رفتن به مطلب

سیستم پیشنهادی جهت استفاده از حداکثر ظرفیت کارت 4080 در گیم

Recommended Posts

من 7800X3D خریدم و به شدم راضیم یکم اوایلش باگ داشت اما بعدا با بایوس درست شد کلا AMD باید حتما چند ماه اول باگ داشته باشه

گذشته از فریم بهترش خیلی استاتر کمتری بازی ها دارن من حاضرم بازیم نصف فریم بده اما استاتر نداشته باشه خیلی چیز رو مخیه

پردازنده 7800 خیلی حساس هست و صد درصد پیشنهاد می شه براش X670E بخرید فریم به مراتب بهتریم می گیرید چون این پردازنده حالت تغییر کلاکش کاملا بستگی به پارامترهای کلی سیستم با دمایی داره

7800 چون توی گیم فریم بهتری می ده و دو تا CCD نداره دیگه خبری از چت زدن توی بازی ها براش نیست 7900 توی گیم گاهی چت می زنه X3D ش فعال نمی شه برای همین فریم هاش بعضا خیلی پایین تر می شه عجایب ایرانم نیست چون 7900 مشکل داره قیمت جهانیشم الان کمتر از 7800 شده کلا گیمرهای های اند انتخاب اول و اخرشون شده 7800X3D

7800 الان توی امازون یا جاهای دیگه 10 دلار گرون تر از 7900 هست از عجایب نیست که ایران گرون تره

مادربردهای AMD هم همه ی قابیلت های جدید که هنوز اینتل نداره و هم داره همین که 2 تا NVME PCIE 5.0 داره که به CPU متصله نه چیپ خیلیه اینتل کلا یک دونه شم نداره تازه کنارش 12 تا هم USB داره اینتل 10 تا می ده(پشت)

ضمنا مادربردهای AMD X670E جدیدا تا رم باس 8000MHZ ساپورت می کنن خیلیم خوب تاثیر می ذاره روش و مخصوصا استاتر باز هم کمتر می شه چون فرکانس FCLK با UCLK با مموری همگی می تونید توی یک خط تنظیمش کنید که دیگه اورشوت نداره من خودمم دو تا رم 8000 بر داشتمش که یکیش خودم دارم استفاده می کنم یکیشم گذاشتم برای فروش

خیلی راحت 8000 هم کشید من X670E-A STRIX دارم فقط می ذاری XMP که اسمش تبدیل می شه به EXPO فعال می کنی تمام

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

من 7800X3D خریدم و به شدم راضیم یکم اوایلش باگ داشت اما بعدا با بایوس درست شد کلا AMD باید حتما چند ماه اول باگ داشته باشه

گذشته از فریم بهترش خیلی استاتر کمتری بازی ها دارن من حاضرم بازیم نصف فریم بده اما استاتر نداشته باشه خیلی چیز رو مخیه

پردازنده 7800 خیلی حساس هست و صد درصد پیشنهاد می شه براش X670E بخرید فریم به مراتب بهتریم می گیرید چون این پردازنده حالت تغییر کلاکش کاملا بستگی به پارامترهای کلی سیستم با دمایی داره

7800 چون توی گیم فریم بهتری می ده و دو تا CCD نداره دیگه خبری از چت زدن توی بازی ها براش نیست 7900 توی گیم گاهی چت می زنه X3D ش فعال نمی شه برای همین فریم هاش بعضا خیلی پایین تر می شه عجایب ایرانم نیست چون 7900 مشکل داره قیمت جهانیشم الان کمتر از 7800 شده کلا گیمرهای های اند انتخاب اول و اخرشون شده 7800X3D

7800 الان توی امازون یا جاهای دیگه 10 دلار گرون تر از 7900 هست از عجایب نیست که ایران گرون تره

مادربردهای AMD هم همه ی قابیلت های جدید که هنوز اینتل نداره و هم داره همین که 2 تا NVME PCIE 5.0 داره که به CPU متصله نه چیپ خیلیه اینتل کلا یک دونه شم نداره تازه کنارش 12 تا هم USB داره اینتل 10 تا می ده(پشت)

