رفتن به مطلب

همستر کمبات (Hamster Kombat)

Recommended Posts

درباره ارزش ذاتی بیتکوین (یا نبودش در واقع):

I think one place where your view is wrong is that you're disregarding the cost of crypto.

It's a negative-sum game. Miners spend a lot on hardware and electricity to replace "trust" in the system, and their reward is some amount of bitcoin.

The plan is to sell that bitcoin for enough money to pay for the costs of mining, plus some profit. (One could hypothetically buy the hardware and power with most of the bitcoin directly, but frankly using bitcoin as money is so bad a user experience that this is exceedingly rare. The risks of theft or fraud, and the time delay, are absurd.)

This has worked so far because there has been a seemingly endless line of people wanting to get in and gamble that the next people in line will pay more.

But the line isn't endless. There is a limited amount of wealth that people want to "invest" in the proposition that the line will go up. I can't predict where it will end, and neither can you, but infinite growth is not possible.

And when people start to realize that it can't keep growing, the only direction it can go is down, and that's where the bubble pops. Since, as you say, there's no inherent underlying value. Not even the esoteric "faith and credit of a government" that fiat currency offers.

It's not useful as a currency because everyone already trusts banks to handle their money. Exchanges are just banks that are less trustworthy, but most people in crypto use them anyway, because the experience of trying to actually use Bitcoin directly is so bad.

When this bubble pops, there is no more real money in the ecosystem. All of the actual money bought miner stuff, the rest is in the lottery tickets.

And the system fundamentally cannot function without those miners.

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

درباره ارزش ذاتی بیتکوین (یا نبودش در واقع):

I think one place where your view is wrong is that you're disregarding the cost of crypto.

It's a negative-sum game. Miners spend a lot on hardware and electricity to replace "trust" in the system, and their reward is some amount of bitcoin.

The plan is to sell that bitcoin for enough money to pay for the costs of mining, plus some profit. (One could hypothetically buy the hardware and power with most of the bitcoin directly, but frankly using bitcoin as money is so bad a user experience that this is exceedingly rare. The risks of theft or fraud, and the time delay, are absurd.)

This has worked so far because there has been a seemingly endless line of people wanting to get in and gamble that the next people in line will pay more.

But the line isn't endless. There is a limited amount of wealth that people want to "invest" in the proposition that the line will go up. I can't predict where it will end, and neither can you, but infinite growth is not possible.

And when people start to realize that it can't keep growing, the only direction it can go is down, and that's where the bubble pops. Since, as you say, there's no inherent underlying value. Not even the esoteric "faith and credit of a government" that fiat currency offers.

It's not useful as a currency because everyone already trusts banks to handle their money. Exchanges are just banks that are less trustworthy, but most people in crypto use them anyway, because the experience of trying to actually use Bitcoin directly is so bad.

When this bubble pops, there is no more real money in the ecosystem. All of the actual money bought miner stuff, the rest is in the lottery tickets.

And the system fundamentally cannot function without those miners.

اینکه ماینر تو برق باشه به چیزی ارزش ذاتی نمیده. یه مثال میزنم الان از پول ونزوئلا که بی ارزش تر نداریم من شنیدم با دو چمدان پول یک تخم مرغ میدن، شما ده چمدان پول رو جمع کن، خودش به اندازه یه دلار یا یه سوت طلا ارزش داره چرا که کاغذ هست و وارد چرخه بازیافت میشه و تو صنایع مورد استفاده قرار میگیره. به این میگن ارزش ذاتی. ارزشش تو بطنش هست.

الان ماینر شما تو برق باشه ارزش بهش نمیده اتفاقاً این نبوغ اون آدمی که این راه رو کشف کرده رو باید از طلا گرفت. نبوغه دیگه چه مثبت چه منفی بلخره چرخیده که این نبوغ تو جمعیت زیاد نمیچرخه. یه زمان ایرانسل دکل میزد پشت بوم خونه ها میگفت پول برقش با من یه هزینه ای هم ماه به ماه برات میدم. الان شما تو سیستم کوین ماینرش رو هم تازه باید پول بدید بخرید، محلش رو خودتون باید تامین کنید، خراب شد خودتون حل کنید. برق هم مصرف کنید، نتیجه ش میشه که یه N قدر بیت کوین به شما میدم تازه پول هم نمیده از سیستم خودش بیت کوین پرداخت میکنه.

