رفتن به مطلب

B650i config

Recommended Posts

سلام و وقت بخیر

یکی از دوستان بنده قصد بستن mini PC داره بخاطر شرایط شغلی‌اش و باتوجه به موجودی فعلی بازار انتخاب  به این شده که روی کیس Asus ROG z11کانفیگ درنظر گرفته بشه و بسته بشه.

الان مشکل اصلیش نبود مادربرد mini itx هست ،اینم بگم که اصلا از اینتل خوشش نمیاد و رایزن مدنظر داره .

خلاصه مطلب الان نیاز به یه  Asus ROG strix b650e-i gaming هست.

بخوام سفارش بدم کمترین قیمتی که دیدم 23 تومان بوده که زیاده ،شما جایی رو می شناسید که موجود باشه به صورت احتمالی یا احیانا دیده باشید که داشته باشند؟ 

بنظر شما اصلا تو بازار با این فرم فکتور پیدا میشه یا ناچار هستیم سفارش بدیم ؟

پیشاپیش از همه دوستان بابت راهنمایی و کمک ممنونم.

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

دیدم 23 تومان بوده که زیاده

AED1,289.00

درود قیمت اش حدود 1289 درهم میشود 20.500 و 2500  هزینه گمرک وحمل ونقل  وسود واردکننده به نظر بنده مناسب

متاسفانه اوایل فقط چند عدد x670i توسط یکی از دوستان وارد شد. وبه صورت رسمی  دیگه وارد نشد. (توسط نماینده های رسمی) بنده خیلی پیگیر بودم متاسفانه نتیجه نگرفتم.

بنده Asus ROG strix b550e-i gaming  موجود دارم بصورت پیچ نشده اگه به کارتون می آید.

لینک به دیدگاه

هم اکنون، mnaderi45 گفته است:

AED1,289.00

درود قیمت اش حدود 1289 درهم میشود 20.500 و 2500  هزینه گمرک وحمل ونقل  وسود واردکننده به نظر بنده مناسب

متاسفانه اوایل فقط چند عدد x670i توسط یکی از دوستان وارد شد. وبه صورت رسمی  دیگه وارد نشد. (توسط نماینده های رسمی) بنده خیلی پیگیر بودم متاسفانه نتیجه نگرفتم.

بنده Asus ROG strix b550e-i gaming  موجود دارم بصورت پیچ نشده اگه به کارتون می آید.

خب موضوعی که هست الان همون آمازون مادربرد b650 edge رو در همین قیمت قرار داده ولی تو ایران الان 12.5هست .

والا برنامه این هست که این مادربرد رو درکنار  7700یا 9700 رایزن کانفیگ کنم ،دنبال سری am4 نیستم .

بازم ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

ولی تو ایران الان 12.5هست .

قبلا با دلار پایین وارد شده ومشتری نداشته با آن قیمت مانده

لینک به دیدگاه

43 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

خب موضوعی که هست الان همون آمازون مادربرد b650 edge رو در همین قیمت قرار داده ولی تو ایران الان 12.5هست .

والا برنامه این هست که این مادربرد رو درکنار  7700یا 9700 رایزن کانفیگ کنم ،دنبال سری am4 نیستم .

بازم ممنون.

اون برد ریفربیشید و تعمیری هستش

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، Rise Of Guru گفته است:

اون برد ریفربیشید و تعمیری هستش

تاپ رایان آکبند چند هفته ای هست موجود کردند میتونید بررسی داشته باشید.

51 دقیقه قبل، mnaderi45 گفته است:

قبلا با دلار پایین وارد شده ومشتری نداشته با آن قیمت مانده

2-3هفته هست که موجود شده در تاپ رایان ،اینکه حالا شاید از قبل خریداری شده بوده ولی در سایت درج نشده رو نمیدونم.

لینک به دیدگاه

دوستان حالا فارغ از قیمت ،اگر کسی آدرس یا شماره تماس فروشگاه معتبری  رو داره که احتمال میده داشته باشه ممنون میشم کمک کنه،اگر گزینه ای دیگه در همین فرم فکتور هم جایی باشه حتی ریفربیشد مشکلی نیست .

B650i aorus 

B650i edge

ASRock B650i lightning 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

تاپ رایان آکبند چند هفته ای هست موجود کردند میتونید بررسی داشته باشید.

2-3هفته هست که موجود شده در تاپ رایان ،اینکه حالا شاید از قبل خریداری شده بوده ولی در سایت درج نشده رو نمیدونم.

