رفتن به مطلب

سیستم پیشنهادی جهت استفاده از حداکثر ظرفیت کارت 4080 در گیم

Recommended Posts

دوستان نظرم در مورد خنک کننده پردازنده عوض شد.

می‌خوام واتر کولر خرید بزنم.

تا ده تومن چی پیشنهاد می‌دید!

زیبایی و داشتن آر جی بی فراوان مهمه😁 ولی اگه کیفیت یه مدل خیلی بالاس ولی نورپردازی نداره هم پیشنهاد بدید.

ترجیحا هم 360 باشه.

با تشکر

ویرایش شده توسط Goorani
لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، Goorani گفته است:

زیبایی و داشتن آر جی بی فراوان مهمه😁 ولی اگه کیفیت یه مدل خیلی بالاس ولی نورپردازی نداره هم پیشنهاد بدید.

ترجیحا هم 360 باشه.

با تشکر

اولین انتخاب Arctic Liquid Freezer III 360 A-RGB ولی قیمتش نمیخونه با بودجه شما.

مورد بعدی DeepCool LT720 که قیمتی اوکیه ولی از نظر زیبایی و عملکرد فاصله داره با مورد اول. 

Lian Li Galahad 360 هم گزینه خوبیه.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Goorani گفته است:

ترجیحا هم 360 باشه.

با تشکر

Lt720 دیپکول.

لینک به دیدگاه

ترجیحا هم 360 باشه.

با تشکر

image.thumb.png.ec98a6c7bbdc502258b035002559f4dc.png

از نظر پرفورمنس Coolermaster 360 Atmos در حال حاضر تقریبا بی رقیبه تو این رنج قیمت حتی خیلی از کولر های گرونتر از خودشو کنار میزنه

گزینه اقتصادی ترم داریم مث lt720  ولی فن rgb نداره

زیبایی و داشتن آر جی بی فراوان مهمه😁

ولی کیس رو امام زاده نکنید😁

ویرایش شده توسط αяιαиχ97
لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

اولین انتخاب Arctic Liquid Freezer III 360 A-RGB ولی قیمتش نمیخونه با بودجه شما.

یا حضرت نور

سی پی یو خریدم 25

20 بدم خنک کنه؟!

بسوزه بهتره😂

-------

و اینکه میگن واتر کولر نهایت سه سال یه بار باید عوض بشه درسته؟

واتر کولر قبلی من که به سه سال نرسیده پمپش به فنا رفت.

البته رده بالا نبود.

ولی همچین بدم نبود!

مدلش رو یادم رفته ولی دیپ کول 360 بود.

لینک به دیدگاه

کاملا مونده به کیفیتش، متفرقه باشه زیر 1 سال ممکنه خراب شه ولی برند و کیفیتش عالی باشه میتونه 6-7 سال هم دووم بیاره

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Goorani گفته است:

یا حضرت نور

سی پی یو خریدم 25

20 بدم خنک کنه؟!

بسوزه بهتره😂

-------

واتر کولر قبلی من که به سه سال نرسیده پمپش به فنا رفت.

البته رده بالا نبود.

ولی همچین بدم نبود!

مدلش رو یادم رفته ولی دیپ کول 360 بود.

استریکس lc 360 دقیقا با بودجه شما می خونه هم تقریبا بهترین پرفورمنس داره هم کیفیت ساختش جز بهترین هاست

مهم ترین نکته فن هاشونه که صدای بم نه ریز داشته باشن که این مدل صداش کاملا بم هست لیانلی به فرض صداش تیزه

خوب یک سری اطلاعات کوچه بازاری دارن الان همین 3 سال روی چه حسابی می گن رادیات یک سیستم قدیمی و ساده هست اگه درست استفاده بشه حالا حالا ها عمر می کنه البته به شرطی که جنس خوب بخرید

اینم بگم که رادیات و کلا سیستم مایع کاملا قابل سرویس و تعمیر هست

من خیلی مقاومت داشتم که روی سیستم مایع بیام اما بعد از اینکه اومدم فهمیدم همین اطلاعات کوچه بازاری ترسوندتم

الانم اصلا حاضر نیستم به قبل برگردم

کلا 90 درصد اطلاعات فضای مجازی غلطه مگه یاد بگیرید اطلاعات درست کجاست

اینم در نهایت بگم که بین 360 های معروف و برند بازار اساسا فرق چندان نیست اختلاف در حد 3 4 درجه می شه زمانی که نویز نرمالایز می شن اما خوب توی نویز نرمالایز فرکانس صدا اصلا بررسی نمی شه

