رفتن به مطلب

راهنمای خرید گرافیک amd

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز امیدوارم حال دلتون عالی باشه 

سوالم اینه که یه سایتی پیدا کردم که کارت گرافیک های کارکرده میفروشه 

قصدم خرید کارت 6700xt بود که ایشون اونطور که نوشته بودن:(این کارت ها، کارت های وارداتی حوزه خلیج هستند

کشور های حوزه خلیج فارس مجبور هستند هر دو سال یک بار سیستم های الکترونیک و قطعات خود را بروز رسانی کنید و این شرکت ها تو حوزه گرافیکی کار میکنند

این کارت ها ماین شده نیستند.)

دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن ممنون میشم راهنمایی کنند که خرید این نوع کارت ها ارزش داره یا خیر؟ تا اونجایی که میدونم کارت هایی ک تو زمینه گرافیک کار میکنن زیر فشار زیادی هستند ولی خب این کارت که از سری  XFX XT QICK و سه فنه هستن دماشون خیلی عالی کنترل میشن 

به هرحال منتظر نظرات ارزشمندتونم❤️

ویرایش شده توسط EHSAN.K
اضافه کردن نام خلیج فارس
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینکه گفتن ماین شده نیست دروغه خودم به شخصه استوک داخل ترجیح میدم به استوک چین !

مورد اصلی قیمت هست آیا مناسب هست یا نه اگه از قیمت عرف بازار کمتر باشه میشه در موردش فکر کرد با توجه شرایط و مهلت تستی که میدن

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام

کاربران انجمن اعتراض دارند که اون خلیج اسم داره و اسمش فارسه. بی زحمت در تاپیک اصلاح بفرمایید.

• لایک 7
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

سلام

کاربران انجمن اعتراض دارند که اون خلیج اسم داره و اسمش فارسه. بی زحمت در تاپیک اصلاح بفرمایید.

پارس البته!

• لایک 3
لینک به دیدگاه

58 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

سلام

کاربران انجمن اعتراض دارند که اون خلیج اسم داره و اسمش فارسه. بی زحمت در تاپیک اصلاح بفرمایید

59 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

سلام

خلیج البته که خلیج پارسه 

نیازی ب گفتنش نیس 

به حاشیه نریم

1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

اینکه گفتن ماین شده نیست دروغه خودم به شخصه استوک داخل ترجیح میدم به استوک چین !

مورد اصلی قیمت هست آیا مناسب هست یا نه اگه از قیمت عرف بازار کمتر باشه میشه در موردش فکر کرد با توجه شرایط و مهلت تستی که میدن

الان با تخفیف ۱۴.۵ زدن 

اسم سایت جهان بازار هست ممنون میشم یه سر بزنید.

تو خود فروم لیون میشه کارت بدون ماین پیدا کرد ؟ 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، مهیار تاپاک گفته است:

خلیج البته که خلیج پارسه 

نیازی ب گفتنش نیس 

به حاشیه نریم

آقا مهیار من به عنوان مدیر این انجمن به شما پیام دادم که این مشکل رو رفع کنید. بعد شما میفرمایید به حاشیه نریم؟

اگر این موضوع حاشیه بود به نظرتون کسی تاپیک شما رو ریپورت میکرد؟

اگر این موضوع حاشیه بود به نظرتون مدیر یک انجمن به خودش زحمت میاد بیاد در تاپیک شما پیام بده؟

محترمانه از شما درخواست کردم اصلاح بفرمایید. بعد جواب میدی به حاشیه نریم؟

تاپیک شما رو میبندم هر زمان احساس کردین از حاشیه میخواین به اصل برسید و تصمیم به اصلاح تاپیک گرفتین پیام خصوصی بدین، تاپیکتون باز بشه.

• لایک 11
  • ممنونم 6
  • حالم خوب شد 2
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

با اجازه همه دوستان

@ARMINجان ببخشید من نتونستم تحمل کنم اون واژه همونطوری در فروم باقی بمونه براشون تصحیح کردم

خلیج همیشه فارس یا پارس هست دوستان ( من واژه خلیج فارس عنوان کردم چون به صورت رسمی در نقشه ها عبارت فارس  درج شده )

به استارتر هم میگم اگر این مورد برای شما حاشیه هست برای ما اصل موضوع هست

وقتی مدیر هم به شما تذکری میده تمکین بفرمائید

من تاپیک رو باز نمیکنم و فقط تصحیح کردم که به اون حالت باقی نماند

آرمین جان صلاح دونستند دوباره باز میکنند

• لایک 9
  • ممنونم 8
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...