برد های ریفر msi خیلی زیاد شدن تو ایران، اکثرا هم واردات mit هست، قبل تر لوازم جانبی هم نداشت این برد ها و با اختلاف 30 40 درصدی نسبت به اکبند فروخته میشد.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

برد های ریفر msi خیلی زیاد شدن تو ایران، اکثرا هم واردات mit هست، قبل تر لوازم جانبی هم نداشت این برد ها و با اختلاف 30 40 درصدی نسبت به اکبند فروخته میشد.

درود. 

مشکلشون چی هست دقیقا؟ چون وسوسه شدم چند مدل رو بگیرم برای دوستان خاستن سیستم ببندن.

خراب میشن؟ خراب هستن؟ mit شاپ هم دیدم نوشته اگر گارانتی میخایید تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
30 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

درود. 

مشکلشون چی هست دقیقا؟ چون وسوسه شدم چند مدل رو بگیرم برای دوستان خاستن سیستم ببندن.

خراب میشن؟ خراب هستن؟ mit شاپ هم دیدم نوشته اگر گارانتی میخایید تماس بگیرید.

بیشترین گزارش ها خاموشی بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جنس کارکرده صد شرف داره به ریفر و رینوو

حالا یه عده حرفشون این بود که تعمیر و تست شدن تو شرکت کجان 😅 (تعمیرکار زیرپله هم بعد تعمیر تست میکنه واست باقلوا)

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۲۷ در 15:50، MAhmoOD Nazari گفته است:

اکثرا هم واردات mit هست

واقعا لعنت بر mit اخیرا مانیتور مثلا با گارانتی خریدم ازشون رسید دستم دیدم ریفره و پیسکل سوخته و ی خش کوچیک داره، هیچ جوره قبول نکردن تعویض کنن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

واقعا لعنت بر mit اخیرا مانیتور مثلا با گارانتی خریدم ازشون رسید دستم دیدم ریفره و پیسکل سوخته و ی خش کوچیک داره، هیچ جوره قبول نکردن تعویض کنن 

چه برند و مدلی گرفتید ؟

نمیدونم با شکایت راه به جایی میبرید یا نه ولی تنها چاره همینه

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

چه برند و مدلی گرفتید ؟

نمیدونم با شکایت راه به جایی میبرید یا نه ولی تنها چاره همینه

الجی 24mr400b 

مراحل شکایتو نمیدونم واقعیت ولی شنیدم خیلی طول می‌کشه و هزینه بره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
35 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

الجی 24mr400b 

سایت تعزیرات شکایت کنید، طول میکشه ولی هزینه نداره

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

پیکسل سوخته برای هر شرکت گارانتی داستانش متفاوته مثلا لایف میگه باید ۳ تا پیکسل باشن ، الان mit رو هم دیدم میگه بین 5 تا 8 تا ، برای اون خش هم اگه از آنباکسش فیلم نگرفتید که فکر نمیکنم کار به جایی پیش ببرید . 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

الجی 24mr400b 

سلام. از طریق سازمان صمت و اتحادیه ثبت شکایت کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۲۷ در 07:06، yasin1380 گفته است:

سلام و وقت بخیر

یکی از دوستان بنده قصد بستن mini PC داره بخاطر شرایط شغلی‌اش و باتوجه به موجودی فعلی بازار انتخاب  به این شده که روی کیس Asus ROG z11کانفیگ درنظر گرفته بشه و بسته بشه.

الان مشکل اصلیش نبود مادربرد mini itx هست ،اینم بگم که اصلا از اینتل خوشش نمیاد و رایزن مدنظر داره .

خلاصه مطلب الان نیاز به یه  Asus ROG strix b650e-i gaming هست.

بخوام سفارش بدم کمترین قیمتی که دیدم 23 تومان بوده که زیاده ،شما جایی رو می شناسید که موجود باشه به صورت احتمالی یا احیانا دیده باشید که داشته باشند؟ 

بنظر شما اصلا تو بازار با این فرم فکتور پیدا میشه یا ناچار هستیم سفارش بدیم ؟

پیشاپیش از همه دوستان بابت راهنمایی و کمک ممنونم.

نمیتونید کیس رو تغییر بدید ؟ مثلا به QUBE 500 FLATPACK MACARON EDITION ؟

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، _Shayan_ گفته است:

نمیتونید کیس رو تغییر بدید ؟ مثلا به QUBE 500 FLATPACK MACARON EDITION ؟

اتفاقا کیس asus prime a201  با یه کانفیگ خوب بهشون پیشنهاد دادم ،پسند کردند ولی بازم سایزش براشون بزرگ بود ،میخوان درحدی باشه که با کوله پشتی بتونند جابجاش کنند درحال حاضرم  تنها کیسی که هست همین asus rog z11 هست.

