رفتن به مطلب

سوال درمورد اسکرول موس

Recommended Posts

درود دوستان چطور میشه اسکرول موس رو درست کرد چون برای بنده خوب کار نمکیند و درست بالا پایین نمیشه و تیک دارد. وقتی به سمت بالا اسکرول رو میزنی بالا نمیره و کند میره یا پایین هم همینطور ..

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، maysamsina گفته است:

درود دوستان چطور میشه اسکرول موس رو درست کرد چون برای بنده خوب کار نمکیند و درست بالا پایین نمیشه و تیک دارد. وقتی به سمت بالا اسکرول رو میزنی بالا نمیره و کند میره یا پایین هم همینطور ..

سلام موس تسکوی منم اینطوری شده بود بردم تعمیراتی بازش کرد 5 دقیقه ای درستش کرد حالا یادم نیس سشوار گرفت روش یا چی ولی دوباره بعد ی مدت خراب شد. فک کنم تعمیر دائمی نداره.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، maysamsina گفته است:

باید انکودر دمونتاژ کنی و بعدش با الکل اجزای داخلی رو تمیز کنی.

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، masooyan گفته است:

باید انکودر دمونتاژ کنی و بعدش با الکل اجزای داخلی رو تمیز کنی.

چطوری انجامش بدم ؟

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، maysamsina گفته است:

چطوری انجامش بدم ؟

باید ابزارهای لازم داشته باشی و همین طور تجربه.

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، masooyan گفته است:

باید ابزارهای لازم داشته باشی و همین طور تجربه.

دوس عزیز چه نوع موسی رو پیشنهاد میدید که خرابیش کمتر باشد ؟ موس فعلیم a4teach n 708 x

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، maysamsina گفته است:

دوس عزیز چه نوع موسی رو پیشنهاد میدید که خرابیش کمتر باشد ؟ موس فعلیم a4teach n 708 x

عزیزم شما هر موسی که بخری بعد چند سال استفاده ممکنه یا میکرو سویچ ها درست عمل نکنن یا اسکرول.

بهتره یه تاپیک خرید بزنی تا کاربران دیگه توی خرید کمکتون کنن.

لینک به دیدگاه

من ریزر ناگا گرفتم بعد دو ماه اسکرولش خراب شد، اسکرول بالا پایین میکردی گاها برعکس حرکت میکرد، من با شدت فوت میکنم توی موس درست میشه.

لینک به دیدگاه

تنها دلیل خرابی اسکرول ماوس کامپیوتر جمع شدن چربی و گرد و غبار در قسمت داخلی اسکرول هستش که شامل دوقسمت فلز هست و هیچ چیزه پیچده و خاصی نداره و هر ماوسی می تونی این مشکل براش پیش بیاد حالا از طراحی داخلی ماوس شما بنده اطلاع ندارم ولی از 2 حالت برای تعمیرش خارج نیست یا به شکلی هستش که این امکان رو به شما میده با اسپری خشک و مسواک اون رو تمیز کنید یا اینکه حتما باید بازش کنید که این به تجربه و مهارت نیاز داره و حتی شاید بعضی از تعمیر کار ها هم این کار رو نکن چون احتمال شکستن اجزای اسکرول وجود داره

و اگر هم میخواید که ماوس جدید بخرید حتما نوع کاربری و بودجه رو مشخص کنید 

ویرایش شده توسط rambo01
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دوتا موسم چنین مشکلی پیدا کردن

باز کردم و کاملا شتشو دادم

ولی بازم درست نشدن

فکر کنم اگر خراب بشن دیگه قابل تعمیر نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...