رفتن به مطلب

!! انتقال ویندوز از pc به لپ تاپ آکبند بدون جدا کردن ssd از لپ تاپ !!

rahman1700
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . وقت بخیر

دوستان ، بنده تو دسکتاپم  یه ویندوز 11 تر و تمیز و  آپدیت با نرم افزار های مورد نیازم دارم . ( از این ویندوز یه بکاپ اکرونیز هم دارم )

حالا یه لپ تاپ گرفتم که آکبنده و سیستم عامل نداره . چطور میتونم یه کلون از این ویندوز یا بکاپ اکرونیز رو به لپ تاپ انتقال بدم .

چند تا نرم افزار دیدم که ظاهرا باید ssd لپ تاپ رو جدا به دسکتاپم اضافه کنم تا بتونم انتقال را انجام بدم  . در صورتی که نمیخوام لپ تاپو دست بزنم .

اگر راه و روشی میدونین  لطفا راهنمایی کنین .

با سپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاس و تشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکر فــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــراوان 🙏

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برخی اپ های این چنینی، نسخه دیسک نجات دارن که با فلش بوت میکنید و بکاپ رو از هارد ریستور میکنید. مثل پاراگون

ولی طبق تجربه اصلا این کار رو نکنید، باگ های عجیب میخوره و مخصوصا اینکه سیستم مبدا دسکتاپ بوده و سیستم مقصد لپتاپ. حتی شما بکاپی که از یک سیستم گرفتید رو روی خودش برگردونید، بازم مشکلات عجیبی میاد توش.

توصیه اکیدم اینه که ویندوز رو به طور عادی نصب کنید.

لینک به دیدگاه

بعد از تغییر پردازنده یا مادربرد توصیه میشه ک ویندوز کلین اینستال بشه بخاطر وجود ی سری درایور های خاص برای چیپست و پردازنده ک براحتی جایگزین نمیشن(مگه با نرمافزار هایی مث revo uninstaller) و همونجور ک دوستمون گفتن احتمالا ب باگها و مشکلات عجیب غریبی بر میخورید

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، rahman1700 گفته است:

سلام . وقت بخیر

دوستان ، بنده تو دسکتاپم  یه ویندوز 11 تر و تمیز و  آپدیت با نرم افزار های مورد نیازم دارم . ( از این ویندوز یه بکاپ اکرونیز هم دارم )

حالا یه لپ تاپ گرفتم که آکبنده و سیستم عامل نداره . چطور میتونم یه کلون از این ویندوز یا بکاپ اکرونیز رو به لپ تاپ انتقال بدم .

چند تا نرم افزار دیدم که ظاهرا باید ssd لپ تاپ رو جدا به دسکتاپم اضافه کنم تا بتونم انتقال را انجام بدم  . در صورتی که نمیخوام لپ تاپو دست بزنم .

با سپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاس و تشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکر فــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــراوان 🙏

به دلیل ناسازگاری شدید درایورهای دسکتاپ با لپتاپ اصلا چنین توصیه ای نمیشه.

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، rahman1700 گفته است:

سلام . وقت بخیر

درود

از طریق برنامه ای در خود ویندوز با نام Sysprep میتونید اینکارو انجام بدید(برنامه اختصاصی مال ویندوزه و با برنامه های کلون و بک اپ فرق میکنه)

خوبیش اینه میتونید یه ویندوز با تمام برنامه هایی که نیاز دارید بسازید یا ویندوز نصب شده خودتون رو با تمام برنامه ها رو به صورت یک ایمیج ویندوز در بیارید

و به صورت کلین اینستال روی هر سیستمی که خواستید هم نصب کنید

ولیکن دنگو فنگش از ویندوز نصب کردن بیشتره

اموزش ساخت و کار با Sysprep هم از طریق یو....وب میتونید ببینید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...