رفتن به مطلب

تاپیک اختصاصی معرفی محصولات تخفیف ویژه فروشگاه لیون کامپیوتر

Recommended Posts

این پست موقته چون وقتی دیدم کفم برید سریع تاپیک زدم اطلاع بدم. لیون کامپیوتر داره کیبورد گیمینگ مکانیکال کورسیر K60 PRO CHERRY VIOLA رو با پارت نامبر CH-910D029-NA گذاشته فقط 2 میلیون تومن. یعنی کیبورد تمام فلزی Cherry رو تقریبا هم قیمت کیبورد رددراگون های آشغالی داره میفروشه.

تعداد بسیار محدوده، دو نفر از دوستانم تا الان خریدن، اگر نخرین از کفتون رفته.

کیبورد کلیدهاش انگلیسیه (عربی نیست!) مفت.

https://www.lioncomputer.com/product/ky57q/Corsair-K60-PRO-Red-LED-CHERRY-VIOLA-Mechanical-Gaming-Keyboard

پس از اتمام موجودی یا پایان تخفیف 48 درصدی، این پست پاک میشه.

لینک به دیدگاه

من همین کیبرد رو نسخه RGB نزدیک 5 میلیون خریدم، کلید ها سرعت جنون امیزی دارن، فقط معلوم نکرده رنگ سوییچ ها چه رنگی هست، مثلا برای من سیلور چری هست که سریع ترین هست تو کلید های مکانیکی... 

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مدل رو قبلا زیر نظر داشتم میخواستم بگیرم ولی بخاطر CHERRY VIOLA دیگه بیخیالش شدم
البته که ارزش خرید با این وضعیت قیمت ها و همونطور که خودتون فرمودین 100 هستش

تا الان تجربه استفاده از ریزر Razer BlackWidow با کلید سبز رو داشتم که جالب نبود
 با خرید HyperX Alloy Origins با کلید های قرمز واقعا برای اولین بار بعد از مدت ها محصول مورد نظرم رو پیدا کردم واقعا کره  152142891971945206105254137782138012137137.jpg.c979ab4d929a35835724fc19c491f13b.jpgهستش کلید هاش

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است:

من همین کیبرد رو نسخه RGB نزدیک 5 میلیون خریدم، کلید ها سرعت جنون امیزی دارن، فقط معلوم نکرده رنگ سوییچ ها چه رنگی هست، مثلا برای من سیلور چری هست که سریع ترین هست تو کلید های مکانیکی... 

سوئیچ CHERRY VIOLA هست مشخصه تو نام کیبورد.

1 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

این مدل رو قبلا زیر نظر داشتم میخواستم بگیرم ولی بخاطر CHERRY VIOLA دیگه بیخیالش شدم
البته که ارزش خرید با این وضعیت قیمت ها و همونطور که خودتون فرمودین 100 هستش

تا الان تجربه استفاده از ریزر Razer BlackWidow با کلید سبز رو داشتم که جالب نبود
 با خرید HyperX Alloy Origins با کلید های قرمز واقعا برای اولین بار بعد از مدت ها محصول مورد نظرم رو پیدا کردم واقعا کره  152142891971945206105254137782138012137137.jpg.c979ab4d929a35835724fc19c491f13b.jpgهستش کلید هاش

دقیقا بحث قیمته، با 2 میلیون میشه کیبورد 802 گرین خرید یا MK110 کولر مستر. هیچ کدوم هم چری نیستن. بعد بدنه تمام فلزی K60 Pro سگش می ارزه به تمام کیبورد پلاستیکی های رددراگون.

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Failure گفته است:

تک رنگه..

سایت های دیگ 2.5 میدن

یه دونه سایت بی نام و نشان با گارانتی فیک زده 2.5.

گارانتی الماس بالای 3 تومنه همه جا.

تعداد بسیار محدودی روش تخفیف خورده، (از 10 تا کمتره، تا الان 4 نفر از دوستان خریدن.)

لینک به دیدگاه

با درود، یکی سفارش دادم، مرسی از پیشنهاد  و اطلاع رسانی آقا آرمین عزیز.

الان هم که چک کردم، ناموجود شد تو سایت.

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Fido گفته است:

با درود، یکی سفارش دادم، مرسی از پیشنهاد  و اطلاع رسانی آقا آرمین عزیز.

الان هم که چک کردم، ناموجود شد تو سایت.

خواهش میکنم برادر خوشحالم خریدی. مبارکه.

ختم تاپیک.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...