رفتن به مطلب

مشکل با Dell N5010

EPSON
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

این مشکلو رو دارم

post-9315-0-55043000-1346852939_thumb.png

ویرایش شده توسط EPSON
لینک به دیدگاه

شما نرم افزار HD Tune Pro رو نصب کن و هارد رو باهاش چک کن . قسمت Health رو ببین و ارورهاش رو بگو . عکس بذاری بهتره .

لینک به دیدگاه

از تو اینترنت . از تو دیسک های مجموعه نرم افزار هم میشه . تو این تاپیک یکی از دوستان نصب کرده و استفاده کرده . میتونی ازش بپرسی .

لینک به دیدگاه

خوب ویندوز که به وضوح داره میگه هارد مشکل سخت افزاری داره ولی برای اطمینان بیشتر همون تستی که آقا حامد گفت رو شما انجام بده. هرچند که من مطمئن هستم که در آخر باید هارد رو عوض کنی. -_-

لینک به دیدگاه

آقا حامد این کل ارورش بود

post-9315-0-26458700-1346927847_thumb.png

ویرایش شده توسط EPSON
لینک به دیدگاه

آقا حامد این کل ارورش بود

ارور دوم زیاد مهم نیست . ارور اولی خیلی خطرناکه . احتمالا بدسکتور داره هارد . با همین نرم افزار قسمت اسکن دیسک تست کن . تیک قسمت کوئیک اسکن رو بردار . اسکن فول انجام میشه . نتیجه رو عکس بگیر بذار. تاپیک زیر رو هم بخون و مقایسه کن تست ها رو :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=10768

لینک به دیدگاه

هارد که بد سکتور نشون نداد . شاید هم رفع شده . توی قسمت Health هنوز اون ارور اول هست ؟ دیفراگ هم بکن .

چه چیز رم رو میخوای تست کنی؟ من نرم افزار سلامت رم نمیشناسم . اگر پیدا کردم میگم بهت . چون خودم هم نیاز دارم . ولی اگر فرکانس رم رو میخوای چک کنی CPUZ هست . نرم افزار Siv هم هست .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

هارد که بد سکتور نشون نداد . شاید هم رفع شده . توی قسمت Health هنوز اون ارور اول هست ؟ دیفراگ هم بکن .

چه چیز رم رو میخوای تست کنی؟ من نرم افزار سلامت رم نمیشناسم . اگر پیدا کردم میگم بهت . چون خودم هم نیاز دارم . ولی اگر فرکانس رم رو میخوای چک کنی CPUZ هست . نرم افزار Siv هم هست .

یه تعمیرگاه بردم نشون دادم گفت رم هم میتونه باشه چون بلو اسکرین هم اومد.

لینک به دیدگاه

آقا حامد با Hdd regenarator هم تست بد سکتوری گرفتم غیر از 3 تا dlay چیزی پیدا نکرد یعنی بد سکتوری نداشت

لینک به دیدگاه

رم که روی این نرم افزار ارور نشون نمیده . بلو اسکرین از خیلی چیزها میتونه باشه . کدش رو دربیاری ممکنه بشه پیدا کرد ایراد از کجاست . گارانتی نداره ؟ اگر نداره ببر جایی و بگو رمها رو برات عوض کنن و تست کن . اگر جواب داد که عوضشون کن . اگر هم باز مشکل داشتی که از رم نیست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایراد UDMA crc و Reallocated هر دو با هم معمولا نشونه ایراد در کابل و اتصلات (هارد) و یا پاور سیستم هست .

ظاهرا بد سکتور ها Reallocate شدند ولی کابل ها و اتصلات و خصوصا پاور رو چک کنید.

از اطلاعات مهم روی این هارد حتما پشتیبان تهیه کنید.

ویرایش شده توسط UnforgiveN
لینک به دیدگاه

رم که روی این نرم افزار ارور نشون نمیده . بلو اسکرین از خیلی چیزها میتونه باشه . کدش رو دربیاری ممکنه بشه پیدا کرد ایراد از کجاست . گارانتی نداره ؟ اگر نداره ببر جایی و بگو رمها رو برات عوض کنن و تست کن . اگر جواب داد که عوضشون کن . اگر هم باز مشکل داشتی که از رم نیست .

گارانتی نداره یادم رفت بگم بعد بلو اسکرین ویندوز لود میشه تعمیر کار هم کسی رو سراغ ندارم

لینک به دیدگاه

باید رمها رو تست کرد . همینطوری نمیشه گفت ایراد از رم هست یا نه . حتی میتونه از بورد باشه ایرادش . تا تست نکنی نمیشه نظردقیق داد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...