ضمنا مادربردهای AMD X670E جدیدا تا رم باس 8000MHZ ساپورت می کنن خیلیم خوب تاثیر می ذاره روش و مخصوصا استاتر باز هم کمتر می شه چون فرکانس FCLK با UCLK با مموری همگی می تونید توی یک خط تنظیمش کنید که دیگه اورشوت نداره من خودمم دو تا رم 8000 بر داشتمش که یکیش خودم دارم استفاده می کنم یکیشم گذاشتم برای فروش

خیلی راحت 8000 هم کشید من X670E-A STRIX دارم فقط می ذاری XMP که اسمش تبدیل می شه به EXPO فعال می کنی تمام

اره واقعا حتی از سری ۹۰۰۰ جدید هم تو گیم قویتره که همه تعجب کردن. پادشاه گیمینگه الان.

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

عجایب ایرانم نیست چون 7900 مشکل داره قیمت جهانیشم الان کمتر از 7800 شده کلا گیمرهای های اند انتخاب اول و اخرشون شده 7800X3D

درسته  چن وقت بود چک نکرده بودم و اخرین بار ک دیدم قیمت جهانیش حدود 80 -90 دلار گرون تر بود الان بخاطر تقاضای زیاد 7800 قیمتشون نزدیک ب هم شده

چون 7900 مشکل داره

مشکلی ک اوایل داشت بخاطر دوال ccd بودن، بعضی برنامه ها و بازی ها نمیتوانستن فرق ccd ها رو تشخص بدن اشتباها از ccd معمولی استفاده میکردن ولی الان با اپدیت بایوس و برنامه ها و بازی ها این مشکل تا حدود زیادی حل شده

همونطور ک گفتین رسیدن ب 8000 و پایدار موندن سیستم با همه مادربرد ها ممکن نیس پس برا افرادی ک نمیخان ساعتها بایوسو دستکاری کنن همچنان انتخاب راحت تر همون 6000- 6400  با تایمینگ پایین هس

ویرایش شده توسط αяιαиχ97
لینک به دیدگاه

در چه رزولوشنی بازی می کنید؟

این هزینه در رزولوشن بالا که زیاد لازم نیست !

این مطلب گفته نشده .

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، αяιαиχ97 گفته است:

مشکلی ک اوایل داشت بخاطر دوال ccd بودن، بعضی برنامه ها و بازی ها نمیتوانستن فرق ccd ها رو تشخص بدن اشتباها از ccd معمولی استفاده میکردن ولی الان با اپدیت بایوس و برنامه ها و بازی ها این مشکل تا حدود زیادی حل شده

حل نشده دیگه اگه حل شده بود که خود AMD اتیش نمی زد به مالش 10 دلارم ارزون تر بده اما خوب بهترش کرده نکته اینجاست کسی که دنبال گیم با تولید محتوا یا کاری هست 7950 می خره اگه اصل کارش گیمه 7800 می خره 7900 مظلوم واقع شده به هر حال اونم انتخاب خوبیه

8 ساعت قبل، αяιαиχ97 گفته است:

همونطور ک گفتین رسیدن ب 8000 و پایدار موندن سیستم با همه مادربرد ها ممکن نیس پس برا افرادی ک نمیخان ساعتها بایوسو دستکاری کنن همچنان انتخاب راحت تر همون 6000- 6400  با تایمینگ پایین هس

برای AMD نه تقریبا اکثر X670E بهش می رسن مخصوصا ایسوس ها

من که دستکاری اصلا نکردم EXPO کردم تمام فقط اینکه حتما قبلش به اخرین بایوس باید اپدیت کنید

می شه البته 8000 به جای CL38 هم 6000CL26 کرد

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

برای AMD نه تقریبا اکثر X670E بهش می رسن مخصوصا ایسوس ها

فکر نمی کنم این حرفتون درست باشه
من مدتهاست تاپیک اورکلاک مموری توی overclock.net  رو دنبال میکنم و اصلا یادم نمیاد کسی با بردهای 4DIMM تونسته باشه 8000MT/s رو پایدار بهش برسه.

