رفتن به مطلب

تفاوت سرعت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

وقتی با اسپید تست سرعت اینترنت رو بررسی میکنم، حدودا نصف چیزی هست که توی idm نشون میده و idm داره باهاش دانلود میکنه.

چند بار بررسی کردم ولی همش این اتفاق رخ میده.

حتی گفتم که ممکنه مشکل از این باشه که من دارم از سایت داخلی فایل رو میگیرم نه خارجی، ولی وقتی برای امتحان از سایت خارجی دانلود کردم، باز هم این تفاوت سرعتی وجود داشت.

دلیل خاصی داره؟

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

وقتی با اسپید تست سرعت اینترنت رو بررسی میکنم، حدودا نصف چیزی هست که توی idm نشون میده و idm داره باهاش دانلود میکنه.

چند بار بررسی کردم ولی همش این اتفاق رخ میده.

حتی گفتم که ممکنه مشکل از این باشه که من دارم از سایت داخلی فایل رو میگیرم نه خارجی، ولی وقتی برای امتحان از سایت خارجی دانلود کردم، باز هم این تفاوت سرعتی وجود داشت.

دلیل خاصی داره؟

سلام شاید تست رو حالت single گرفته شده ولی idm از سرعت حالت multi استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

سلام شاید تست رو حالت single گرفته شده ولی idm از سرعت حالت multi استفاده میکنه

تست ها روی حالت چند تایی بود. وقتی که روی حالت تکی گذاشتم، سرعت به حدود یک دهم رسید.

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

سلام
دوست عزیز در مورد مطلبی که گفتی
سرعت اسپید تست در حالتی که پهنای باند اختصاصی داشته باشی با سرعت دانلود منیجر تقریبا یکی میشه
ولی در سایر موارد که اینترنت اشتراکی داشته باشی (غیر اختصاصی) این اختلاف که میبینی به وجود میاد و هرچقدر که
ضریب اشتراک اینترنتت از طرف ISP بیشتر باشه این اختلاف بیشتر میشه
ار روی تست های خودت میشه فهمید با اینترنتت به علت ضریب اشتراک بالا نمیتونی بازی آنلاین بکنی و احتمالا پینگ
هر سایتی رو که بگیری عددش نسبتا زیاد، بالا پایین بشه(پارامتر جیتر)
تست رو اگر در ساعت های کم مصرف اینترنت انجام بدی عدد بهتری خواهی دید(صبح زود مثلا)

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، xboyiut گفته است:

سلام
دوست عزیز در مورد مطلبی که گفتی
سرعت اسپید تست در حالتی که پهنای باند اختصاصی داشته باشی با سرعت دانلود منیجر تقریبا یکی میشه
ولی در سایر موارد که اینترنت اشتراکی داشته باشی (غیر اختصاصی) این اختلاف که میبینی به وجود میاد و هرچقدر که
ضریب اشتراک اینترنتت از طرف ISP بیشتر باشه این اختلاف بیشتر میشه
ار روی تست های خودت میشه فهمید با اینترنتت به علت ضریب اشتراک بالا نمیتونی بازی آنلاین بکنی و احتمالا پینگ
هر سایتی رو که بگیری عددش نسبتا زیاد، بالا پایین بشه(پارامتر جیتر)
تست رو اگر در ساعت های کم مصرف اینترنت انجام بدی عدد بهتری خواهی دید(صبح زود مثلا)

خدارو شکر مشکلی از لحاظ پینگ و جیتر ندارم.

تنها مشکلم در مورد این اختلاف سرعت اعلامی هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...