حالا اگر دوستان از اینتل جایی میشناسند که مادربرد asus b660i (760i)gaming  داشته باشه ممنون میشم پ.خ کنه ،حالا شاید تونستم مجابشون کنم که با  اینتل i5-14500 ببندم براشون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
36 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

اتفاقا کیس asus prime a201  با یه کانفیگ خوب بهشون پیشنهاد دادم ،پسند کردند ولی بازم سایزش براشون بزرگ بود ،میخوان درحدی باشه که با کوله پشتی بتونند جابجاش کنند درحال حاضرم  تنها کیسی که هست همین asus rog z11 هست.

حالا اگر دوستان از اینتل جایی میشناسند که مادربرد asus b660i (760i)gaming  داشته باشه ممنون میشم پ.خ کنه ،حالا شاید تونستم مجابشون کنم که با  اینتل i5-14500 ببندم براشون.

یه تجربه رو بهتون بگم

یکی از آشنا های من هم چنین چیزی میخواست و دنبال این بود که کیس رو همه جا ببره، چندین بار مینی کیس های تاینی و لپتاپ رو پیشنهاد دادم ولی در نهایت گفتن کیس و من کیس با قابلیت جابجایی خوب براشون بستم و بعد مدت کوتاهی کیس نابود شد کامل. آخر سر هم به لپتاپ رو آورد. کامپیوتر رومیزی برای جابجایی مکرر طراحی نشده، هشدار شدید بهشون بدید که اگه هر جایی که میخوان برن، میخوان کیس رو ببرن، باید هر سال قطعات رو به دلیل خرابی موقع حمل و نقل تعویض کنن، این همه که دارن هزینه میکنن، یه لپتاپ دل g16 با سیپیو  i9 13900hx بگیرن که 20 درصد هم از 9700 قویتره، با 3060 و رم 16 و 1 ترا m.2 حدود 1200 دلاره. الان آفر داره خود دل و 1000 دلار شده. هم سبک تره، هم کامله، هم قویتره. هم حملش مطمئن و آسونه.

لینک به دیدگاه

دوستان من یه مقداری که الان بررسی کردم گویا میشه داخل کیس z11 مادربرد micro ATX انداخت ،بعد یه فروشگاهی دیدم که این کیس رو به صورت باندل با یه مادربرد micro ATX  قرار داده حالا فردا زنگ میزنم ازشون میپرسم ببینم داستان از چه قرار هست.

https://m.youtube.com/watch?v=CiwojoJ9wiM

لینک به دیدگاه

دوستان نظری ندارید🙂 انگار که میشه micro ATX انداخت .

Screenshot_۲۰۲۴۰۷۱۹-۱۶۰۱۴۷~2.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۷۱۹-۱۶۰۴۵۹~2.jpg

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، _Shayan_ گفته است:

پیکسل سوخته برای هر شرکت گارانتی داستانش متفاوته مثلا لایف میگه باید ۳ تا پیکسل باشن ، الان mit رو هم دیدم میگه بین 5 تا 8 تا ، برای اون خش هم اگه از آنباکسش فیلم نگرفتید که فکر نمیکنم کار به جایی پیش ببرید . 

پیکسل حالا گوشه س مشخص نمیشه ولی اون خطه دقیقا وسطه و از داخله یعنی از بیرون لمس شه معلومه غیرممکنه مشتری خط انداخته باشه چون صاف صافه و پیکسل سوخته هم نیست که بگن جزو گارانتی نمیشه. حین تولید پنل از داخل خط خورده متاسفانه 

لینک به دیدگاه

@ARMIN

اقا آرمین نظر شما چیه؟

بنظر که مادربرد b650m plus میشه داخل کیسه انداخت ولی حدس میزنم بخاطر استاندارد متفاوت جای سوراخای نصب مادربرد باهم نخونه (اگر اینطوری شد با دریل چند جارو باید تو سینی مادربرد کیس دربیارم)

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

@ARMIN

اقا آرمین نظر شما چیه؟

بنظر که مادربرد b650m plus میشه داخل کیسه انداخت ولی حدس میزنم بخاطر استاندارد متفاوت جای سوراخای نصب مادربرد باهم نخونه (اگر اینطوری شد با دریل چند جارو باید تو سینی مادربرد کیس دربیارم)

سوراخها که استاندارده منتها بعید میدونم چیزی غیر از Mini-ITX در اون کیس جا بشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...