رفتن به مطلب

تفاوت قیمت پست ویژه و پیشتاز

Hamed.Madadi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من امروز یه قطعه ی رو فرستادم از تهران به مشهد ، دادم برادرم بفرسته وزن قطعه 450 گرم بود ، بعد هزینه ارسالش شد 70 تومان ، بعد گفتم چرا اینقدر گرون شده کد رهگیری رو زدم دیدم کارمند پست با پست ويژه ارسال کرده ، هزینه ارسال با پست ویژه و پست پیشتاز چقدر تفاوت داره ؟ اون قطعه در بازکن برقی بود ، طرف 75 تومان زد به کارتم با هزینه ارسال ، من فکر کردم هزینه ارسالش 20 تا 30 تومان میشه ، کلا 5 تومان دستم رو گرفت!

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است:

دوستان من امروز یه قطعه ی رو فرستادم از تهران به مشهد ، دادم برادرم بفرسته وزن قطعه 450 گرم بود ، بعد هزینه ارسالش شد 70 تومان ، بعد گفتم چرا اینقدر گرون شده کد رهگیری رو زدم دیدم کارمند پست با پست ويژه ارسال کرده ، هزینه ارسال با پست ویژه و پست پیشتاز چقدر تفاوت داره ؟ اون قطعه در بازکن برقی بود ، طرف 75 تومان زد به کارتم با هزینه ارسال ، من فکر کردم هزینه ارسالش 20 تا 30 تومان میشه ، کلا 5 تومان دستم رو گرفت!

نمیشه تفاوت قیمت رو اعلام کرد. این قیمت با توجه به برنامه ای که شرکت پست تعریف کرده و مقادیری مثل جرم، ابعاد مسافت و غیره داره مشخص میشه.

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است:

تعرفه پست سی درصد گرون شده از هفته پیش

من از مشهد به قم ارسال کردم پیشتاز ۵۲ تومن

لینک به دیدگاه

هم اکنون، masooyan گفته است:

تعرفه پست سی درصد گرون شده از هفته پیش

من از مشهد به قم ارسال کردم پیشتاز ۵۲ تومن

وزن قطعه ی که ارسال کردید چقدر بود؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز پست خوبه تیپاکس پارسال یه خمیر یک گرمی برام 90 تومن آورد

پست ویژه گرونتره بستگی به اون باجه مورد نظر داره من ویژه هم فرستادم یک روزه رسید پیشتاز هم همینطور اما شده زمانی که پیشتاز یک هفته طول بکشه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

وزن قطعه ی که ارسال کردید چقدر بود؟ 

حدود ۵۰۰ گرم

لینک به دیدگاه

خوب گرفته 3تا خازن جمعا 50گرم از تهران با پیشتاز فرستادن 7روز بعد رسیده 45تومن

دلخوش به این مقدار نباشید 😉😂

ویرایش شده توسط AloneStar
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

از این شنبه پست گران کرد تعرفه هاشو. ویژه هم که به خودی خود گرانه، هوایی هست مثلا!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...