دیپ کول محصولاتش زیاد جنس نداره رده میانی حساب می شه من یادمه بین مدل خودم با بهترین دیپ کول اون زمان دقیقا قیمت استریکس دوبل بود اما کیفیت ساختشون زمین تا اسمون فرق می کرد حتی وزنشونم خیلی فرق می کرد استریکس خیلی سنگین تر بود

دیپ کول هم مشابه چینی های دیگه بازار پیشرفت خوبی داشته من این چنتا مدل جدیداش که خیلی معروف شدن از نزدیک تست نکردم اما بعید می دونم به استریکس از لحاظ کیفیت ساخت و دوام برسن توی عکس هم چندان با کیفیت نمی زنه

اما جمع بندی اینکه چون شما اورکلاکر نیستی و قرارم نیست اون چند درجه برات اهمیتی داشته باشه یعنی دوام با صدای نویز کم براتون مهمه سعی کنید با کیفیت ترین و نه بهترین پرفورمنس بخرید

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

استریکس lc 360 دقیقا با بودجه شما می خونه هم تقریبا بهترین پرفورمنس داره هم کیفیت ساختش جز بهترین هاست

مهم ترین نکته فن هاشونه که صدای بم نه ریز داشته باشن که این مدل صداش کاملا بم هست لیانلی به فرض صداش تیزه

خوب یک سری اطلاعات کوچه بازاری دارن الان همین 3 سال روی چه حسابی می گن رادیات یک سیستم قدیمی و ساده هست اگه درست استفاده بشه حالا حالا ها عمر می کنه البته به شرطی که جنس خوب بخرید

اینم بگم که رادیات و کلا سیستم مایع کاملا قابل سرویس و تعمیر هست

من خیلی مقاومت داشتم که روی سیستم مایع بیام اما بعد از اینکه اومدم فهمیدم همین اطلاعات کوچه بازاری ترسوندتم

الانم اصلا حاضر نیستم به قبل برگردم

کلا 90 درصد اطلاعات فضای مجازی غلطه مگه یاد بگیرید اطلاعات درست کجاست

اینم در نهایت بگم که بین 360 های معروف و برند بازار اساسا فرق چندان نیست اختلاف در حد 3 4 درجه می شه زمانی که نویز نرمالایز می شن اما خوب توی نویز نرمالایز فرکانس صدا اصلا بررسی نمی شه

دیپ کول محصولاتش زیاد جنس نداره رده میانی حساب می شه من یادمه بین مدل خودم با بهترین دیپ کول اون زمان دقیقا قیمت استریکس دوبل بود اما کیفیت ساختشون زمین تا اسمون فرق می کرد حتی وزنشونم خیلی فرق می کرد استریکس خیلی سنگین تر بود

دیپ کول هم مشابه چینی های دیگه بازار پیشرفت خوبی داشته من این چنتا مدل جدیداش که خیلی معروف شدن از نزدیک تست نکردم اما بعید می دونم به استریکس از لحاظ کیفیت ساخت و دوام برسن توی عکس هم چندان با کیفیت نمی زنه

اما جمع بندی اینکه چون شما اورکلاکر نیستی و قرارم نیست اون چند درجه برات اهمیتی داشته باشه یعنی دوام با صدای نویز کم براتون مهمه سعی کنید با کیفیت ترین و نه بهترین پرفورمنس بخرید

https://sakhtafzarmag.com/بررسی-واترکولر-دیپ-کول-مدل-deepcool-lt720/

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

اون پست بالا روزه نخوندم که

image.thumb.png.42804f523ede2c6ce6eb86678c0098d1.png

image.thumb.png.9bb5986dc2dc6e9ad33a69c07a084a06.png

این حجم از نویز بیشتر به نسبت فریزر مشخصه برنده کیه

گفتم نویز نرمالایز که بشن خیلی بینشون تفاوت نیست برای یوزر عادی هم اون اختلاف اهمیت و تاثیری نداره

image.thumb.png.39746b9c459568fd0f424cd84beadab5.png

برای همین بازم می گم توی 360 های برند برید سمت اونی که کیفیت ساخت و دوام بیشتری داره

البته این مدل دو تا ایرادم داره یکی اینکه فن های ار جی بی نداره که اکثرا دوست دارن حتی به نسبت بدون ار جی بی ها هم زشته فن هاش با اون ارم زشت سبز رنگی که با هیچی ست نمی شه

بلاکش هم حالت چرخشی نداره و برای نصب های متفاوت شکل کارایی نداره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۱۱ در 07:38، DM.JAGUAR گفته است:

دفعه قبل هم اون ددیپکولی که من گرفتم چوایز طراحی و کیفیت و این چرت و پرتارو گرفته بود ولی با استفاده کم در کمتر از سه سال از کار افتاد! 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۱۱ در 01:06، Slash_Slash گفته است:

استریکس lc 360 

https://www.lioncomputer.com/product/5q2y4/ASUS-ROG-STRIX-LC-II-360-ARGB-CPU-Liquid-Cooler?utm_source=zoomit&utm_medium=cpc

این نسخه بعدیشه؟

این خوبه؟

حاالا دو سه تومنم بیشتر جهنم و ضرر

ویرایش شده توسط Goorani
لینک به دیدگاه

52 دقیقه قبل، Goorani گفته است:

https://www.lioncomputer.com/product/5q2y4/ASUS-ROG-STRIX-LC-II-360-ARGB-CPU-Liquid-Cooler?utm_source=zoomit&utm_medium=cpc

این نسخه بعدیشه؟

این خوبه؟

حاالا دو سه تومنم بیشتر جهنم و ضرر

فرقی نمی کنن با هم فقط ظاهری یکم فرق کردن و البته تبدیل جدید اینتل ها هم داره که به کار شما نمیاد

هر کدوم بخرید فرقی نداره اگه اختلاف قیمت زیاده همون سری اول هم خوبه اما سری اول نمی دونم اک داره هنوزم یا نه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

https://sakhtafzarmag.com/cougar-کیس-حرفه-ای-و-زیبایی-panzer-evo-rgb-را-معرفی-کرد/

دوستان این کیس ارزش 13 میلیون هزینه رو داره؟

من تا حدود 15 تومن میخوام هزینه کنم.

زیبایی،بزرگ بودن، و تهویه بسیار خوب برام بسیار مهمه

اگر این مورد خوب نیست شما چه کیسی رو پیشنهاد می‌کنید؟

ویرایش شده توسط Goorani
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Goorani گفته است:

https://sakhtafzarmag.com/cougar-کیس-حرفه-ای-و-زیبایی-panzer-evo-rgb-را-معرفی-کرد/

انقدر هزینه میکنید بهتره کیسی بگیرید پنل جلوش مش باشه تا جریان هوای ورودی بهتر برقرار شه

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Goorani گفته است:

من پیشنهادم بهت کیس fractal design define 7 xl   هست ،کیس فوق العاده جاداری هست ،خوبیش در سادگیش هست و اگر حوصله داشته باشی  مادینگ پذیری بالایی داره.

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

من پیشنهادم بهت کیس fractal design define 7 xl   هست ،کیس فوق العاده جاداری هست ،خوبیش در سادگیش هست و اگر حوصله داشته باشی  مادینگ پذیری بالایی داره.

به شکل وحشتناکی سادس😅

۱ ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

انقدر هزینه میکنید بهتره کیسی بگیرید پنل جلوش مش باشه تا جریان هوای ورودی بهتر برقرار شه

شما چی پیشنهاد میدی؟

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، Goorani گفته است:

شما چی پیشنهاد میدی؟

همه اینایی که میگم خوبن ببین کدوم تو بازار موجوده و قیمت و ظاهرش رو میپسندی همونو بردار

lian li lancool iii, lancool 216

Fractal Meshify C, Meshify 2, Pop Air, North, T orrent

Phanteks P400A, G360A, G500A

be quiet! Pure Base 500DX

NZXT H5 Flow

Corsair 4000D Airflow

ویرایش شده توسط zexer2020
لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، Goorani گفته است:

به شکل وحشتناکی سادس😅

این دیگه یه چیز شخصی هست ،نمیشه نسخه پیچید گفت این فقط!. 

حالا گزینه های دیگه ای که بنظرم قابل توجه هست  lian-li lancool 3  و  FSP CUT593  هست.

لینک به دیدگاه

NZXT H7 Flow (2023)

حدودا 14ت 

لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، _Shayan_ گفته است:

NZXT H7 Flow (2023)

حدودا 14ت 

۱ ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

این دیگه یه چیز شخصی هست ،نمیشه نسخه پیچید گفت این فقط!. 

حالا گزینه های دیگه ای که بنظرم قابل توجه هست  lian-li lancool 3  و  FSP CUT593  هست.