ویرایش شده توسط HesamHa
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Kiarash گفته است:

پولدار شدی ایرانی💀😂

IMG_20240829_191853_484.jpg

اون پسر اصفهانیه هم اشتباه کرد سکته کرد 

همستر ۵مهر لیست شد ،دودست لباس و لوازم تحریر و کیف کولی و یه لیوان فلزی و دو کیلو ناعلنگی مون نشه ؟:1_grinning: 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

اون پسر اصفهانیه هم اشتباه کرد سکته کرد 

همستر ۵مهر لیست شد ،دودست لباس و لوازم تحریر و کیف کولی و یه لیوان فلزی و دو کیلو ناعلنگی مون نشه ؟:1_grinning: 

به نظرم اون کسی که 206 رو با همستر تاخ زد برنده اصلی این جریانه!

https://www.tabnak.ir/fa/news/1241555/معامله-پژو-206-با-همستر-کوین

لینک به دیدگاه

43 دقیقه قبل، Kiarash گفته است:

به نظرم اون کسی که 206 رو با همستر تاخ زد برنده اصلی این جریانه!

https://www.tabnak.ir/fa/news/1241555/معامله-پژو-206-با-همستر-کوین

امکان ندارد چیزی نشان نداد

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۶/۸ در 23:04، HEGMATANE گفته است:

امکان ندارد چیزی نشان نداد

ساختگی هست

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

قیمت پیش فروش همستر🐹 تو صرافی بای بیت 1 سنته.
اگه این قیمت بشه یعنی هر 1000 تا توکن همستر میشه 10 دلار (600 هزار تومن)🤣

لینک به دیدگاه

خوب همون طوری که گفتم به احتمال زیاد لیست می شه و کلاهبرداری نیست لیست شد واقعا

یک عده اصرار داشتن که دروغه اما خوب من تحقیق کرده بودم اما چیزی که خنده دار قیمت خیلی پایینش هست عملا چیز خاصی کف دست اکثرا نگرفته

لینک به دیدگاه

اون پسره اگه چند وقت پیش سکته نکرده بود امروز حتما سکته میزد

اگه ۳ ماه پیش ۲ تا همستر نرو ماده گرفته بودم پرورش میدادم توله هاشونو الان میفروختم بیشتر سود کرده بودم😆😂

لینک به دیدگاه

دوستان

مگه ما گفتیم لیست نمیشه ؟ 😁 گفتم چیزی گیر شما نمیاد

به شخصه گفتم پنیر مفت تو تله موش هست

الکی وقت نگذارید و چند تا مشکل دیگه به خودتون اضافه کنید

الان هم بعد از لیست شدن با این قیمت ضریات روحی بیشتری دریافت میکنند

نفر اول که یک ایرانی بوده بعد از ۷ ماه تلاش شبانه روزی ۱۰۰ میلیون به زور گیرش اومده

بودند کسانی که همینجا میگفتند روزی ۵ دقیقه وقت بگذارید و پول در بیارید

و من شاهد پول دار شدن و رشد عجیب مولتی میلیاردرها بودم بعد از لیست شدن

کاش آگهی های دیوار رو هم داشتم برای شادی احوالات میگذاشتم

که سکه ها رو با چه چیزهایی آگهی تعویض زده بودند

یک اسکرین هم از قیمتش میگذارم به یادگار بماند

البته که افت بیشتری هم خواهد داشت

تو فصل دوم میبینمتون دیگه ؟ الماس در میارید آیا ؟ 😁

IMG_20240926_212017_189.jpg

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

دوستان

نفر اول که یک ایرانی بوده بعد از ۷ ماه تلاش شبانه روزی ۱۰۰ میلیون به زور گیرش اومده

