رفتن به مطلب

هارد اس اس دی 512 گیگ SSD - هارد وسترن بنفش 6 ترا 6TB WD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مدل دیگه اینقدر معروفه معرف همگان هست برند تایوانی TEAM GROUP که البته ساخت تایوانم هست(ساخت چین هم دارن)

EX2 512 GB

بالاترین مدل ساتا تیم گروپ سرعت بالاتر از مدل CX2 (تنها مدلی که سنسور دماش هم درست کار می کنه سنسور دمایی داره)

3D TLC با عمر 1.5 میلیون ساعت با عمر رایت فوق العاده 400 ترابایت (برای مقایسه این عدد برای 870 EVO فقط 300 هست)

سرعت عالی

اکبند با گارانتی اصلی اواژنگ
خودم ازش 2 تا دارم و جز مورد علاقه هامه دماشم عالیه زیر تست بنچمارک 34 بیشتر نشد
قیمت 1.850

مورد بعدی:

هارد وسترن بنفش هست که قبل از توضیحات باید بگم که فیک غیر اصل این مدل در بازار زیاده و تمامی مدل های بدون گارانتی هاردها یا گارانتی های شرکتی غیر اصل هستن یا در بهترین حالت هارد ریفره که نهایت چند ماه براتون بیشتر کار نمی کنن
فقط موردهای با گارانتی اصلی (سازگار حامی الماس اواژنگ) قابل اعتماد هستن

هاردی که برای فروش هست با گارانتی الماس بوده که تموم شده و اگر خریدار خواست گارانتی به اتمام رسیده ش هم همراش ارسال می شه
سلامت هارد 100 درصد هست پرفورمنس هارد هم 100 درصد هست با اخرین نسخه نرم افزار هم تست گرفته شده
هارد برای ارشیو گیم استفاده می شده و می شه گفت 99 درصد در حالت بیکاری بوده از اولم دست خودم بوده با داشتن 7 8 تا SSD عملا ارشیو بوده
هارد بنفش هم برعکس باور غلط روی دکستاپ هم قابل استفاده هست و سرعتش با هاردهای دیگه هیچ فرقی نداره و به خوبی بازی ها رو می تونه اجرا کنه فقط سگ جون تره و گرون تره اینم بگم که هاردهای 5400 یا 5700 دور(این مدل 5700 هست) به شدت عمر بالاتری دارن و حرارت و نویز صداییشونم به شدت کمتره صدا که اصلا ندارن مناسب دانلود شبانه

قیمت گارانتی اصلی این هارد 7.500 هست قیمت من با 30 درصد کاهش 4.900

image.thumb.jpeg.acdc0fe7f674d9e3219676d0e7175c26.jpeg

image.thumb.jpeg.3f22c0e7f89c800a3c24f76aa58229fc.jpeg 

image.thumb.png.59371cdaad6d400eab588aacc1685a48.png

لینک به دیدگاه

اس اس دی فروخته شده

هارد هم می تونم با دیتای بازی با هزینه جدا تقدیم کنم بهترین گزینه 1 ترا دیتای نصب شده نینتندو SWITCH (نیازی به نصب طولانی و پر ارور خودش دیگه نداره) با کلی چیت و اپدیت بازی هاش دارم اما کلا دیتای همه ی بازی های خوب دارم

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...