۱ ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

همه اینایی که میگم خوبن ببین کدوم تو بازار موجوده و قیمت و ظاهرش رو میپسندی همونو بردار

lian li lancool iii, lancool 216

Fractal Meshify C, Meshify 2, Pop Air, North, T orrent

Phanteks P400A, G360A, G500A

be quiet! Pure Base 500DX

NZXT H5 Flow

Corsair 4000D Airflow

https://rog.asus.com/cases/rog-strix-helios-model/

نظرتون در مورد این چیه؟

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Goorani گفته است:

نظرتون در مورد این چیه؟

https://www.youtube.com/watch?v=ONGbgF6t03w

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Goorani گفته است:

نظرتون در مورد این چیه؟

این کیس فقط زیبایی داره کاراییش صفره یعنی تهویه هواش که از کیس های گرین بدتره پشتش شیشه ای هست سیم های زشت پشت کیس به نمایش می ذاره و البته پشتش پهنم نیست که سیم های قطور جدید بشه راحت پشتش جا داد بدون منیج کردن

کاستوم هم زیاد نمی شه کردش بگی واتر 360 بذارم داخل پنل کناری یا کفش واتر بذارم یا از این ایده پردازی هم نمی شه براش کرد به فرض من برای کیسم کلی ایده های باحال دادم و اصلا شبیه کیس های توی نت نیست کلیم فضا برای تعویض قطعات داره از همه جهتم باز می شه اما این کیس اینطوریا نیست

اما خوب کیس زیبایی هست با کیفیت ساخت عالی

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Goorani گفته است:

سلام. لیان لی 3 رو پیشنهاد میکنم.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

این کیس فقط زیبایی داره کاراییش صفره یعنی تهویه هواش که از کیس های گرین بدتره پشتش شیشه ای هست سیم های زشت پشت کیس به نمایش می ذاره و البته پشتش پهنم نیست که سیم های قطور جدید بشه راحت پشتش جا داد بدون منیج کردن

کاستوم هم زیاد نمی شه کردش بگی واتر 360 بذارم داخل پنل کناری یا کفش واتر بذارم یا از این ایده پردازی هم نمی شه براش کرد به فرض من برای کیسم کلی ایده های باحال دادم و اصلا شبیه کیس های توی نت نیست کلیم فضا برای تعویض قطعات داره از همه جهتم باز می شه اما این کیس اینطوریا نیست

اما خوب کیس زیبایی هست با کیفیت ساخت عالی

خوب شد گفتید چون من نظرم به شدت روی همین کیس بود

شما خودتون مورد جادار  ترجیحا با قابلیت نصب عمودی کارت گرافیک و با تهویه خوب و چنین کیفیت ساختی چی پیشنهاد می‌کنید؟

لینک به دیدگاه

خوب شد گفتید چون من نظرم به شدت روی همین کیس بود

شما خودتون مورد جادار  ترجیحا با قابلیت نصب عمودی کارت گرافیک و با تهویه خوب و چنین کیفیت ساختی چی پیشنهاد می‌کنید؟

تا چقدر می خواید هزینه کنید؟ چون الان تا 30 40 میلیون هم کیس داریم

https://www.asus.com/motherboards-components/cases/tuf-gaming/tuf-gaming-gt501/

این ایسوس خیلی ساده س اما هم کیفیت ساختش عالیه اکثر بدنه فلزی هست هم جادار به نسبت هم قیمتش مناسبه اما بازم حس قدیمی بودن داره یک سری محدودیت ها هم داره

https://www.asus.com/motherboards-components/cases/tuf-gaming/tuf-gaming-gt502/

این کپی همون لیانلی هست خود لیانلیش هم می تونید بخرید اما این کیس شیشه ها همشون درش ببندی حرارت چندین درجه بالا می ره باید در کناریش باز بذاری اگه با باز گذاشتن در کناریش مشکلی نداری حله

از این مدل طرح لیانلی و مشابه ش هم خیلی زیاده خودمم اما خوب خیلی زیبایی دارن و اگر اسمبل خوبی بکنید اثر هنری خوبی می شه اما بدیشون اینکه باید در کناری باز بذارید یا بدید شیشه منفظ دار براش بسازنن

بازم هست کیس زیاده اگر اینا به کارتون نمیاد اما به شخصه اینایی که هارد با پاور می برن پشت خیلی کار اسمبل راحتی دارن کلیم فضا برای انجام کار دارن می تونید کف کیس هارد بذارید کارت صدا بذارید عمودی نصب کنید

گرافیک با پردازنده جفتشون واتر بخرید پشت کیس به خاطر قطری که داره نیازی به کیبل منیجمنت نداره که خیلی مزیته چون زمانی که بخواید یک چیزی اضافه یا کم کنید باید همه چیز به هم بریزید بندها پاره بشن مصیبته اما این کیس ها می تونید پشتش اس اس هم اضافه کنید بذارید یک گوشش یا فن پشتش اضافه کنید برای هاردها خلاصه یک فضای غیر قابل مشاهده برای کاستوم کردن هم دارید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...