رفتن به مطلب

ssd های TwinMos از لحاظ کیفیت چطور هستند؟

Recommended Posts

سلام و درود

برند TwinMos جز برند های متفرقه در اس اس دی به حساب میاد؟زمانی که سیستم DDR داشتم رم هاش از همین برند بود و میدونم جز برند های قدیمی هستش ولی نمیدونم اس اس دی هاش کیفیت دارند یا نه

لینک به دیدگاه

سلام فروختیم از اینا برگشتی نداشته یا اگه بوده به ندرت

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، M A H D I گفته است:

سلام و درود

برند TwinMos جز برند های متفرقه در اس اس دی به حساب میاد؟زمانی که سیستم DDR داشتم رم هاش از همین برند بود و میدونم جز برند های قدیمی هستش ولی نمیدونم اس اس دی هاش کیفیت دارند یا نه

در حال حاضر برند اماراتیه، کارخونه تو تایوانه، عملکرد بدی نداره. فقط روی جعبه اش خالی زیاد میبنده.

https://sakhtafzarmag.com/?p=352617

لینک به دیدگاه

من یجورایی بالاجبار یدونه 2.5 اینچی یک ترابایتش بهم رسید. گارانتی سازگار در عوض تعویض وسترن بلو اینرو داد بهم. قبل از تحویلش کمی تحقیق کردم و نظرات کاربران در کل مثبت بود و مورد منفی راجع بهش ننوشته بودن؛ اما چون کمی بهش بدبین بودم و زیر بار تحویلش نمیرفتم، گارانتی با تهران صحبت کرد و توافق بر این شدش که این کالا رو بهم 3 سال گارانتی بدن که نگرانی نداشته باشم از بابت خرابیش...1ماهی میشه که روی سیستمه و مشکلی نداشته و سرعتش هم اوکیه. 

حالا نمیدونم شما میخواید چه نوع SSD و برای چه کاری تهیه کنید، اما بهتون توصیه میکنم که اگه مقدور بود اولویت برای خرید مدلهای DRAM دار باشن. 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

در حال حاضر برند اماراتیه، کارخونه تو تایوانه، عملکرد بدی نداره. فقط روی جعبه اش خالی زیاد میبنده.

https://sakhtafzarmag.com/?p=352617

سلام و درود.مقاله بسیار خوبی بود و شکم در مورد وسترن گرین بطور کامل به یقین تبدیل  شد 😁

1 ساعت قبل، Fido گفته است:

من یجورایی بالاجبار یدونه 2.5 اینچی یک ترابایتش بهم رسید. گارانتی سازگار در عوض تعویض وسترن بلو اینرو داد بهم. قبل از تحویلش کمی تحقیق کردم و نظرات کاربران در کل مثبت بود و مورد منفی راجع بهش ننوشته بودن؛ اما چون کمی بهش بدبین بودم و زیر بار تحویلش نمیرفتم، گارانتی با تهران صحبت کرد و توافق بر این شدش که این کالا رو بهم 3 سال گارانتی بدن که نگرانی نداشته باشم از بابت خرابیش...1ماهی میشه که روی سیستمه و مشکلی نداشته و سرعتش هم اوکیه. 

حالا نمیدونم شما میخواید چه نوع SSD و برای چه کاری تهیه کنید، اما بهتون توصیه میکنم که اگه مقدور بود اولویت برای خرید مدلهای DRAM دار باشن. 

اس اس دی ساتا با ظرفیت 240 یا 250 میخوام جایگرین هارد کنم برای یک سیستم نسبتا قدیمی که پورت ساتا داره واستفاده هم کار های روزمره و اداری هستش.تقریبا تمام مدل های موجود در بازار که از نوع ساتا هستند dram less هستند

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، M A H D I گفته است:

سلام و درود.مقاله بسیار خوبی بود و شکم در مورد وسترن گرین بطور کامل به یقین تبدیل  شد 😁

اس اس دی ساتا با ظرفیت 240 یا 250 میخوام جایگرین هارد کنم برای یک سیستم نسبتا قدیمی که پورت ساتا داره واستفاده هم کار های روزمره و اداری هستش.تقریبا تمام مدل های موجود در بازار که از نوع ساتا هستند dram less هستند

وسترن آبی که DRAM داشت...البته همین توین موس هم خوبه و جواب میده برای مورد شما. از آقا آرمین هم یه مشورت بگیرید، به امر SSD اشراف کامل دارن.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، M A H D I گفته است:

همین H2 Ultra توین موس 256 رو بگیر برای کارت عالیه. قیمتش هم 1.080.000، مناسبه، بزن تو کارش

لینک به دیدگاه

من برند addlink پیشنهاد میدم

چه ssd چه m2 به هیچ عنوان خرابی نداشتیم

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، M A H D I گفته است:

سلام و درود

سلام من از برند های زیر تو این پنج سال که مغازه داشتم زیاد فروختم و تا الان برگشت نداشتم 

Patriot p220

Lexar ns100

KIOXIA همون توشیبا

Crucial 

Samsung

SP 

Gigabyte

بیشترین خراب ssd که تجربه کردم 

Adata

Wd

Klevv

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، M A H D I گفته است:

سلام و درود

سلام خدمت شما دوست عزیز

تجربه خرید این برند رو دارم نسخه ۵۱۲ گیگ با سه سال گارانتی چون نزدیک ۲ سالی هست ازش استفاده میکنم سرعت خواندن ۵۰۰ و نوشتن بین ۴۷۰ تا ۵۰۰،واقعا ازش راضیم،ولی قبلا برند lexar 500gb داشتم بعد چند ماه استفاده خراب شد دادم گارانتی تعویضش کردن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...