هرچی 8000 هست همه با بردهای 2 اسلاته مثل gene ایسوس و یا HDV ازراک بوده

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، lucky luke گفته است:

فکر نمی کنم این حرفتون درست باشه
من مدتهاست تاپیک اورکلاک مموری توی overclock.net  رو دنبال میکنم و اصلا یادم نمیاد کسی با بردهای 4DIMM تونسته باشه 8000MT/s رو پایدار بهش برسه.

هرچی 8000 هست همه با بردهای 2 اسلاته مثل gene ایسوس و یا HDV ازراک بوده

برای amd گفتم برادر و البته برای اینتل هم تونستن

خودم الان 8000 هستم با نسخه 4 تایی

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۲ در 04:21، Slash_Slash گفته است:

خب پس با این حساب نظرم عوض شد و حتما باید 7800 بگیرم

20 ساعت قبل، MEHDI 7 گفته است:

در چه رزولوشنی بازی می کنید؟

این هزینه در رزولوشن بالا که زیاد لازم نیست !

این مطلب گفته نشده .

رزولوشن 4k

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

برای amd گفتم برادر و البته برای اینتل هم تونستن

خودم الان 8000 هستم با نسخه 4 تایی

منم برای AMD گفتم...اون تاپیکی هم که لینک دادم مال AM5 هست
توی 900 صفحه تاپیک تا حالا کسی با برد ایسوس به این مهم دست نیافته و شما رکورد داری!
توی اون تاپیک فقط یه برد 4 دیم از ازراک دیدم که تونسته بود 8000 بوت کنه و فکر میکنم msi هم دیدم اما یادم نیست که تست پایداری داشتن یا فقط بوت کرده بودن
ولی از ایسوس مطمئنم کسی نبوده چون منم همین برد شما رودارم و اگه میدیدم توجه ام جلب میشد.
شما تست پایداری هم گرفتین با 8000؟ اگه حوصله داشتی تست و تایمینگ ها رو بزار که این تاپیک به حاشیه نره

3 ساعت قبل، Goorani گفته است:

خب پس با این حساب نظرم عوض شد و حتما باید 7800 بگیرم

رزولوشن 4k

کار درستی میکنی و اگه اولویت بازی هست بهتره سراغ Dual CCD نرید.
البته برای 4K حتی با کارتی مثل 4080 هم اهمیت CPU کم میشه و اگر 7800 گیر نیوردی میتونی بری سراغ گزینه های دیگه مثل 7700 یا اینتل

پ ن: سری 9000 از AMD هم جولای قراره عرضه بشه و چند ماه دیگه هم توی ایران میاد نمیدونم ارزش صبر داره یا نه...فعلا شایعات میگن 9700 معمولی عمکردی مشابه 7800X3D داره البته با قیمت کمتر و فرکانس بوست بالاتر....ریویوها یک ماه دیگه میاد باید دید حقیقت داره یا نه

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، lucky luke گفته است:

منم برای AMD گفتم...اون تاپیکی هم که لینک دادم مال AM5 هست
توی 900 صفحه تاپیک تا حالا کسی با برد ایسوس به این مهم دست نیافته و شما رکورد داری!
توی اون تاپیک فقط یه برد 4 دیم از ازراک دیدم که تونسته بود 8000 بوت کنه و فکر میکنم msi هم دیدم اما یادم نیست که تست پایداری داشتن یا فقط بوت کرده بودن
ولی از ایسوس مطمئنم کسی نبوده چون منم همین برد شما رودارم و اگه میدیدم توجه ام جلب میشد.
شما تست پایداری هم گرفتین با 8000؟ اگه حوصله داشتی تست و تایمینگ ها رو بزار که این تاپیک به حاشیه نره

دلیلش اینکه رم گرونیه و البته من زیاد عکس و فیلم ازش دیدم اگه می دونستم نمی شه نمی خریدم

بیا الان این بابا با b650 giga تست زده تازه 8000cl36 هم تست گرفته

https://www.youtube.com/watch?v=Ac7CogESDeY&t=751s&ab_channel=pyurologie

تازه بالای 8000 هم یکی کلیپ گذاشته بود که می گفتن محاله اما طرف زیرش توضیح بوده و اثبات کرده بود

