رفتن به مطلب

فروش دانگل وای فای WIFI نسخه 4 و 6 - تبدیل M2 به PCIE

Recommended Posts

دانگل با کیفیت وای فای 6 WiFi برند TENDA مدل AX1800 U18 پورت USB 3.0 با سرعت و برد بسیار بالا فقط تست شده مشابه اکبند دارای گارانتی 3 ساله

(2 سال و خورده ایش مونده) (دارای چیپ سری جدید Realtek ) (برد دانگل به مراتب بیشتر از داخلی های مادربرد است.)

قیمت 1.450 1.250

اگر می خواید پی سی روی سوییچ یا استیم دک یا موبایل استریم کنید همچین دانگلی با سرعت 1800 لازم دارید

بعد از خرید این مدل مادربرد وای فای دار خریدم و عملا نو موند اما جالب اینکه برد این مدل بردش بیشتر بود و با چند متر مسافت و 2 تا دیوار سیگنالش 100 درصد بود همچنان اما مادربرد 90 درصده. داغ کردن و قعطی هم توی کارش نبود.

مودم تندا(روتر البته) وای فای 6 هم دارم و به شدت از این برند راضی هستم. بعد از ایسوس به نظرم بهترین ایرانه و به مراتب از دی لینک و تی پی لینک که مشکل قعطی یا برد دارن بهتره

دانگل بعدی وای فای 4 هست با سرعت 300 این مدل اکبنده و کاملا پلمپ با گارانتی اواژنگ قیمت 300

یکی از دانگل ها رو به عنوان بک اپ می خوام پس هر کدوم که فروش بره فروش بعدیه کنسله

تمامی کالاها داری 24 مهلت تست و هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد

تبدیل سوکت PCIE 3.0 به دو پورت یکی NVME دیگری ساتا اکبند و استفاده نشده قیمت 490

image.thumb.jpeg.c19e38b630f212782f8d1f6932bc3e61.jpeg

لینک به دیدگاه

دانگل U3 هم اضافه شد. فقط یکی از دانگل ها برای فروش هست هر کدوم زودتر فروش بره چون یکیش برای بک اپ می خوام نگه دارم

image.thumb.jpeg.fb0f81c15d72fd43b72ac595dddb34e1.jpeg

image.thumb.jpeg.22c67581571c3e0681adca34a8be587e.jpeg

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...