دقیقا 

طرف میومد میگفت 200 ، 300 میلیونم بده بسته 

منم تو دلم میخندیدم فقط

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودمم هم بازی کردم
قیمتش فاجعه شده
ولی بنظر شخصیم خیلی خیلی خوب شدش این داستان همستر
شاید دیگه خیلی ها طرف اینچیز ها نرن و تجربه خوبی بشه براشون

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

من خودمم هم بازی کردم
قیمتش فاجعه شده
ولی بنظر شخصیم خیلی خیلی خوب شدش این داستان همستر
شاید دیگه خیلی ها طرف اینچیز ها نرن و تجربه خوبی بشه براشون

داداش من خودم خیلی وقت گذاشتم حدود 4220 سهم هم گرفتم،حالا درسته پول زیادی نداده ولی اگه حرف تحلیل گرای حرفه ای رو شنیده باشی همه این برنامه ها بعد لیست شدنشون بخاطر تقاضای فروش بالا اوایل خیلی افت فروش داره بعد کم کم میره بالا.

حالا ما انتظار یه میلیارد دو میلیارد نداریم ازش ولی چند ماه صبر کنی یه چیزی برات درمیاد.

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

دوستان

عالی شد به نظرم بعد از این اسکمستر مارکت کوین های دیگه مخصوصا AI کوین ها رشد داشتن نشون میده سرمایه داره برمیگرده سمت کوین های با آینده "بهتر". بعدی که جامعه کریپتو متوجه شد پول درآوردن به این راحتی نیست و بازیچه ی همستر شد این قدر تبلیغ نگاه کردین براشون.یه تجربه بشه برای جهان سومی ها که به فکر غدا باش که خربزه آبه.

خیلی حرف دیگه هم دارم که حوصله تایپ ندارم خودتون به مرور متوجه میشید.

لینک به دیدگاه

58 دقیقه قبل، lali city گفته است:

داداش من خودم خیلی وقت گذاشتم حدود 4220 سهم هم گرفتم،حالا درسته پول زیادی نداده ولی اگه حرف تحلیل گرای حرفه ای رو شنیده باشی همه این برنامه ها بعد لیست شدنشون بخاطر تقاضای فروش بالا اوایل خیلی افت فروش داره بعد کم کم میره بالا.

حالا ما انتظار یه میلیارد دو میلیارد نداریم ازش ولی چند ماه صبر کنی یه چیزی برات درمیاد.

شما احتمالا جز نفرات اول بودین 4000 تا خیلیه. خوب الان به شما نهایت 40 دلار داده رسما ضد حاله دیگه

اصلا این بازی نیازی به وقت گذاشتن نداشت اما بازم گند زدن بعد از کلی تاخیر در عرضه باید لاقل ده برابر این مقدار توکن می دادن شما احتمالا 10 میلیارد سکه جمع کردین شده 4000 تا

قیمت توکنش درسته خیلی خود همستر توکن کم داده همه برعکس می گن

من داگز باز کردم بستم فقط همین 8000 تا بهم داد تازه قیمتشم بالاتر از همستره

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

عالی شد به نظرم بعد از این اسکمستر مارکت کوین های دیگه مخصوصا AI کوین ها رشد داشتن نشون میده سرمایه داره برمیگرده سمت کوین های با آینده "بهتر". بعدی که جامعه کریپتو متوجه شد پول درآوردن به این راحتی نیست و بازیچه ی همستر شد این قدر تبلیغ نگاه کردین براشون.یه تجربه بشه برای جهان سومی ها که به فکر غدا باش که خربزه آبه.

خیلی حرف دیگه هم دارم که حوصله تایپ ندارم خودتون به مرور متوجه میشید.

