رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای پخش شدن اطلاعات ایمیلم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان عزیز

چند روزی هست نمیدونم چطور McAfee روی Firefox نصب شده و نمیدونم چطور باید پاکش کنم همش هم  خطا میده که ویروس شناسایی کرده

منم پیگیر شدم ببینم چیه وارد سایتش شدم دیدم یک گزینه داره که میشه از طریقش متوجه شد هویت ایمیلتون برای دیگران پخش شده یا نه تست کردم دیدم دوتا از ایمیلهای اصلیم که دارم استفادشون میکنم زده فاش شده

الان باید چیکار کنم؟باید بیخیال اون ایمیل ها بشم یا فقط پسورد تغییر بدم کافیه؟

لینک به دیدگاه

در کروم پسورد چک گوگل رو بزنید ببینید در دیتا بیس گوگل میزنه فاش شده؟ اگر عاره سریع پسورد را تغییر داده و ورود 2 مرحله یی را فعال کنید.

اگر به مرورگرتون شک دارید اول کل سیستم رو اسکن کنید بعد از اطلاعات مروگرتون بک آپ بگیرید اگر مهم هست اگر مهم نیست که پاکش کنید از سورس اصلی فایل نصب را دانلود کنید و اجرا کنید.

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

در کروم پسورد چک گوگل رو بزنید ببینید در دیتا بیس گوگل میزنه فاش شده؟ اگر عاره سریع پسورد را تغییر داده و ورود 2 مرحله یی را فعال کنید.

اگر به مرورگرتون شک دارید اول کل سیستم رو اسکن کنید بعد از اطلاعات مروگرتون بک آپ بگیرید اگر مهم هست اگر مهم نیست که پاکش کنید از سورس اصلی فایل نصب را دانلود کنید و اجرا کنید.

تشکر بابت راهنماییتون

انجام دادم امیدوارم دیگه مشکل پیش نیاد برام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
16 ساعت قبل، Abolfazl.D گفته است:

درود دوستان عزیز

چند روزی هست نمیدونم چطور McAfee روی Firefox نصب شده و نمیدونم چطور باید پاکش کنم همش هم  خطا میده که ویروس شناسایی کرده

منم پیگیر شدم ببینم چیه وارد سایتش شدم دیدم یک گزینه داره که میشه از طریقش متوجه شد هویت ایمیلتون برای دیگران پخش شده یا نه تست کردم دیدم دوتا از ایمیلهای اصلیم که دارم استفادشون میکنم زده فاش شده

الان باید چیکار کنم؟باید بیخیال اون ایمیل ها بشم یا فقط پسورد تغییر بدم کافیه؟

درود

مک کافی یکی از پلاگین های فایرفاکس هست که معمولا پیشنهاد میده نصب کنه و احتمالا پیام نصب اومده و شما خودتون تایید زدید. چیز خاصی نیست به نظر، محض احتیاط رمز ایمیل رو تغییر بدید و ورود دو مرحله ای رو فعال کنید کافیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...