رفتن به مطلب

با مادربردهای مینی میشه گیم زد؟

Recommended Posts

دوستان با مادربردهای مینی که سایز خیلی کوچیکی دارن ، میشه گیم زد یا چیپست این مادبردها زیر فشار ممکنه بسوزه یا کارایی بقیه قطعات رو پایین میاره و نمیذاره از حداکثر توان سی پی یو و گرافیک استفاده بشه ؟

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است:

دوستان با مادربردهای مینی که سایز خیلی کوچیکی دارن ، میشه گیم زد یا چیپست این مادبردها زیر فشار ممکنه بسوزه یا کارایی بقیه قطعات رو پایین میاره و نمیذاره از حداکثر توان سی پی یو و گرافیک استفاده بشه ؟

درود

نه عزیز مشکلی نداره! تو یوتوب اگه ببینید کلی از این کیسهای کوچیک گیمینگ با همین مادربردها ساخته میشه!

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود

نه عزیز مشکلی نداره! تو یوتوب اگه ببینید کلی از این کیسهای کوچیک گیمینگ با همین مادربردها ساخته میشه!

با درود خدمت شما ، پس چرا خیلی از دوستان هزینه میکنن مادربردهای ATX یا E-ATX میگیرن ، یعنی مدار تغذیه و هدسینگ های بزرگ که روی چیپست مادربرد هست ، تو خنک نگه داشتن و افزایش عمر مادربرد تاثیر داره ، شاید برای استفاده های طولانی این مادربردها بهتر باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

کلا مادربردهای سایز کوچیک مشکل سازن من یه دونه میکرو atx داشتم فاصله سوکت تا اسلات گرافیک کمتر از مدلهای استاندارد بود خلاصه با اینکه کولر کوچیکی دارم ولی به زور بستم  به بک پلیت کارت گیر میکرد و میلی متری یکمی کولر بالاتر بستم تا شد حتی دیدم مجبور شدن کولر برعکس ببندن تا جا بشه 😅

حالا مشکلات دیگر به کنار

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

با درود خدمت شما ، پس چرا خیلی از دوستان هزینه میکنن مادربردهای ATX یا E-ATX میگیرن ، یعنی مدار تغذیه و هدسینگ های بزرگ که روی چیپست مادربرد هست ، تو خنک نگه داشتن و افزایش عمر مادربرد تاثیر داره ، شاید برای استفاده های طولانی این مادربردها بهتر باشن

درود

بله اگه دنبال اورکلاک و اینجور چیزا هستید مادربرد معمولی بهتره، ولی در استفاده معمولی انچنان تفاوتی نیست، نه در حدی که اختلال ایجاد کنه و زود بسوزه! وگرنه ملت رو این مادربرد 4090 نمی بستن! از لحاظ قیمت هم فکر نمیکنم انچنان فرقی داشته باشه و حتی بعضی از مدلهای مینی و میکرو قیمت بالاتری هم دارند! خودم دو سال پیش دنبال مدل میکرو بودم (مدل های ASUS ROG STRIX ) ولی 2 میلیون گرونتر از ATX بود برای همین بیخیال خریدش شدم و همون ATX گرفتم! در کل اگه کیستون جا داره همون مدل معمولی بگیرید و با این وسواس دنبال مینی و میکرو نباشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
19 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:
19 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

درود 

بنده ازسوکت 1156 مین های  مینی داشتم از برنده مختلف تفاوت چندانی بامادربرد atx ... ندارند ,ومناسب کیس کوچک وجمع وجور وپرتابل فقط توی  سوکت 1700 به فکر  اورکلاک نباید باشید. الان هم بنده خودم دنبال am5 هستم پیدا نمی کنم

مین ها که خودم داشتنم

h55nگیگا

z68itx زوتک

z170iایسوس 

q170i ایسوس ماکیسموس

b250i  ایسویس استریکس

z270i الایت

z370i ایسوس استریکس اورکلاک عالی

h460 ازراک

b550iایسویس استریکس اورکلاک عالی پردازنده 5750g روی 16 هسته با کلاک 4.6 با فن  معمولی  پاس می کنند. به راحتی 5950x حتی با اورکلاک ساپورت می کنند

به امید دیدارx870i -z890    

ویرایش شده توسط mnaderi45
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...