من خودم از این بازارها به شخصه زیاد چیزی گیرم نیومده اما خیلی ها پول خوبی به جیب زدن

گفتم این بازارها کاملا شانسی هستن و باید براشون زیاد وقت بذاری به فرض داگز پول خوبی در زمان خیلی کم داد یا نات هم خوب پول داده بود یا حتی در قدیم بیت یا اتر خیلی ها رو حتی پولدار کرد اما خلاصه کلام که به این راحتی ها هم نیست

همشون یک جور قمارم هستن

من نه نگاه بد بینانه دارم نه خوشبینانه به این بازار ها

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Slash_Slash گفته است:

من خودم از این بازارها به شخصه زیاد چیزی گیرم نیومده اما خیلی ها پول خوبی به جیب زدن

گفتم این بازارها کاملا شانسی هستن و باید براشون زیاد وقت بذاری به فرض داگز پول خوبی در زمان خیلی کم داد یا نات هم خوب پول داده بود یا حتی در قدیم بیت یا اتر خیلی ها رو حتی پولدار کرد اما خلاصه کلام که به این راحتی ها هم نیست

همشون یک جور قمارم هستن

من نه نگاه بد بینانه دارم نه خوشبینانه به این بازار ها

میم کوین در حقیقت یعنی دست انداخت یعنی شوخی. وقتی جدی بگیریمش این شکلی میشه.

دقیقا درسته باید مثل داگز باشه بری داخلش بیای بیرون . من 11 میلیون تومن داگز از 4 تا اکانت خودم و خانومم در آوردم تقریبا با هیچ کاری فقط میرفتم توش اول صبح. اونم فقط به عشق نقاشی بخت پاول دروف بود!😅

لینک به دیدگاه

دوستان دقت کنن به جز همستر از این جور ایردراپا خیلی زیاد شدن مثلا رفیق خودم ۲۰۰ دلاری از نات کوین و ۲۰۰ دلار دیگم از داگز در آورد انسانم که ذاتن طمع کاره میبینه یکی دو بار پول خوبی برده باز ادامه میده!

شاید برا بعضیا ۲۰۰ دلار پول کمی باشه اما حقوق یه ماه خیلیاس!

به نظرم از این ایردراپا بیشترم میشه ولی اینکه کدوم اسکم کدوم نیست هیچکی نمیدونه

لینک به دیدگاه

سلام 

ایر دراپ رو که کلا ولش کنید چون مسخره بازی بیش نیست و اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره حتی بهترینش. مگر این که حوصله داشته باشی و با زحمت کم بهتون ارز زیاد بده و چند تا کله گنده پشتش باشن.  هولدش کنی تا بعدا ببینی چی میشه . چون زحمت زیادی نکشیدی براش و پولی هم ندادی ، نگهشداری بهتره . شاید بعدها پامپ کرد و به جای چند میلیون چند صد میلیون گیرت اومد. به عنوان کسی که هم توی بورس فعالیت داشتم هم توی ارز دیجیتال و هم توی فارکس باید بگم اولا این بازارها هزار تا رو بدبخت میکنن تا یک نفر رو خوشبخت کنن. از هر راهی وارد بشی جور دیگه رفتار میکنن. تکنیکال ، فاندامنتال ، فیبوناچی ، خط روند ، حمایت ، مقاومت و هزارتا کوفت و زهر مار دیگه همش چرت و پرتی بیشتر نیستن و همه روندها براساس بازیه بازی گردانها و نهنگها و خرسا هست. نه این که نشه از این بازارها پول در بیاری ، اتفاقا میشه پول درآورد ولی باید تمام جزییات و موارد لازم که بالا گفتم رو درسش رو پاس کرده باشی و همیشه به روز باشی و تو کانالهای مختلف عضو باشی. حرفه ای بخوای کار کنی باید زندگی و کار رو ول کنی بشینی پای چند تا مانیتور با چند نفر دیگه و بخوای برا خودت کار کنی هم زندگیت از دستت در میره و همش پای گوشی توی صرافیهای مختلف هستی. یه روز از خوشحالی داری بال در میاری و چند ساعت یا چند روز بعد از ناراحتی در حال سکته ای. اولین و مهمترین مورد لازم برای ورود به این بازارها تسلط به اعصاب هست یعنی تحمل ضر و زیان رو داشته باشید و با دوریال سود جو گیر نشید و چند معامله سنگین بازکنید. چند سال پیش شبی که بیت از 68 هزار ریخت سیصد میلیون تومن من تو فیوچرز شده بود دو میلیارد که با ریزش بیت اکثر معاملاتم لیکویید شد اونم به سرعت. فقط رسیدم تو چند تا معامله تتر وارد کنم چون معاملاتم باز بود و از لیکویید شدن جلوگیری کنم. سیصد میلیونم شد صد میلیون که با چند ماه در به دری کشیدن کردمش دویست میلیون و برای همیشه از این بازار کوفتی خروج زدم.  دومین مسئله معین کردن میزان سرمایه وارد شده هست. باید تعیین کنید چقدر وارد میکنید که اگه از بین بره خللی توی زندگیتون وارد نمیکنه و عین خیالتون نیست. اصلش بین یک تا  پنج درصد سرمایه زنگدیتون هست. سومین مسئله باید تعیین کنید که از اون یک تا پنج درصد سرمایه ، چند درصدش رو توی هر معامله سرمایه گذاری میکنید که اونم بین 2 تا 5 درصد هست. آخریش و مهمترینش هم رعایت حد سود و حد ضرر هست که حتما باید تعیین کنید توی هر معامله حداکثر با چند درصد سود یا ضرر معامله رو ببندید. این طوری پیش برید با کلی ور رفتن با گوشی و وقت گذاشتن روزی چند ده دلار در میارید و  چند روزم چند ده دلار میبازید که از هم کنید یه درآمد دلاری دارید در غیر این صورت هر کار دیگه انجام بدید احتمال 90 درصد سرمایتون رو از دست میدید. اینم بهتون بگم توی این بازارها سیگنال و نخ و این چیزا چرت و پرته. بازار صعودی باشه بیشتر ارزها میزنن و نزولی باشه هم همین طور. پس گول کانالها و برنامه های سیگنال دهی رو نخورید و پولی بابت عضویت پرداخت نکنید. هولد ارز هم کار پسندیده ای هست به شرطی که پول زیادی بابتش پرداخت نکرده باشید.

