رفتن به مطلب

هرز شدن پیچ کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

من یک کارت گرافیک rx 5700 xt gigabyte ماین شده دارم و قبلا هم یک تاپیک بخاطر کج شدن PCB برای همین کارت ایجاد کرده بودم 

مشکل جدیدی که برام ایجاد شده هرز شدن پیچ های کارت گرافیک هست این کارت چندین بار سرویس شده الان از چهار پیچی که هیت سینگ رو روی چیپست کارت محکم میکنه دوتا شون وضعیت خیلی بدی دارند ولی هنوز میشه بازشون کرد

سوال من اینه که میشه از پیچ های یک کارت دیگه استفاده کرد؟ جایی هست که بشه این پیچ هارو پیدا کرد؟

و ممنون میشم اگه کسی از این مدل کارت خرابشو داره قیمت اون چهارپیچ رو بهم بگه 

کارت با این که مشکل کج شدن PCB ش درست نشد و نمیشه ولی بازم توی این مدتی که دست من بود مشکلی ازش ندیدیم و بابت این یک مشکلش خیلی اعصابم خورد شده ممنون میشم کمکم کنیدFileUploadGlobalWebPage604img72.thumb.png.247e77a3da703a2b9ee4ebd6850ef26c.png

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۷ در 19:07، Sabertooth گفته است:

فکر نمیکنم هیچ کدومشون به کارت بخوره بازم ممنون راهنمایی کردید

به نظرتون پیچ های gigabyte rx 580 بهش میخوره ؟

از برند های دیگه چطور؟

ویرایش شده توسط Mehrdad11
لینک به دیدگاه

یه اموزش بود میگفت پیچ گوشتیو رو پیچ بزارید و روش یه ماده ای مثل رزین میریزن و شکل پیچ رو حفظ میکنه...

درکل پیچو بردار برو خریدتو از جای دیگ بزن

اون فنر هم رو هر پیچی سوار میشه...

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۷ در 21:22، Mehrdad11 گفته است:

درود

من یک کارت گرافیک rx 5700 xt gigabyte ماین شده دارم و قبلا هم یک تاپیک بخاطر کج شدن PCB برای همین کارت ایجاد کرده بودم 

مشکل جدیدی که برام ایجاد شده هرز شدن پیچ های کارت گرافیک هست این کارت چندین بار سرویس شده الان از چهار پیچی که هیت سینگ رو روی چیپست کارت محکم میکنه دوتا شون وضعیت خیلی بدی دارند ولی هنوز میشه بازشون کرد

سوال من اینه که میشه از پیچ های یک کارت دیگه استفاده کرد؟ جایی هست که بشه این پیچ هارو پیدا کرد؟

و ممنون میشم اگه کسی از این مدل کارت خرابشو داره قیمت اون چهارپیچ رو بهم بگه 

کارت با این که مشکل کج شدن PCB ش درست نشد و نمیشه ولی بازم توی این مدتی که دست من بود مشکلی ازش ندیدیم و بابت این یک مشکلش خیلی اعصابم خورد شده ممنون میشم کمکم کنید

اگر رزو داره هرز میشه که راهی به جز تعویض نداری

ولی از گفته های شما معلومه جا پیچ گوشتی هرز شده

او پیچ ها فشاری زیادی برای باز بست کردن پشتشون نیست

از یک پیج گوشتی خوب استفاده کن

وقتی پیچ گوشتی خوب باشه جا پیش گوشتی هم هرز نمیشه

مگه چقدر میخای باز بستشون کنی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...