رفتن به مطلب

درایور rx 580

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من کارت rx 580 دارم درایور داخل جعبه نیست من داخل سایت  amd آدرنالین نسب کردم وقتی بعد چند مدت سیستم بی کاره میره داخل حالتی که تصویر نمی ده همچین درسته کارمیکنه دلی دکمه فشار می دید کار نمی کند فقط ری استارت یا خاموش کردن با دکمه  عیب از چیه من تحقیق کردم سی دی درایور نداشت برای من باید کریمسون باشه چون سازنده های دیگر همینه گذاشتن عیب چیه

لینک به دیدگاه

سلام ۵۸۰ ها همینطورین باید اسلیپ ویندوز رو کلا ببندی

لینک به دیدگاه

از ریجستری ULPS رو خاموش کنید احتمال زیاد درست میشه.

یا با نرم افزار MSI افتربرنر.

یک بار خاموش کنید دیگه نیازی نیست دوباره انجام بشه.

گوگل کنید .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

مشکل حل نشد فکر می کنم از درایور باشه چون تمام rx580 ها درایور کریمسون دارن من رفتم تو سایت amd آدرنالین بود همه ی کسانی که درایور rx580 کرمسون برای من xfx بود درایور سیدی داخل جعبه نداره 

وقتی این اتفاق براش میفته فقط باید رستارت کرد بعد که ریستارت میکنم یک پیغام برام میاد 

باید چه کار کنم 

17199479570067881687105111702604.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مورد باگ درایور هست

چند روز پیش من با درایور اینتل به چنین مشکلی برخوردم

باید صبر کرد تو درایور بعدی دید که مشکل رو حل کردن یا نه

البته برای 580 فکر کنم درایورش لگسی شده

اگر تو اخرین درایوری که 580 ساپورت میکنه این مشکل رو داری باید از نسخه قبلترش استفاده کنی

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Ali 123 گفته است:

مشکل حل نشد فکر می کنم از درایور باشه چون تمام rx580 ها درایور کریمسون دارن من رفتم تو سایت amd آدرنالین بود همه ی کسانی که درایور rx580 کرمسون برای من xfx بود درایور سیدی داخل جعبه نداره 

وقتی این اتفاق براش میفته فقط باید رستارت کرد بعد که ریستارت میکنم یک پیغام برام میاد 

باید چه کار کنم 

17199479570067881687105111702604.jpg

جناب وینر درست میگن. 580 ها درایورهاشون لگسی شده و باید نسخه ی قدیمی براشون دانلود کنید.

با dduپاک کنید نسخه های قدیمی رو تست کنید میتونید از سایت techpowerup مدلهای قدیمی رو انتخاب کنید.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Ali 123 گفته است:

باید چه کار کنم 

درود

در مورد درایور

هر گرافیک سالم با اخرین نسخه داریور بدون مشکل کار میکنه، مگر مشخص شه درایور باگ داره که معمولا سریع اصلاحیه جدید میدن

غیر از این میبود بعضی از برنامه ها تخصصی و طراحی که به اخرین نسخه درایور گیر میدن اجرا نمیشن یا بعد از اجرا با مشکلاتی همرا هستن

پس اخرین نسخه رو از سایت amd دانلود کنید و نصب کنید

اما در مورد مشکل شما

این مشکل که شما دارید من در بعضی از سخت افزارهای دیگر هم دیدم، پس مختص گرافیک شما نیست

اگر با حذف و نصب اصولی داریور مشکل حل نشه گاهی ایراد خود ویندوزه و بهتره  یه ویندوز جدید نصب کنید و قبل از نصب گرافیک درایور های دیگر هم به صورت اصولی نصب کنید(بدون درایور پک و امثال اون باشه)

گاهی وقتها هم مشکل از ناسازگاری سخت افزار با اسلیپ هست و اگر با ویندوز و درایور حل نشد اسلیپ رو خاموش کنید

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

ابدیت کردم نسخه های قبلی مشکلی نداشته بهترین دایور برای این کار کریمسون نسخه ی ۱۷.۱۱.۱ هست که تو اینترنت نیست فقط سیدی خود شرکت هست xfx داخل جعبه نمی گزاره باید چیکار کنم 

لینک به دیدگاه

من بیش از یک سال هست که دنبال کریمسون هستم من که دیسک رو ندارم داخل اینترنت پیدا کردم نسخه های قبلیش همه خراب هست باید نسخه ی 17.11.1 باشه 

اسلیپ رو خاموش کردم نسخه های قبلی با ویندوز ۱۰ نسخه ی ۲۰۲۴ من مشکلی نداشت 

مشکل من با این روش ها حل نشد 

لینک به دیدگاه

لطفا اگر دستش رو از شرکت های دیگر یا xfx دارید فایلش رو داخل اینترنت برای من برگزاری کنید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...