گیگ هارد . پردازنده Intel N2600 Atom 1.6 GHz وزن 1.3 کیلوگرم

Asus Eee PC X101CH با قیمت حدود 680 - باطری 3 سلولی - 1 گیگ رم DDR3 و 320 گیگ هارد . پردازنده Intel N2600 Atom 1.6 GHz وزن 1 کیلوگرم

HP Mini 110 با قیمت حدود 680 - باطری 6 سلولی . 1 گیگ رم DDR3 و 320 گیگ هارد . پردازنده Intel N2600 Atom 1.6 GHz وزن 1.38 کیلوگرم

Dell Mini 10 با قیمت حدود 600 تومان فکر کنم ارزونترین باشه . باطری 3 سلولی - 2 گیگ رم DDR2 و 160 گیگ هارد . پردازنده Intel Z530 Atom 1.6 GHz وزن 1.2 کیلوگرم

مدلهای دیگه هم هست تو بازار . , ولی باید گشت .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

میگن تو این چند ماهه دو مدل از شرکت مایکروسافت میاد با بازار که هردو 10 اینچ و تاچ هستش

اولی یه تبلت هست با ویندوز 8 نسخه RT که واسه رقابت با تبلتهای اندرویدی و آی پد میاد به بازار. شایع هست قیمتش 199 دلار هستش و واقعا مشخصاتش عالی هستش

دومی یه تبلت پی سی هست . یعنی میشه گفت شبیه یه اولترابوک هستش که البته مثل نت بوک سبک و جمع جوره و البته مثل تبلت کاملا تاچ هست خلاصه یه چیز خیلی باحالیه. با پردازنده Core i5 3rd Gen هستش و فکر کنم یه 4 گیگ هم رم داره. واقعا قویه

اسم این تبلت ها Microsoft Surface میتونی یه سرچ کنی و اطلاعات و مشخصات دقیق تری بدست بیاری

من خودم دنبال یه تبلت بودم که با معرفی این محصول ترجیح میدم چند ماه صبر کنم اما یه چیز توپ بخرم خصوصا که من ویندوزیه دوآتیشه هستم!!

(ضمنا آخه من که ندارم سالی 1 تبلت بخرم! یه دونه بخرم واسه 5 سال باید برام کار کنه :D )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...