رفتن به مطلب

پاک سازی و حذف پرز های موس پد گیمینگ

Recommended Posts

درود دوستان
بنده چند ماه پیش یه موس پد گیمینگ rgb دار 80*30 خریدم که خب در حال حاضر جدای از الودگی(چیزایی ک احتمالا در هوا معلق هستن و به مرور جذب موس پد شدن),موس پد اندکی پرز هم از خودش نشون داده
به طور مثال در تصویر زیر قسمت سفید رنگ که علامت زدم مربوط به پرز هستش و ربطی به آلودگی نداره
حالا مشکلی که دارم اینه که چطور باید همچین پرزی رو حذفش کنم
یه سرچی زدم به دو مورد رسیدم
یکی lint roller هستش که تا حالا ازش استفاده نکردم
https://www.digikala.com/product/dkp-8429435/پرزگیر-لباس-مدل-linit60/
دومی هم نوعی اسپری هستش که نمیدونم مشابهش در ایران هست یا خیر
https://www.youtube.com/watch?v=5peq349qAcw
ممنون میشم اگر کسی تا الان از این دو محصول استفاده کرده یا با مشکل مشابهی مواجه شده و راه حل مناسبی براش پیدا کرده راهنمایی کنه
پ.ن : موس پد رو همین امروز شستم و تقریبا تمیزه دیگه دوربین زیادی داره اغراق میکنه
DirtyMousePad.thumb.png.b3e4fbe0c7507d6ac27b0e4ef12e4c17.png

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، sajad564 گفته است:

هیچکس همچین مشکلی نداشته ؟ :(

من داشتم ولی چاره نیافتم

لینک به دیدگاه

اگر قابل شستشوئه با مشکین تاژ با آب سرد 10 دقیقه بشور من رفیقم تو لباسشویی میندازه با مشکین تاژ میشوره خودم قبلا موس پد بلادی داشتم تو تشت قرمز حموم با مشکین تاژ میشستمش😂

لینک به دیدگاه

موس پدای مشکی کلن اینجوری میشن از ریزر کرسیر گرفته تا تسکو....جای دسته دوجاش میمونه یکی سمت موس و یکی کیبورد که سفید میشه و با شستن میره ولی یک ماه نشده دوباره روز از نو...من از رست پد هم برای موسم و هم برای کیبوردم استفاده میکنم و دیگه اون مشکل سفید شدن پیش نمیاد ولی گردو خاکو نمیشه کاریش کرد و تنها راه حلی که گیر آوردم مکش جاروبرقی با پایینترین دورشه که کامل گردو خاکو از روی موس پد میکشه و تمیز تمیز میشه و آسیبیم به موس پد وارد نمیشه

شستن موس پد به مرور زمان باعث جداشدن لایه پارچه ای و لاستیک میشه...

20240613_113106.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...