من یک ماهه تست کردم و هیچ چیزی اندازه نصب بازی فیت گیرل یا خود بازی ها نشون نمی ده پایداری سیستم حتی یک کرش یا ارورم نداشتم

تایمینگ هم توی تستم هست ابتدای سر در همینجا بقیه تایمینگ ها هم ست اتوماتیک هست دستکاری ساب تایمینگ ها از حوصله خارجه اما برای 8000 amd هم تنظیم همشون هست که خیلی پایین ترشم اوردن 

خوشبختانه 7800 هم ولتاژ soc بسته هست هم dram ش که اصلا نمی شه از حد کاملا سیف بالاترم بردش که ارزش خرید دست دوم همچین سیستمی هم به شدت بالا می بره

لینک به دیدگاه

55 دقیقه قبل، lucky luke گفته است:

کار درستی میکنی و اگه اولویت بازی هست بهتره سراغ Dual CCD نرید.
البته برای 4K حتی با کارتی مثل 4080 هم اهمیت CPU کم میشه و اگر 7800 گیر نیوردی میتونی بری سراغ گزینه های دیگه مثل 7700 یا اینتل

پ ن: سری 9000 از AMD هم جولای قراره عرضه بشه و چند ماه دیگه هم توی ایران میاد نمیدونم ارزش صبر داره یا نه...فعلا شایعات میگن 9700 معمولی عمکردی مشابه 7800X3D داره البته با قیمت کمتر و فرکانس بوست بالاتر....ریویوها یک ماه دیگه میاد باید دید حقیقت داره یا نه

4k بعضا 4090 هم نمی کشه خودمم یک سری بازی ها 2k می رم که اونجا فرق می کنه البته با dlss fg می شه رفت اما به خاطر اضافه کردن اینپوت لگ با کمی ارتیفکت تا الان هیچ بازی باهاش نرفتم

شایعات می گن زیادی تغییری نکرده و البته قیمتش 400 دلاره که از قیمت حال حاضر 7800 بیشتر می شه چون 7800 اوج افت خودش کرده به نظرم 9800x3d دیگه باید خرید

من اصلا x3d به خاطر کش خیلی زیادش خریدم که دیگه تاخیر و سرعت پایین رم برای بازی های مدرن باعث استاتر نشه انصافا هم بازی ها به نسبت 13600 روان تر شدن

چون عملا کش پردازنده که تموم می شه بارش می افته روی رم که خیلی هم سرعتش پایین تره هم فاصله ش از پردازنده خیلی بیشتره و تاخیر بیشتریم داره

همینا نتیجه ش می شه میکرو استاتر که من ازش فراریم فقط بحث فریم نیست

البته من از 13600 هم خیلی راضی بودم پیشنهادشم می کنم اما دنیای x3d کلا توی یک لول دیگه هست این نرم بودن کلمه smooth خیلی توی توصیف کاربرها ازش می شنوید

مشکل دیگه 13600 کا همون e کورهاش بودن که گاهی توی گیم خودشون باعث کاهش فریم یا استاتر می شدن هر چند ویندوز 11 خوب هندلش می کنه اما بازم پرفکت نیست

مشکل دیگه هم کنترلر مموریش هست که تاخیر زیادی به وجودی میاره و راجبش کلیپ زیاد ساختن که گاهی یک فولدر یا فایل تصویری کلی لفت می ده تا بازش کنه

مشکل بعدیش همین کرش کردنش توی بازی های جدید هست و در نهایت به باد رفتن پردازنده برای همیشه که اینجا هم برای دوستان اتفاق افتاده

مشکل بعدیش حرارت خیلی زیاد در کنار مصرف خیلی زیادشه که در نهایت مجبورم کرد واتر 360 براش بخرم حتی le garnd macho rt که بزرگ ترین کولر بادیه یه جورایی از پس این بخاری بر نمی یومد موندم 14700 14900 چطوری خنک می کنن زیر 85 درجه نگهش می دارن یا حتی 90 من سر همین نسل 7 یا 9 ش نخریدم

(البته خیلی ها اون سنسور مادربرد لحاظ می کنن در حالی که باید حداکثر دمای هر هسته لحاظ بشه که دماش خیلی بیشتره)

یه مشکلم باز داره که مختص ایرانه اینتل گارانتی نداره amd ها گارانتی دارن اکثرا هم باکس هست اینتل از یک جایی به بعد اکثرش تری می شه

خوبه گفتم انتخاب خوبیه چقدر ازش ایراد گرفتم🤣

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

اینتل گارانتی نداره

اینو هنوز درک نکردم علتش چیه چرا اینتل گارانتی نمیشه ولی amd میشه؟ همه شرکتا یهو تصمیم گرفتن اینتل کلا گارانتی نکنن؟!

