رفتن به مطلب

راهنمای خرید کولر برای منزل و بررسی اعتبار این فروشگاه ؟

sajad564
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

میخواستم بدونم آیا برند gree (به فارسی گری) معتبر هستش ؟(به عنوان برند کولر) ؟

و نظرتون در مورد این مدل :

[URL unfurl="true"]https://torob.com/p/0a12b6e9-af67-4b36-858e-b4057d0e39d1/gree-gwh30qf-s3dtb2a-o-30000-btu-inverter-air-conditioner/[/URL]

همچنین نظرتون در مورد این فروشگاه چیست ؟کسی تا حالا خرید داشته ؟معتبره ؟ :

[URL unfurl="true"]https://shahretakhfiif.ir/product/%da%a9%d9%88%d9%84%d8%b1-%da%af%d8%a7%d8%b2%db%8c-%da%af%d8%b1%db%8c-gwh30qf-s3dtb2a-o/?utm_medium=PPC&utm_source=Torob[/URL]

سپاس

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

سلام دوستان

میخواستم بدونم آیا برند gree (به فارسی گری) معتبر هستش ؟(به عنوان برند کولر) ؟

و نظرتون در مورد این مدل :

[URL unfurl="true"]https://torob.com/p/0a12b6e9-af67-4b36-858e-b4057d0e39d1/gree-gwh30qf-s3dtb2a-o-30000-btu-inverter-air-conditioner/[/URL]

همچنین نظرتون در مورد این فروشگاه چیست ؟کسی تا حالا خرید داشته ؟معتبره ؟ :

[URL unfurl="true"]https://shahretakhfiif.ir/product/%da%a9%d9%88%d9%84%d8%b1-%da%af%d8%a7%d8%b2%db%8c-%da%af%d8%b1%db%8c-gwh30qf-s3dtb2a-o/?utm_medium=PPC&utm_source=Torob[/URL]

سپاس

رو دست گری و اجنرال تو کولر نداریم

هرچی میخرین اینورتر دار بخرین

کالا های بانه هربرندی خواستین بگیرین اسمارتشو بخرین  شرکت های چینی میان نمونه تقلبی و کپی میزنن که ظاهرش مو نمیزنه با اصلی

در نهایت به کولر های زانتی هم یه نگاهی بندازین برند ایتالیایی هست  توی شرکت مدل های 30 هزارش  24 ای روشنه تو تابستان هم که پدرشونو درمیاریم به قولی مرگ ندارن

برا خونه خودمونم بعد از مرخص شدن کولر قدیمی 24 هزار اینورترشو خریدیم اوکیه به صورت رسمی با گارانتی هم وارد میشه

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Kiarash گفته است:

رو دست گری و اجنرال تو کولر نداریم

هرچی میخرین اینورتر دار بخرین

کالا های بانه هربرندی خواستین بگیرین اسمارتشو بخرین  شرکت های چینی میان نمونه تقلبی و کپی میزنن که ظاهرش مو نمیزنه با اصلی

در نهایت به کولر های زانتی هم یه نگاهی بندازین برند ایتالیایی هست  توی شرکت مدل های 30 هزارش  24 ای روشنه تو تابستان هم که پدرشونو درمیاریم به قولی مرگ ندارن

برا خونه خودمونم بعد از مرخص شدن کولر قدیمی 24 هزار اینورترشو خریدیم اوکیه به صورت رسمی با گارانتی هم وارد میشه

درود
ممنون بابت نظرتون
برند ایتالیایی که فرمودید رو هم بررسی میکنم
در مورد گری دقیقا مسئله اینه که شنیدم تقلبی ازش زیاده و به همین دلیل مردد هستم که آیا موردی که لینکش رو فرستادم هم تقلبی هستش یا خیر
چون قیمت 26.5 میلیون تومانیش با توجه به اینکه 30 هزار هم هست یه خورده عجیبه و چطور میشه مطمئن بود از اینکه محصول اصل هست یا خیر ؟منظورتون از اسمارت چیه ؟

لینک به دیدگاه

هم اکنون، sajad564 گفته است:

درود
ممنون بابت نظرتون
برند ایتالیایی که فرمودید رو هم بررسی میکنم
در مورد گری دقیقا مسئله اینه که شنیدم تقلبی ازش زیاده و به همین دلیل مردد هستم که آیا موردی که لینکش رو فرستادم هم تقلبی هستش یا خیر
چون قیمت 26.5 میلیون تومانیش با توجه به اینکه 30 هزار هم هست یه خورده عجیبه و چطور میشه مطمئن بود از اینکه محصول اصل هست یا خیر ؟منظورتون از اسمارت چیه ؟

