رفتن به مطلب

راهنمایی خرید هدست

Taridosh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بنده قصد دارم یه هدست با کاربری غالبا گیمینگ تهیه کنم و بین چند مدل مردد هستم ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی کنن

مدل هایی که مد نظرم هستن

HyperX Cloud Alpha S 

HyperX Cloud II 

BlackShark V2+USB

SteelSeries  Arctis 5

نظر خودم روی هایپر ایکس ها هست اگر دوستان تجربه استفاده داشتن ممنون میشم شیر کنن یا مدل بهتری توی همین رنج پنج تا هشت اگر مد نظرتون هست معرفی کنید 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Taridosh گفته است:

درود بنده قصد دارم یه هدست با کاربری غالبا گیمینگ تهیه کنم و بین چند مدل مردد هستم ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی کنن

مدل هایی که مد نظرم هستن

HyperX Cloud Alpha S 

HyperX Cloud II 

BlackShark V2+USB

SteelSeries  Arctis 5

نظر خودم روی هایپر ایکس ها هست اگر دوستان تجربه استفاده داشتن ممنون میشم شیر کنن یا مدل بهتری توی همین رنج پنج تا هشت اگر مد نظرتون هست معرفی کنید 

سلام عزیز اگه بهترین کیفیت صدا با مقدار هزینه یکسان میخواین سمت هدست "گیمینگ" نرین. بهترین گزینه با اختلاف Sennheiser PC37X عه اگه میتونید بیشتر هزینه کنید. اگه نه مدل های پایینتر سن هایزر هستن که قابل قیاس با این گیمینگا نیستن.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Taridosh گفته است:

مدل هایی که مد نظرم هستن

HyperX Cloud Alpha S 

HyperX Cloud II 

BlackShark V2+USB

SteelSeries  Arctis 5

کاربریت مهمه دوست عزیز ، فیلم بازی موزیک یا ترکیبی از همه اینها..

ونکته مهم تر شما در وضعیت جذاب سرزمین ما زندگی میکنی  باید ببینی ب چی با قیمت منطقی موجوده، همونو بگیری..

لینک به دیدگاه

درود

سایت RTI‌NGS تمام مدلهایی که ذکر کرديد رو بصورت تخصصی برسی کرده و بهشون امتیاز داده. خواستید یه سری بزنید.

بنده این مدل هارو پیشنهاد می‌دم:

Corsair HS70

Logitech G535 LIGHTSPEED

Logitech G433

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

اگر FPS بازی میکنی هایپرایکس ها خوبن. مخصوصا دومی(خییییییلی هم راحت و سبکه)
گزینه دوم به نظرم استیل سریز خوبه

لینک به دیدگاه

سلام

اگر محدودیت بودجه ندارید

Corsair Virtuoso SE هم بررسی کنید دامنه فرکانسی بالا و bass خوبی داره و نسخه Special Edition هست

بهترین میکروفن رو با noise cancelling داره

کیفیت صدا بهتر از Asus Delta S هست و برخلاف Delta S که پلاستیکه 😂، کورسیر کیفیت متریال خوبی داره و تا جایی که امکان داشته فلز استفاده کرده.

وایرلس : 24bit/48khz

با کابل یو اس بی : 24bit/96khz (میترکونه)

کمتر از 1 ثانیه pair میشه

SlipStream بهترین کانال وایرلس رو انتخاب میکنه و Ultra Low Latency هست

و....

خودم دارم برای همین پیشنهاد دادم. ولی خرید هدست به سلیقه و بودجه شما بستگی داره.

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/corsair-virtuoso-rgb-wireless-se-vs-corsair-virtuoso-rgb-wireless-xt/1624/25347?usage=19&threshold=0.10

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، mohamad_re گفته است:

کاربریت مهمه دوست عزیز ، فیلم بازی موزیک یا ترکیبی از همه اینها..