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

اینو هنوز درک نکردم علتش چیه چرا اینتل گارانتی نمیشه ولی amd میشه؟ همه شرکتا یهو تصمیم گرفتن اینتل کلا گارانتی نکنن؟!

خوب اینتل یک شرکت امریکایی هست عین اپل حق گارانتی نداره اگه می شد عین ماشین ها یا گوشی ها جلوشون می گرفتن کلا ما باید همه چیزمون شیلتر باشه خودمون حق تصمیم گیری نداریم یک دولتی مشابه ژاپن مردمش به تصمیم خودشون خیلی کم جنس امریکایی می خرن اینجا مردم عاشق جنس امریکایی هستن دولت زور می کنه نخرن

amd اما ati خرید که اون شرکت کانادایی هست احتمالا کانالش از طریق کانادا هست و البته محبوبیتش در ایران کمه زیادم براشون مهم نیست

amd هم جز 7800x3d با 7950x چیز با ارزشی این نسل نداره فروش اصلیشم همین دو تا هست یکی برای گیم یکی برای رندر و محتوا و این چیزا

اگه قرار باشه 7700 با 14600 حتی نه 14700 مقایسه بشه به مراتب چه برای گیم چه هر چیز دیگه ای 14600 بهتره فقط حرارت با مصرفش خیلی بیشتره که برای جاهایی که برق خیلی گرونه صرفه نداره اینتل

لینک به دیدگاه

خوب اینتل یک شرکت امریکایی هست عین اپل حق گارانتی نداره

خیلی تصمیم عجیبیه که محصولات اینتل کلا گارانتی نشه. آخه برای مثلا آیفون دلیل رقابت گوشیای ایرانیه ولی هیچ رقیب ایرانی ای برای اینتل تو بازار وجود نداره که عدم گارانتی به سود اون شرکت ایرانی بشه.

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

خیلی تصمیم عجیبیه که محصولات اینتل کلا گارانتی نشه. آخه برای مثلا آیفون دلیل رقابت گوشیای ایرانیه ولی هیچ رقیب ایرانی ای برای اینتل تو بازار وجود نداره که عدم گارانتی به سود اون شرکت ایرانی بشه.

گفتم دلیلش رقابت یا جنس ایرانی نیست دلیلش امریکایی بودنشه

الان سامسونگ یا شیائومی گارانتی هم دارن ربطی نداره

لینک به دیدگاه

https://www.lioncomputer.com/product/mv4kv/ASUS-TUF-GAMING-X670E-PLUS-WIFI-DDR5-AM5-ATX-Motherboard

https://www.lioncomputer.com/product/4p5rr/Samsung-980-PRO-PCIe-4-0-2280-NVMe-2TB-M-2-SSD

خب دوستان مادربورد رو این مدل انتخاب کردم

گزینه بهتری از این ssd هست؟

یا همین خوبه؟

و آیا این دو لینک از لیون و دی جی کالا یکی هستن؟!

چون تو خود دی جی کالا هم قیمت بالاتر هست!

به شک افتادم!

صرفا تفاوت گارانتی‌ست یا فرق دیگه ای هم دارن؟

ویرایش شده توسط ARMIN
فقط لینک از لیون کامپیوتر مجاز است. از سایت‌های رقیب لینک نگذارید!
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۵ در 18:43، Goorani گفته است:

https://www.lioncomputer.com/product/mv4kv/ASUS-TUF-GAMING-X670E-PLUS-WIFI-DDR5-AM5-ATX-Motherboard

https://www.lioncomputer.com/product/4p5rr/Samsung-980-PRO-PCIe-4-0-2280-NVMe-2TB-M-2-SSD

خب دوستان مادربورد رو این مدل انتخاب کردم

گزینه بهتری از این ssd هست؟

یا همین خوبه؟

و آیا این دو لینک از لیون و دی جی کالا یکی هستن؟!

