رفتن به مطلب

پریدن بازی nsf heat وسط بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

من این بازی رو نسخه دودی دانلود کردم و با موفقیت هم نصب شد، کرکی نبود که انجام بدم و کرک شده بود.

بازی اجرا میشه و میاد بالا، ولی یهو وسط بازی میپره بیرون، بدون هیچ اروری. به شدت هم نا بهینه ست و با کیفیت نسبتا پایینی، به زور فریم میده، روی پایینترین حد ممکن، 30 40 فریم. در حالی که توی فورزا5 دارم با گرافیکی که یه سری تنظمیات مدیوم و های هستن، بالای 45 فریم میگیرم.

الان به یه مرحله ای رسیدم که هر مسابقه ای که شروع میکنم، یهو میپره بیرون و نمیشه ادامه داد. شاید کلا 2 تا ریس رفتم تو کل بازی.

مشخصات سیستم هم توی پروفایل به روز هست.

کسی مشکل مشابهی داشته؟

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

سلام دوستان

من این بازی رو نسخه دودی دانلود کردم و با موفقیت هم نصب شد، کرکی نبود که انجام بدم و کرک شده بود.

بازی اجرا میشه و میاد بالا، ولی یهو وسط بازی میپره بیرون، بدون هیچ اروری. به شدت هم نا بهینه ست و با کیفیت نسبتا پایینی، به زور فریم میده، روی پایینترین حد ممکن، 30 40 فریم. در حالی که توی فورزا5 دارم با گرافیکی که یه سری تنظمیات مدیوم و های هستن، بالای 45 فریم میگیرم.

الان به یه مرحله ای رسیدم که هر مسابقه ای که شروع میکنم، یهو میپره بیرون و نمیشه ادامه داد. شاید کلا 2 تا ریس رفتم تو کل بازی.

کسی مشکل مشابهی داشته؟

سلام احوال

احتمالا مشکل از کرک هست

بازی رو دارم اگر این بازی امکان اشتراک استیم داره pm بدید تا share کنم واسه شما

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

سلام دوستان

کسی مشکل مشابهی داشته؟

سلام و عرض ادب آقا نظری عزیز❤

من نسخه دیسکی که کرک بود این بازی رو دارم روی تنظیمات اولترا کلا برفکی بود.

دومین مشکلی که داشت این بود که یه سری رنگ آبی توی بازی بود مثل پمپ بنزین ها و بعضی منو های بازی که وقتی این رنگ آبی ها میومدن کلا  ۱۰-۲۰ ثانیه فریز میشد گیم.

کلا این بازی کرک هاش مشکل داره دوستم یه نسخه دیگشو دانلود کرده بود(فکر کنم ElAmigos بود) وقتی ریس رو استارت میکرد کلا ماشین غیب میشد و هیچی نبود😂😂😂😂

امیدوارم بتونین با این دوستمون شیر فمیلی ایجاد کنین توی استیم و بازی رو راحت و اورجینال بازی کنین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 ساعت قبل، AloneStar گفته است:

سلام احوال

احتمالا مشکل از کرک هست

بازی رو دارم اگر این بازی امکان اشتراک استیم داره pm بدید تا share کنم واسه شما

درود

ممنون از شما، فقط میخواستم تجربه ش کنم که با این وضع باید عطا رو به لقا ش ببخشم.

یه کرک فیکس پیدا کردم، اگر نشد مزاحم میشم.

۱ ساعت قبل، AmirPuniSher گفته است:

سلام و عرض ادب آقا نظری عزیز❤

من نسخه دیسکی که کرک بود این بازی رو دارم روی تنظیمات اولترا کلا برفکی بود.

دومین مشکلی که داشت این بود که یه سری رنگ آبی توی بازی بود مثل پمپ بنزین ها و بعضی منو های بازی که وقتی این رنگ آبی ها میومدن کلا  ۱۰-۲۰ ثانیه فریز میشد گیم.

کلا این بازی کرک هاش مشکل داره دوستم یه نسخه دیگشو دانلود کرده بود(فکر کنم ElAmigos بود) وقتی ریس رو استارت میکرد کلا ماشین غیب میشد و هیچی نبود😂😂😂😂

امیدوارم بتونین با این دوستمون شیر فمیلی ایجاد کنین توی استیم و بازی رو راحت و اورجینال بازی کنین.

درود

واقعا به طرز عجیبی این بازی بهینه نیست با این کرک، فورزا که میگن بهینه نیست، با کیفیت خیلی بهتر و روون تر از این داره اجرا میشه، اونوقت این ناز میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپدیت

https://gameq.ir/index.html/3921/need-for-speed-heat-crack/

با کرکی که اینجا گرفتم، هم فریم دهی بهتر شد، هم وسط بازی تا الان نپریده، اما فریز موقع لود و رویداد جدید همچنان وجود داره که فکر کنم بخاطر بهینه لود نشدن بازی هست. 60 گیگ رم در اختیارشه، دائم داره از هارد لود میکنه.

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

اپدیت

https://gameq.ir/index.html/3921/need-for-speed-heat-crack/

با کرکی که اینجا گرفتم، هم فریم دهی بهتر شد، هم وسط بازی تا الان نپریده، اما فریز موقع لود و رویداد جدید همچنان وجود داره که فکر کنم بخاطر بهینه لود نشدن بازی هست. 60 گیگ رم در اختیارشه، دائم داره از هارد لود میکنه.

سلام و عرض ادب 

مال من فریز شدنش یه جور عجیبیه 

یه سری نقطه های سفید روی ابجکت ها میان و صفحه بازی تکون میخوره و بازی داره اجرا میشه درحالی که فریز هست. مخصوصا وقتی که اون مسابقه های دریفت توی مپ اجرا میشن.

روی سیستم بخاطر رندری که میخواستم بگیرم ۳۲ گیگ رم فرکانس ۳۲۰۰ هست. تست کردم باز ولی کلا ۷ گیگ از رم پر میشه و بقیه خالیه.

هم اکنون، AmirPuniSher گفته است:

سلام و عرض ادب 

مال من فریز شدنش یه جور عجیبیه 

یه سری نقطه های سفید روی ابجکت ها میان و صفحه بازی تکون میخوره و بازی داره اجرا میشه درحالی که فریز هست. مخصوصا وقتی که اون مسابقه های دریفت توی مپ اجرا میشن.

روی سیستم بخاطر رندری که میخواستم بگیرم ۳۲ گیگ رم فرکانس ۳۲۰۰ هست. تست کردم باز ولی کلا ۷ گیگ از رم پر میشه و بقیه خالیه.

همین کرک رو روی یه لپ تاپ با مشخصات FX9830P AMD و RX560 و رم ۱۲ فرکانس ۲۶۶۶ اجرا کردم و همین مشکل روی اون هم بود و فریز میشد بازی روش دقیقا به همین شکل.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از همون ابتدا کرک این بازی مشکل داره. وسط بازی سرعتی هی کرش میکنه اعصاب نمیذاره برا ادم. ازین بهتر pay back هست حتما بازیش کن. از فورزا هم هدفمند تره و خرکی هزار تا مسابقه نمیذاره جلوت. مرحله مرحله پیش میره و ارتقا میدی. مثل فورزا نیست که همون اول پاگانی بده بهت با خودت بگی بازی تموم شد دیگه چی میخوام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...