اسمارت یعنی هوشمند  یعنی وای فای دار و قابل کنترل با نرم افزار

فرضا تو محصولات ال جی برنامه  Lg ThinQ رو داریم با یه تست اتصال ساده به این نرم افزار اصالت کالا تایید میشه   شخصا نمونه های کپی برند های مطرح رو دیدم که در ظاهر کوچک ترین تفاوتی با نمونه اصلی ندارن   بهترین کار اینکه نسخه های اسمارت این برند هارو بخرین

اما راجب زانتی

https://zaneti.co/

من باشم همینو میخرم برندی هست که امتحانشو برام پس داده  با اون شرایطی این کولر ها تو شرکت ما دارن کار میکنن هر برندی بود دست کم دو بار خرابی داده بود   فرضا به صورت دوال (دوتایی)  بستنشون تو اتاق فربانی با آخرین درجه بیست و چهار ساعت و هفت روز هفته بدون خاموشی تو محیط جهنمی و پر از گرد و خاک دوام آوردن    تو بخش تعمیرگاه که ما هستیم و البته زیاد فشار نمیاریم بهش عملکردش عالی بوده

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Kiarash گفته است:

مسئله اصلی اوریجینال بودن یا نبودنه
الان با گری مشکلی که دارم اینه که نمیدونم اون محصولی که لینکش رو دادم در صورت خرید فیک از آب در میاد یا خیر
این مورد فکر کنم در مورد هر برند خارجی دیگه ای صدق میکنه

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

مسئله اصلی اوریجینال بودن یا نبودنه
الان با گری مشکلی که دارم اینه که نمیدونم اون محصولی که لینکش رو دادم در صورت خرید فیک از آب در میاد یا خیر
این مورد فکر کنم در مورد هر برند خارجی دیگه ای صدق میکنه

زانتی فعلا کپی و غیر اورجینال نداره و به صورت رسمی با مجوز و با گارانتی داخلی وارد میشه

اگه تصمیم به خرید برند های دیگه که قاچاق وارد میشن مانند همین گری دارین دنبال نسخه اسمارت باشین که عملا اورجینال هستن  این مدل هم که لینک دادین ظاهرا اسمارت نیست

ویرایش شده توسط Kiarash
لینک به دیدگاه

https://balbi.ir/products/کولر-گازی-30000-گری-مدل-gwh30qf?utm_medium=PPC&utm_source=Torob
این فروشگاه هم هست که همون تردید رو درموردش دارم
با توجه به اینکه 30 هزار و اینورتر هستش قیمتش خیلی مناسبه
ولی خب هیچ ارزونی بی دلیل نیست ؟

لینک به دیدگاه

عرض ادب و احترام 

دوست عزیز کدوم شهر تشریف دارید؟ توجه بفرمایید بهترین و کم ریسک ترین حالت ممکن خرید حظوری هست.

در مورد بهترین مارک کولر تو منطقه ای که بنده زندگی میکنم شهرستان چابهار( گرم و شرجی زیاد)

اول جنرال اگه اصل گیرت بیاد بعدشم ال جی اینم اگه اصل گیرت بیاد بعد گریی اگه گری اصل گیرت نیومد  با خیالت راحت میتونید اییوولی تهیه کنید اینجا مارکای متفرقه مثل زانتی،یو نی وا ، و .... خیلی زیاد ریخته

حتمی قبل از خرید تحقیق کنید تقلبی اینا مثل مور و ملخ ریخته بانه خرید میکنید حتمی حظوری خرید کنید که خدای نکرده بعدش پشیمون نشید 

ویرایش شده توسط raajer
لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

https://balbi.ir/products/کولر-گازی-30000-گری-مدل-gwh30qf?utm_medium=PPC&utm_source=Torob
این فروشگاه هم هست که همون تردید رو درموردش دارم
با توجه به اینکه 30 هزار و اینورتر هستش قیمتش خیلی مناسبه
ولی خب هیچ ارزونی بی دلیل نیست ؟

سلام بابا رو چک کن  تلویزیون خریدیم ازش مشکلی نداشت

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، raajer گفته است:

عرض ادب و احترام 

دوست عزیز کدوم شهر تشریف دارید؟ توجه بفرمایید بهترین و کم ریسک ترین حالت ممکن خرید حظوری هست.

