رفتن به مطلب

*** بهترین فیلم و سریال های دنیا که باید حتما دید ***

curly2927
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

26 دقیقه قبل، jj-191 گفته است:

حالا کاری به صحبت دوستان ندارم ولی به شخصه یکی از پشم ریزون ترین فیلم های مفهومی که دیدم فیلم متروپلیس ساخته 1927 کشور آلمان هست که وقتی من دیدمش به معنای واقعی مغزم قفل زده بود که اینا چطور در سال 1927 همچین چیزی ساختن. پسر اینا در سال 1927 در فیلمشون صحبت هوش مصنوعی و ماشینی شدن زندگی و خیلی چیزهای دیگه رو میکنن. دوستان صحبت دو سال ده سال بیست سال پیش رونمیکنم صحبت نزدیک به صد سال پیش رو دارم میکنم.😶

https://www.aparat.com/v/h072f3x

وقت کنم حوصله کنم میبینمش یبار میگن یبار ضرر نداره
هرچند یسری فیلما هستن یبار فقط ضرره حجمت میره 😂

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، curly2927 گفته است:

اول تاپیکو بخون نوشتم 
به شخصه معیار های تاپ 250 imdb برای من فرق میکنه ( نظر شخصیه منه )
دوما ونوم یک خفن بود کی میگه نبود؟
سوما نگفتم یک تاپ 250 هست
چهارما ونوم رو حاضرم 10 بار ببینم ولی فیلم مزخرف سال 1980 قدیمی یبارم نبینم 
پنجما فیلمای کمدی قدیمی ( 
چارلی چاپلین و لورل هاردی ) داگش شرف داره به اشغال های دهه 60 70 ای که مثلا از نظر شما بهترینن 😂
شیشما 25 سالمه
هفتما گرافیک 6800 ایکس تی سراغ نداری؟؟ خریدارم 😏

آره بعد دهه 1960 آشغاله ولی امریکن پای فیلم خوبی حساب میشه؟ خب اگه اینارو دوست داری که باید یه سر به وبسایت وصایای امام بزنی...

1970 جک نیکلسون 1960 هیچکاک

این دوتا نباشن انگار سینما بی معنی شده ولی از نظر شما مزخرف و آشغالن! شما همین فیلمای زرد رو ببین و لذت ببر به بقیه هم پیشنهاد کن

در ضمن توی صد سال صد فیلم بفا یا همون بنیاد ملی امریکا فیلمای برگزیده همه زیر 2000 هستن، حتی خود 2000 هم توشون نیست!

خدا کنه کسی که اندازه سر سوزنی از سینما حالیشه این پستارو نبینه که نتیجتا دو حازم یکی عاجز میشه و محکم بر سرش میکوبه!

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۸ در 14:22، curly2927 گفته است:

دوتا فیلم خفن قدیمی بگو ببینم 
یجوری ک بعد فیلم فازش روم باشه تا یه هفته :)

Taxi Driver 1976

اگه فازش روت نموند اسمم رو عوض میکنم، یه بنده خدایی به خاطر بازی جودی فاستر تو این فیلم رفت ریگان رئیس جمهور امریکا رو ترور کنه! خیلی هم جدی نزدیک بود ترور کنه.

ویرایش شده توسط Alphex
پاس داشت پارسی!
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Alphex گفته است:

آره بعد دهه 1960 آشغاله ولی امریکن پای فیلم خوبی حساب میشه؟ خب اگه اینارو دوست داری که باید یه سر به وبسایت وصایای امام بزنی...

1970 جک نیکلسون 1960 هیچکاک

این دوتا نباشن انگار سینما بی معنی شده ولی از نظر شما مزخرف و آشغالن! شما همین فیلمای زرد رو ببین و لذت ببر به بقیه هم پیشنهاد کن

در ضمن توی صد سال صد فیلم بفا یا همون بنیاد ملی امریکا فیلمای برگزیده همه زیر 2000 هستن، حتی خود 2000 هم توشون نیست!

خدا کنه کسی که اندازه سر سوزنی از سینما حالیشه این پستارو نبینه که نتیجتا دو حازم یکی عاجز میشه و محکم بر سرش میکوبه!

از بس اشغال دیدم دیگه نمیکشه ببینم چیزیو مگه اینکه 10 نفر بم بگن خوبه تا ببینم!!
این دوتا رو هم ندیدم ک گفتی شاید ی روزی ببینم اگه دیدم نظرمو میگم
حرف من کلیه فیلمای خوبو با خوب مقایسه کنیم
قدیمی با جدیدو این همه جلوه های ویژه ی خفن مثلا ونوم الان تو ذهنمه خب صد درصد ونوم یا ددپول رو بیشتر میپسندن تا بلیدرانر 1960 رو

راجب امریکن پای هم بگم کمدیه امکان نداره کسی ببینه و نخنده
اگه کسی ببنیه نخنده لذت نبره از کمدیش و بازی کردن بازیگراش قطعا مشکل داره اون شخص
راجب وبسایت وصایای امام ک گفتی بگم که کافر همه را به کیش خویش پندارد اره اینجوریاس :))))

1 ساعت قبل، Alphex گفته است:

Taxi Driver 1976

اگه فازش روت نموند اسمم رو عوض میکنم، یه بنده خدایی به خاطر بازی جودی فاستر تو این فیلم رفت ریگان رئیس جمهور امریکا رو ترور کنه! خلی هم جدی نزدیک بود ترور کنه.

میبینم حتما 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، curly2927 گفته است:

وقت کنم حوصله کنم میبینمش یبار میگن یبار ضرر نداره
هرچند یسری فیلما هستن یبار فقط ضرره حجمت میره 😂

نه نبینش. اونجور که دیدم سلیقه تو اکشنه اون فیلمو معرفی کردم برای کسانی که مفهومی حال میکنن وگرنه شما 5 دقیقه شم نمیتونی تحمل کنی.

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، jj-191 گفته است:

نه نبینش. اونجور که دیدم سلیقه تو اکشنه اون فیلمو معرفی کردم برای کسانی که مفهومی حال میکنن وگرنه شما 5 دقیقه شم نمیتونی تحمل کنی.

😂❤️

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Alphex گفته است:

Taxi Driver 1976

اگه فازش روت نموند اسمم رو عوض میکنم، یه بنده خدایی به خاطر بازی جودی فاستر تو این فیلم رفت ریگان رئیس جمهور امریکا رو ترور کنه! خیلی هم جدی نزدیک بود ترور کنه.

به شخصه اصلا با این فیلم اسکورسیزی حال نکردم

داستان بی سر و تهی داشت به نظر من 

از فیلمای اسکورسیزی ... تا وقتی Goodfellas هست taxi driver چرا؟

ویرایش شده توسط MRO
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، MRO گفته است:

جالبه ..

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، MRO گفته است:

من اسکورسیزی رو دوست دارم و به نظرم هر چی زده جالب بوده، این فیلمم خیلیا این حرف رو در موردش میزنن ولی واقعا بازی د نیرو اصلا تو فضاست، یعنی باورش سخته که یک آدم چقدر میتونه به یه نقش فیت بشه

داستان هم میگن سر و ته نداره ولی خب با چی مقایسه میکنید، Goodfellas فیلمی بود که پایان تو مخی داشت (واقعا شاهکاره ها ولی پایانش بی روح بود نسبت به وسطای فیلم)

این فیلمم به نظرم فیلم خوبیه حالا داستانش بی سر و ته نبود ولی یکم غیر منطقی بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...