چون تو خود دی جی کالا هم قیمت بالاتر هست!

به شک افتادم!

صرفا تفاوت گارانتی‌ست یا فرق دیگه ای هم دارن؟

مادربرد اگر بودجه برسه استریکس بردارید بهتره علاوه بر کیفیت ساخت و زیبایی کارایی و مشخصاتشم بهتره

در مورد ssd هم بهترین که 990 پرو هست اگر از نسل 5 صرف نظر کنیم

اما از 980 پرو با همون قیمت خیلی چیزای بهتریم هست 980 پرو ماله اوایل نسل 4 هست حتی nvme 1.4 هم نداره 990 نسخه nvme 2.0 داره

corsair mp600 pro xt

XPG GAMMIX S70 BLADE 

بازم کلی بهتر از 980 هست اما توی ایران نیومده یا به سختی پیدا می شه اینا همون رنج قیمتی هستن اما هم سرعت رید بهتری دارن اما توی رایت که خیلی بهترن nvme 1.4 هم دارن که خیلی می تونه توی ارور کارکشن یا کلا حفظ اطلاعات و از دست نرفتنش کمک کنه کلا تغییرات nvme 1.4 به نسبت 1.3c خیلی زیاده

اینم بگم علاوه بر 2 مدل بالا 990 پرو در کنار pny adata western هم همزمان در حال حاضر دارم(که وسترن البته استفاده نکردم 256 هست گذاشتم برای فروش) از همشونم راضیم همشونم ظرفیت بالا هستن و چیزی پیشنهاد ندادم که خودم تست نکردم

980 دیگه مخصوصا با این قیمت ها نمی ارزه فقط چون همه اس اس دی سامسونگ سامسونگ می کنن قیمتش بالا مونده

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۵ در 18:58، Slash_Slash گفته است:

مادربرد اگر بودجه برسه استریکس بردارید بهتره علاوه بر کیفیت ساخت و زیبایی کارایی و مشخصاتشم بهتره

هارد ssd سامسونگ SAMSUNG 990 PRO SSD 2TB PCIe 4.0 M.2

پردازنده AMD Ryzen 7 7800X3D

ASUS ROG STRIX X670E-A GAMING WIFI

كيس ASUS ROG STRIX Helios - White Edition

خنک کننده بادی دیپ کول ASSASSIN IV ا CPU Cooler Air DeepCool Assassin IV

رم دسکتاپ DDR5 دو کاناله 6600 مگاهرتز CL36 کورسیر مدل VENGEANCE RGB ظرفیت 32 گیگابایت 

خب پس اینا ترکیب خوبی هستن؟

دیگه یه دفعه گفتم جهنم و ضرر و کیس رو هم عوض کنم.

فقط اینکه فرکانس بالاتر رم نسبت به فرکانس قابل پشتیبایی مادربرد که مشکلی ایجاد نمی‌کنه؟درسته؟

ویرایش شده توسط Goorani
لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر دوست عزیز 🌷

این ssd رو هم یه نگاه بندازید قیمت و سرعت خوبی داره

https://www.lioncomputer.com/product/xxglx/Patriot-Viper-VP4300-Lite-M-2-2280-NVMe-4TB-PCIe-Gen4x4-SSD

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Goorani گفته است:

خب پس اینا ترکیب خوبی هستن؟

دیگه یه دفعه گفتم جهنم و ضرر و کیس رو هم عوض کنم.

فقط اینکه فرکانس بالاتر رم نسبت به فرکانس قابل پشتیبایی مادربرد که مشکلی ایجاد نمی‌کنه؟درسته؟

نه عالیه سیستم خودمم همینه

فکر کنم 990 پرو بتونید روی همین قیمت با گارانتی هم بخرید

نه خودم رم باس 8000 روش انداختم 6600 که براش چیزی نیست اما 6600 روی UCLK 1 بهتون نمی ده حالا اگه خریدین می گم چطوری تنظیمش کنید 

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

@Goorani

گذاشتن لینک فقط از لیون کامپیوتر مجاز است. تمام لینکهای خارجی پاکسازی شدند.