در مورد بهترین مارک کولر تو منطقه ای که بنده زندگی میکنم شهرستان چابهار( گرم و شرجی زیاد)

اول جنرال اگه اصل گیرت بیاد بعدشم ال جی اینم اگه اصل گیرت بیاد بعد گریی اگه گری اصل گیرت نیومد  با خیالت راحت میتونید اییوولی تهیه کنید اینجا مارکای متفرقه مثل زانتی،یو نی وا ، و .... خیلی زیاد ریخته

حتمی قبل از خرید تحقیق کنید تقلبی اینا مثل مور و ملخ ریخته بانه خرید میکنید حتمی حظوری خرید کنید که خدای نکرده بعدش پشیمون نشید 

خب آخه حضوری هم فرقی نمیکنه
در هر صورت بنده که کارشناس نیستم تشخیص بدم جنس اصل هستش یا خیر
یعنی برند اییوولی که فرمودید ازش فیک نیست ؟برند زانتی که دوستمون فرمودن رو هم بهش اشاره ای داشتید,نظرتون در مورد این برند ؟
در کل دوستان اگر جایی,کسی,آدم کاردرستی رو میشناسید که جنسش اوریجینال باشه و با خیال راحت بشه خرید کرد ممنون میشم معرفی کنید
در مورد محصولی که بالاتر بهش اشاره کردم (از برند گری) در سایت گری سرچ زدم و چیزی در موردش پیدا نکردم
البته مثل اینکه در آمازونِ یکی دو تا از این کشور های عربی ی ردُ پایی ازش هست

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

خب آخه حضوری هم فرقی نمیکنه
در هر صورت بنده که کارشناس نیستم تشخیص بدم جنس اصل هستش یا خیر
یعنی برند اییوولی که فرمودید ازش فیک نیست ؟برند زانتی که دوستمون فرمودن رو هم بهش اشاره ای داشتید,نظرتون در مورد این برند ؟
در کل دوستان اگر جایی,کسی,آدم کاردرستی رو میشناسید که جنسش اوریجینال باشه و با خیال راحت بشه خرید کرد ممنون میشم معرفی کنید
در مورد محصولی که بالاتر بهش اشاره کردم (از برند گری) در سایت گری سرچ زدم و چیزی در موردش پیدا نکردم
البته مثل اینکه در آمازونِ یکی دو تا از این کشور های عربی ی ردُ پایی ازش هست

https://www.digikala.com/product/dkp-11649389/کولر-گازی-24-هزار-اینورتر-ال-جی-مدل-nggfa-standard-plus-i24cfh/

منتها قیمتش یکمی مورده و خریدش منطقی نیست

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر 

اینایی که شما میبینید از دم فیک هستند ،اخرین قیمتی که از گری 30 هزار داشتم 45-50 تومن بوده ؛ اوجنرال هم 55-60 تومن .(30 هزار)

برند های چینی هم در بازار بسیار هست که به اسم ایتالیایی و اسپانیایی مثل زانتی و ایوولی و... میبینید ،بد نیستن ولی اگر در شهر های جنوبی زندگی نمیکنید بدردتون نمیخورند دلیلشم این هست که از کمپرسور قدیمی پیستونی استفاده میکنند و مصرف وحشت ناکی دارند سرو صداشون هم که بماند ،موتوراشون هم مشترکه ،تولید توشیبا به اسم gmc اگر اشتباه نکنم هست که ایران رادیاتورم داره مثل همونا با همین کمپرسور مونتاژ میکنه .

اخرین گزینه با ارزشی که دیدم کولر کریر carrier بود در سلام بابا که تو منطقه جنوب (از خوزستان تا بندرعباس) پیدا نکردم و فقط بانه موجود داره گویا ،دلیلشم بخاطر این هست که سفارش عراق هست ،بنظر من اگر اونو گیربیارید گزینه با ارزشی میتونه باشه،کمپرسور خوبی هم داره که مطمعن نشدم ولی فکر کنم دوال روتاری باشه .

کولر های اینورتر مزیت زیاد داره ولی بردش بسوزه تقریبا سخت پیدا میشه کسی که بتونه تعمیرش کنه ،همون طور که هرکی تو منطقه ما کولرهای آشغال کره ای مثل سامسونگ و الجی خرید آخرش به همچین مشکلاتی خوردند و درآخرم فروختن به اهن الاتی ها.