درود کاربری اصلی گیم هست موزیک رو اکثرا از اسپیکر استفاده میکنم برای گوش دادنش

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، ShQringQn گفته است:

سایت RTI‌NGS تمام مدلهایی که ذکر کرديد رو بصورت تخصصی برسی کرده و بهشون امتیاز داده. خواستید یه سری بزنید

درود عزیز حقیقتا تمام کارهارو با این سایت ، یوتیوب و چندتا سایت دیگه بررسی کردم مشکل اینکه تقریبا همشون کارهایی خوبی هستن و بیشتر گیج شدم سر انتخاب 😅

Corsair HS70

متاسفانه این مدل وایلس هست که ترجیح میدم اتصال به صورت سیمی « با سیم قابل جداسازی » باشه 

Logitech G535 LIGHTSPEED

Logitech G433

لاجتیک هم جزو برند هایی هست که مورد علاقم نیست « بحثی در بهتر یا بدتر بودن نیست صرفا جزو برند هایی هست که حس خوبی به خرید کالا ازشون ندارم 🙏💛 » 

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

اگر FPS بازی میکنی هایپرایکس ها خوبن. مخصوصا دومی

بله خودمم بین دو مدل هایپرایکس موندم فقط یه مورد که هست کلود ۲ رو بیشتر دیدم استفاده میکنن، اما الفا اس کابلش قابلیت جدا سازی داره که در صورت قطعی « با اینکه احتمالش کمه اما ممکنه » تعویضش به شدت راحت تر میشه و این مورد دودلم کرده

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Taridosh گفته است:

بله خودمم بین دو مدل هایپرایکس موندم فقط یه مورد که هست کلود ۲ رو بیشتر دیدم استفاده میکنن، اما الفا اس کابلش قابلیت جدا سازی داره که در صورت قطعی « با اینکه احتمالش کمه اما ممکنه » تعویضش به شدت راحت تر میشه و این مورد دودلم کرده

هر کدوم رو میگیری به نظرم سریعتر بگیر
گرفتی هم به اون یکی فکر نکن

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Taridosh گفته است:

درود کاربری اصلی گیم هست موزیک رو اکثرا از اسپیکر استفاده میکنم برای گوش دادنش

گیم اگر شوتر نیست، اون ریزر v2 usb بهترین  قیمت و کیفیت رو داره ولی موزیک وsround رو علنن تو دیواره،

این دوستمون که سایت ارتینگ رو پیشنهاد داشت، بهترین گزینه برای مقایسه هست، بین هدستهایی که من صداشون رو شنیدم واقعن ریوو هاش دقیق هست، اگر بازیت شوتر هست ببین روی virtual کدوم یکی تایید کرده، این 7.1  مجازی رو بار اصلیشو نرم افزار ها به دوش  میکشن و مثلن dts لاجیتک  از thx ریزر خیلی بهتره ، ولی همون dts روی ریزر هم جواب میده منتها نه به کیفیت خود لاجیتک

الان رنج قیمتی بهترین گزینه های ایران لاجیتک هست و ریزر، وگرنه من ریوو بد از arctis  nova pro ندیدم ولی خودم صداشو نشنیدم.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۷ در 14:45، Taridosh گفته است:

متاسفانه این مدل وایلس هست که ترجیح میدم اتصال به صورت سیمی « با سیم قابل جداسازی » باشه

اتفاقا این مدل کورسیر چک کنید توی سایت کورسیر عنوانشو زده Wired headset with Bluetooth  در حقیقت مث اینکه بهش به چشم هدست سیمی نگاه میکنن و پیشنهاد میشه واسه کیفیت بالاتر میک سیمی استفاده بشه، و برعکس بقیه مدل های سیمی کورسیر، تمام سیم ها و میکروفن قابلیت جدا شدن داره.

من خودمم شدیدا دونبال هدست هستم هنوز به نتیجه نرسیدم تو بازه 3 تا 4 تومن، احتمال خیلی زیاد اگه وایرلس خوب کارکرده گیر نیارم یا HS60 بگیرم یا همین HS70

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...