اگر قطعه ای در لیون موجود نیست، اسم قطعه را بیاورید. نه اینکه از جای دیگر لینک بدین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
اگه هنوز گرافیک رو نگرفتین
از اول شروع می کنیم
4080 رو بیخیال بشید
4080SUPER تهیه کنید شاید تعداد کودا بیشتر یروزی یجایی در آینده براتون منفعت داشته باشه
منتظر نسل بعدی اینتل بمونید تا 2 ماه آینده
اگر فقط فقط تا ابد و یکروز بازی میخواهید کنید 7800 amd توصیه میشه . خلص و تمت!🙃

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

اگه هنوز گرافیک رو نگرفتین
ا

کارت گرافیک که از همون اول بود!

یعنی از جایی به دستم رسید و زدم به سیستم قدیمی و آتشی به جانمان انداخت برای بازی کردن😂

وگرنه که چند ساله اصلا سراغ بازی نرفته بودم!

کارت قبلی هم 1070ti بود.

خلاصه کارت اومد و الان مادربورد,سی پی یو و رم رو خریدم برای سیستم جدید.

حالا پولم برسه خنک کننده رو هم بخرم.پاور قبلی هم که چیز خوبیه لازم نیست تعویض کنم.

حافظه ام تو و کیس هم انشاالله ماه دیگه.

و اینکه از اینتل خوشم نمیاد چون داستان زیاد داره و لامصب هر نسل هم مادربورد جدید می‌خواد و...

الان با همین سیستم چند سال دیگه راحت می‌تونم آپ کنم رو کارت های گرافیک سری پنج هزار و به راحتی بازی های نسل بعدی رو هم اجرا کنم!

همین الان این کارت با پردازنده 6700k تو بازی Hellblade II بیشتر از 60 فریم میده با رزولوشن 2k اونم رو بالاترین تنظیمات گرافیکی

ویرایش شده توسط Goorani
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Goorani گفته است:

رم دسکتاپ DDR5 دو کاناله 6600 مگاهرتز CL36 کورسیر مدل VENGEANCE RGB ظرفیت 32 گیگابایت 

برای 7000 رایزن ترجیحا رم 6000 با cl30 بهتر از رم 6600 با cl36 عه ولی فک نکنم فرق انچنانی بکنه

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Goorani گفته است:

کارت گرافیک که از همون اول بود!

یعنی از جایی به دستم رسید و زدم به سیستم قدیمی و آتشی به جانمان انداخت برای بازی کردن😂

وگرنه که چند ساله اصلا سراغ بازی نرفته بودم!

کارت قبلی هم 1070ti بود.

خلاصه کارت اومد و الان مادربورد,سی پی یو و رم رو خریدم برای سیستم جدید.

حالا پولم برسه خنک کننده رو هم بخرم.پاور قبلی هم که چیز خوبیه لازم نیست تعویض کنم.

حافظه ام تو و کیس هم انشاالله ماه دیگه.

و اینکه از اینتل خوشم نمیاد چون داستان زیاد داره و لامصب هر نسل هم مادربورد جدید می‌خواد و...

الان با همین سیستم چند سال دیگه راحت می‌تونم آپ کنم رو کارت های گرافیک سری پنج هزار و به راحتی بازی های نسل بعدی رو هم اجرا کنم!

همین الان این کارت با پردازنده 6700k تو بازی Hellblade II بیشتر از 60 فریم میده با رزولوشن 2k اونم رو بالاترین تنظیمات گرافیکی

مبارکتون باشه سیستم خوبی خریدین

2 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

برای 7000 رایزن ترجیحا رم 6000 با cl30 بهتر از رم 6600 با cl36 عه ولی فک نکنم فرق انچنانی بکنه

فرقی نمی کنه جفتشون یه چیپ هاینیکس هستن از لحاظ قیمتی هم توی ایران یک قیمت دارن تقریبا

اما به نظرم با یکم هزینه بیشتر گزینه های بهتریم بودن

کلا کورسیر هم توی ایران الکی گرونه رم هاش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...