برند های چینی خوبی که تو منطقه ما جواب پس دادند ،media و hisense و trust بوده که اخری دیگه نیست تو بازار. 

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

برند های چینی هم در بازار بسیار هست که به اسم ایتالیایی و اسپانیایی مثل زانتی و ایوولی و... میبینید ،بد نیستن

زانتی فقط مونتاژ چینه و اصالتا ایتالیاست و اینورتر دار

شرکت ما با ایتالیا قرارداد بست کامیون کامیون وارد کردن اصالت این برند تایید شدس تو سایتشم شواهد کافی موجوده

ایوولی هم از قدیمی های ایتالیاست نه چین

فقط مونتاژ برا چینه!

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

سلام و وقت بخیر 

اینایی که شما میبینید از دم فیک هستند ،اخرین قیمتی که از گری 30 هزار داشتم 45-50 تومن بوده ؛ اوجنرال هم 55-60 تومن .(30 هزار)

برند های چینی هم در بازار بسیار هست که به اسم ایتالیایی و اسپانیایی مثل زانتی و ایوولی و... میبینید ،بد نیستن ولی اگر در شهر های جنوبی زندگی نمیکنید بدردتون نمیخورند دلیلشم این هست که از کمپرسور قدیمی پیستونی استفاده میکنند و مصرف وحشت ناکی دارند سرو صداشون هم که بماند ،موتوراشون هم مشترکه تولید توشیبا به اسم gmc اگر اشتباه نکنم هست که ایران رادیاتورم داره مثل همونا با همین کمپرسور استفاده میکنه.

اخرین گزینه با ارزشی که دیدم کولر کریر carrier بود در سلام بابا که تو منطقه جنوب (از خوزستان تا بندرعباس) پیدا نکردم و فقط بانه موجود داره گویا ،دلیلشم بخاطر این هست که سفارش عراق هست ،بنظر من اگر اونو گیربیارید گزینه با ارزشی میتونه باشه،کمپرسور خوبی هم داره که مطمعن نشدم ولی فکر کنم دوال روتاری باشه .

کولر های اینورتر مزیت زیاد داره ولی بردش بسوزه تقریبا سخت پیدا میشه کسی که بتونه تعمیر کنش ،همون طور که هرکی تو منطقه ما کولرهای آشغال کره ای مثل سامسونگ و الجی خرید آخرش به همچین مشکلاتی خوردند و درآخرم فروختن به اهن الاتی ها.

برند های چینی خوبی که تو منطقه ما جواب پس دادند ،media و hisense و trust بوده که اخری دیگه نیست تو بازار. 

سلام
ممنون از پاسختون
از لحاظ فروشگاه,هست فروشگاهی که فاقد محصول فیک باشه ؟ به طور مثال همین سلام بابا قابل اعتماده ؟

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

از لحاظ فروشگاه,هست فروشگاهی که فاقد محصول فیک باشه ؟ به طور مثال همین سلام بابا قابل اعتماده ؟

ببینید به هرحال فیک پیدا میشه حالا چه حضوری یا غیر حضوری فقط خوبی حضوری اینه که شانس فیک بودنش خیلی کمتره اگر اون فروشگاه شناخته شده اون منطقه باشه.

من پیشنهادم تهیه کولر کریر (carrier)از سلام بابا هست براتون باتوجه به اینکه تهیه حضوری براتون مقدور نیست ،اگر اصل باشه واقعا کولر کارکنی هست چون تو چابهار داشتیم نوع پنجره ای شو ،از قدیمی ترین برند های این صنعت هست .

2نوع داره اینورتر دار و غیر اینورتر .

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

37 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

ببینید به هرحال فیک پیدا میشه حالا چه حضوری یا غیر حضوری فقط خوبی حضوری اینه که شانس فیک بودنش خیلی کمتره اگر اون فروشگاه شناخته شده اون منطقه باشه.

من پیشنهادم تهیه کولر کریر (carrier)از سلام بابا هست براتون باتوجه به اینکه تهیه حضوری براتون مقدور نیست ،اگر اصل باشه واقعا کولر کارکنی هست چون تو چابهار داشتیم نوع پنجره ای شو ،از قدیمی ترین برند های این صنعت هست .

2نوع داره اینورتر دار و غیر اینورتر .

