رفتن به مطلب

فن برای کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز.

من کارت گرافیک 8500 gt دارم .

در موقع بازی دمای کارت به 75 درجه میرسه.

آیا براس گرافیک من میشه یک فن نصب کرد؟

این تصویر کارت گرافیک کم:

GBTnx85T256H_heat2.jpg

ممنون از همه دوستان...

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز.

من کارت گرافیک 8500 gt دارم .

در موقع بازی دمای کارت به 75 درجه میرسه.

آیا براس گرافیک من میشه یک فن نصب کرد؟

این تصویر کارت گرافیک کم:

gbtnx85t256h_heat2.jpg

ممنون از همه دوستان...

درود

دوست من جسارت نباشه ولی کارت گرافیک شما اونقدر قوی نیست که ارزش اینرو داشته باشه که براش خرج کنید . خوب سعی کنید داخل کیستون رو یه طوری خنک کنید البته شاید اونقدر تاثیر نداشته باشه ولی چاره ای نیست .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم.

فکر نمی کنم مدلش پایین باشه!

من الا دارم Dead Space رو در درجه آخر گرافیک و رزولیشن بازی میکنم و اصلا کم نمیاره.

آیا فن میشه روش نصب کرد؟مثلا فن هارد روش نصب میشه؟

ممنون از شما...

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم.

فکر نمی کنم مدلش پایین باشه!

من الا دارم dead space رو در درجه آخر گرافیک و رزولیشن بازی میکنم و اصلا کم نمیاره.

آیا فن میشه روش نصب کرد؟مثلا فن هارد روش نصب میشه؟

ممنون از شما...

درود

مسعود جان من قصد جسارت نداشتم عزیز .

خوب فنهای زیادی توی بازار هستش و هر فنی که میتونید روش سوار کنید بزارید و هیچ موردی پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

حالا به جز فن چه جوری میتونم دمارو بیارم پایین؟

اصلا چرا دما گرافیک میره بالا؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز به طور کلی جی پی یو کارت گرافیک یکی از داغترین قطعات هر سیستم هست و اگر حداکثر دماتون به 75 درجه میرسه طبیعی هست مخصوصا که کارت شما کولینگش سایلنت هست و فن دار نیست راه های دیگری هم به جز فن برای خنک کردن جی پی یو وجود داره مثل واتر کولینگ و .. که اونها هزینه بیشتری رو نسبت به نصب فن داره و اگر کارتتون فن دار بود بدون تعویض فن و با با بالاتر بردن دور فن تا حدی بسته به نوع فن میشد از حرارتش کم کرد ولی در حاضر برای کارت شما اگر بخواهید خنکترش کنید بهترین گزینه همون فنهای طراحی شده برای کارتهای گرافیک هستند و فن هارد رو هم نمیتونید روی کارت گرافیک نصب کنید.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز به طور کلی جی پی یو کارت گرافیک یکی از داغترین قطعات هر سیستم هست و اگر حداکثر دماتون به 75 درجه میرسه طبیعی هست مخصوصا که کارت شما کولینگش سایلنت هست و فن دار نیست راه های دیگری هم به جز فن برای خنک کردن جی پی یو وجود داره مثل واتر کولینگ و .. که اونها هزینه بیشتری رو نسبت به نصب فن داره و اگر کارتتون فن دار بود بدون تعویض فن و با با بالاتر بردن دور فن تا حدی بسته به نوع فن میشد از حرارتش کم کرد ولی در حاضر برای کارت شما اگر بخواهید خنکترش کنید بهترین گزینه همون فنهای طراحی شده برای کارتهای گرافیک هستند و فن هارد رو هم نمیتونید روی کارت گرافیک نصب کنید.

ممنون دوست عزیز....

فن گرافیک رو از کجا باید تهیه کنم؟

خود کارت گرافیک یک درگاه داره برای اتصال فن(البته فکر کنم واسه فن یاشه)!

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز حالا چه اصراری دارید که فن روش سوار کنید این دما طبیعیه و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه و دلیلش فقط سایلنت بودن کارت شماست B)

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز....

فن گرافیک رو از کجا باید تهیه کنم؟

خود کارت گرافیک یک درگاه داره برای اتصال فن(البته فکر کنم واسه فن یاشه)!

درود

دوست عزیز این فنها رو از فروشگاهای فروش قطعات کامپیوتر و مخصوصا اون دسته از فروشگاهایی که روی سیستم های کولینگ کار میکنند میتونید تهیه کنید و از انواع ارزان قیمت 3-4 هزار تومنی که چندان فرقی با هیت سینک شما ندارند رو دارند تا کولینگ های حرفه ای مثل HC 92 CU محصول زرو درم که قیمتش حدود 53 تومنه و البته برای کارت شما تا حدی بزرگ هست.

apack_hurricane_hc92_cu_8800_012.jpg

cooler_2008_11.jpg

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=259

و باید کولینگی که تهیه میکنید با ابعاد کارت شما مخصوصا به نسبت محل پیچ شدن کولینگ روی جی پی یو یا برد کارتتون مناسب باشه

hc92cap55.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...