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

4 میلیارد سکه

200 تا کلید

و 4 نیم میلیون پروفیت داشتم

10 دلار داده

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

شما احتمالا جز نفرات اول بودین 4000 تا خیلیه. خوب الان به شما نهایت 40 دلار داده رسما ضد حاله دیگه

اصلا این بازی نیازی به وقت گذاشتن نداشت اما بازم گند زدن بعد از کلی تاخیر در عرضه باید لاقل ده برابر این مقدار توکن می دادن شما احتمالا 10 میلیارد سکه جمع کردین شده 4000 تا

قیمت توکنش درسته خیلی خود همستر توکن کم داده همه برعکس می گن

من داگز باز کردم بستم فقط همین 8000 تا بهم داد تازه قیمتشم بالاتر از همستره

درود دوست عزیز.والا منم دیر شروع کردم ولی وقت براش گذاشتم{البته زمان بیکاریمو براش گذاشتم}

توی هرکاری که میخوایی شروع کنی باید اطلاعات کافی داشته باشی دربارش.من خودم کسی رو میشناسم از پریشب تا امروز عصر توی همین ایردراپ 10 میلیون گذاشت و امروز 100 میلیون نقد برداشت کرد.

لینک به دیدگاه

دوستان چرا همستر های من نیومد به صرافی ebi ؟ کسی می دونه راهنمایی کنه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من اصلا بازی نکردم یا الان چیزی از دست دادم که شروع نکردم آیا شروع کنم به غصه خوردن 🤣 که چرا بازی نکردم. 

البته دگزا اگر اشتباه نگفته باشم عضو شد 8000 تا دارم 

شما بگوید چه کار کنم :8_laughing:

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام دوستان من اصلا بازی نکردم یا الان چیزی از دست دادم که شروع نکردم آیا شروع کنم به غصه خوردن 🤣 که چرا بازی نکردم. 

البته دگزا اگر اشتباه نگفته باشم عضو شد 8000 تا دارم 

شما بگوید چه کار کنم :8_laughing:

همستر که هیچ 

اون ملت رو همستر خودش فرض کرد و خوب دووندشون (دوومندمون،منم داشتمش)

غیر این هم دوسه تا پروژه دیگه هستن ،اونم الان دیگه ارزششو نداره وقت بزاری چون آخراشه ،گذاشتن وقت پامپ بیت کوین لیست کنن که سرمایه دارا ضرر نکنن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...