داداش بچه چابهاری؟🙂

ایوولی نسبت به بقیه برندا از نظر بازخورد مشتریا رضایت خیلی خوبی داره تو شهر ما، من کولر قبلیم ۱۸ هزار ال جی بود که از نمایندگی سابق گلدیران چابهار تهیه کردم دقیقا سال ۹۱ نصبش کردم بعد از ۱۰ ۱۱ سال حدودا ۴ ماه پیش تعویض کردم با یه ایوولی اول میخواستم گری بخرم که یکی از عزیزان نصاب گفت گری اکثرا کپی اورجینالش ۱۸ هزار اگه گیرت بیاد بالای ۳۰ تومن با تحقیق و پرس جو ایوولی انتخاب کردم و واقعا راضی هستم هر مدلی خواستین تهیه کنید به نظرم فقط حالت تک زمانه تهیه کنید یعنی سرد و گرم نباشه فقط سرد داشته باشه 

ایولی ۱۸ هزار موتر اینورتر تک زمانه سرد من گرفتم ۱۷.۵۰۰ الان فک کنم ۲۲ یا ۲۳ شده 

اگه اورجینال گیرتون اومد که نور علی نور  یادتون باشه سمت مارکای متفرقه چینی اصلا نرید مارکایی مثل جنرال مکس و اوجنرال مکس و گلد و ..... 

موتر و رادیات کنداکتور به شدت ضعیف و اکثرا غیر قابل تعمیر و وسایلشون گیر نمیاد به اصطلاح یکبار مصرف هستن 

لینک به دیدگاه

از ارزون ترین برندهای مورد اعتماد تا گرونترین برندها

جنرال شکار....ساخت تایلند/کپی داره

اطلس....محصول ملی ترکیه..تلویزیونشو بیس سال پیش خریدیم الانم با اینکه گوشه انباره ولی سالمه سالمه

ریفل...ساخت المان مونتاژ ترک

بکو ...ساخت المان مونتاژ ترک

توی شهر ما مردم ۹۰ درصد اگر کم بخوان هزینه کنن جنرال شکار میگیرن بعد اون بکو 

منطقه ما هم ارسباران هس

منطقه زندگیتون توی انتخابتون خیلی مهمه

موتور هم سعی کن روتاری باشه

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر، سعی کنید برندی بخرید که گارانتی رسمی مثل مادیران و... داشته باشه. هایسنس هم برند خوبیه و گارانتی رسمی داره. تازگیا ایران رادیاتون اینورتر برای یکی از آشنایان گرفتیم که نسبت به قیمتش واقعا خوبه و مشکلی نداشت. این مورد رو هم چک کنید خوبه.

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، Fido گفته است:

سلام و وقت بخیر، سعی کنید برندی بخرید که گارانتی رسمی مثل مادیران و... داشته باشه. هایسنس هم برند خوبیه و گارانتی رسمی داره. تازگیا ایران رادیاتون اینورتر برای یکی از آشنایان گرفتیم که نسبت به قیمتش واقعا خوبه و مشکلی نداشت. این مورد رو هم چک کنید خوبه.

دقیقا سایت رو باز کردم که در مورد ایران رادیاتور بپرسم
این برند که دیگه همونطور که از اسمش پیداس ایرانیه و نباید فیکش تو بازار باشه ؟

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

دقیقا سایت رو باز کردم که در مورد ایران رادیاتور بپرسم
این برند که دیگه همونطور که از اسمش پیداس ایرانیه و نباید فیکش تو بازار باشه ؟

چرا برند های مطرح اسمارت هاشونو نمیخری؟

اسمارت ها اورجینال و اصلی هستن

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Kiarash گفته است:

چرا برند های مطرح اسمارت هاشونو نمیخری؟

اسمارت ها اورجینال و اصلی هستن

فک کنم اسمارت خیلی گرون در بیاد
نهایت بتونم 27-28 ت هزینه کنم
خونه 60 متر
بهم گفتن باید 24 هزار باشه

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

فک کنم اسمارت خیلی گرون در بیاد
نهایت بتونم 27-28 ت هزینه کنم
خونه 60 متر
بهم گفتن باید 24 هزار باشه

برا اون متراژ حتی 18000 هم جوابه

https://www.sallambaabaa.com/SBP-7187/gree

دیگه فکر نکنم ارزون تر از این بشه اسمارت پیدا کرد که زده بدون اینورتر

همون زانتی رو بخر بره

ویرایش شده توسط Kiarash
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...