رفتن به مطلب

گارانتی ویستا

mobile-gsm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان من یک مین دارم که دیروز از کار افتاد و میخوام بفرستم گارانتی وتنها یک لیبل روی ان است که اسم شرکت ویستا و تاریخ رانوشته ایا درسته وقبول میکنند یا اصلا درستش میکنند؟کسی باهاشون کار کرده؟دوستانی که رابطه داشتن راهنمای کنند با تشکر

لینک به دیدگاه

لیبل درسته . ولی تاریخش رو هم ببین . معمولا تاریخ شروع رو میزنه و مدت رو مینویسه مثلا 3 سال .

من کار نکردم . ولی گارانتی معتبریه .

لینک به دیدگاه

ممنون حامد جان اره نوشته۲۰۱۱/۰۷/۱۸با۳سال

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم اگر گارانتیش مونده حتما بهتون جواب میدن بفرستید براشون عزیز

این هم شماره تلفنشون 87124

لینک به دیدگاه

ممنون حامد جان اره نوشته۲۰۱۱/۰۷/۱۸با۳سال

یعنی تا 18/07/2014 گارانتی داره . بفرست براشون .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مین چی بوده حالا ؟ نکنه X58 رو سوزوندی؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم اگر گارانتیش مونده حتما بهتون جواب میدن بفرستید براشون عزیز

این هم شماره تلفنشون 87124

سلام اقای حسینی عزیزبله دوست گرامی گارانتی داره به گفته حامد عزیز و لیبیل روی مین تا2014 گارانتی دارهاما برای فرستادن باید همه وسایل جانبیشو بزارم؟یا فقط مین و کارتونش؟مین اصلا ضربه فیزیکی ندیده .قطعه ای خراب نشده ایا اگر شامل گارانتی نشه تعمیر میکنند ؟چون شهرستانم هزینه ارسالش زیاد میشه میخوام اینجا هم ضرر نکنم به همین دلیل میپرسم با تشکرمخلص شما:قربانی

لینک به دیدگاه

مین چی بوده حالا ؟ نکنه X58 رو سوزوندی؟

سلام مکائیل جان نگو و نپرس امروز روز بد شانسی منه این مین که دلم نمیاد بگم لعنتی چون خیلی دوسش دارم دیروز یه کیس ایکس3 گرین برام رسید که میخواستم مین رو داخل کیس بزارم و رو تخت نباشه اما وقتی مین رو داخل کیس گذاشتم گفت روشن نمیشم و نمیشم بعد اوردم پایین ببینم چی اصلا دیدم مین کنار ساتا به کیس چسپیده من هم انجا را عایق بندی کردم و انداختم بعد بالا امد اما ساتا6 گیگ کارنمیکرد من هم بیخیال کیس شدم اوردم پایین تا همون رو تخت باشه بعد کلا بالا نمیامد من هم کل قطعاتو بیرون اوردم مین رو ریست کردم و باتری بکاپو در اوردم بعد دوباره گذاشتم روشن شد حالا روشن میشه اما داغ میشه وقتی که ریستارد میکنم بایوس میاد و هاردو شناسایی میکنه بعد یک پیغام شناسایی میاد که عکسشو میزارم الان .نزیک 3 دقیقه رو پیغام میمونه و بعد ویندوز بالا میاد در کل الان همه درست شده اما هم پیغام میاد هم احساس داغی رو میکنم که میخوام برطرف شه

لینک به دیدگاه

این پیغام مربوط به چیپ Jmicro هست که 2 تا ساتا 6 گیگ به بورد اضافه میکنه . شما هارد رو به پروت هایی که مربوط به این چیپ هستن زدی . به پورتهای اینتل بزن ببن چی میشه . این پیغام نشون میده که منتظر شناسایی هارد توسط پورت ساتا میمونه سیستم .

لینک به دیدگاه

این پیغام مربوط به چیپ Jmicro هست که 2 تا ساتا 6 گیگ به بورد اضافه میکنه . شما هارد رو به پروت هایی که مربوط به این چیپ هستن زدی . به پورتهای اینتل بزن ببن چی میشه . این پیغام نشون میده که منتظر شناسایی هارد توسط پورت ساتا میمونه سیستم .

حامد جان ممنون که همراهی میکنی اونم تست کردم درست نشد وقتی که پیغام منتظز بمانید میاد بعد از 3 دقیقه میگه هیچی رو شناسایی نکردم ناد فونت درایو

لینک به دیدگاه

سلام جناب قربانی بزرگ . داداش خذا بد نده .امیدوارم مشکلت هر چه زودتر حل شه . :wub:

لینک به دیدگاه

هارد دیگه ای رو امتحان کردی ؟ هارد رو روی سیستم دیگه ای امتحان کردی ؟ شاید مشکل از هارد باشه .

لینک به دیدگاه

گزینه Jmicro رو از تو بایوس غیر فعال کنید.

کابل ساتای هارد رو به سوکت های رنگ خاکستری بزنید و سیستم رو راه اندازی کنین ببینین چی میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام جناب قربانی بزرگ . داداش خذا بد نده .امیدوارم مشکلت هر چه زودتر حل شه . :wub:

عریز مایی شما ولا هر جی خدا بخواهد همان میشود جان سلامت باشد :wub: :wub: :wub:

لینک به دیدگاه

هارد دیگه ای رو امتحان کردی ؟ هارد رو روی سیستم دیگه ای امتحان کردی ؟ شاید مشکل از هارد باشه .

حامد جان تشکر دوباره از اینکه ما رو همراهی میکنی

اره اصلا بدون هارد هم این پیغام رو میده یعنی هارد هم متصل نباشه باز هم پیغام میاد :(

لینک به دیدگاه

گزینه Jmicro رو از تو بایوس غیر فعال کنید.

کابل ساتای هارد رو به سوکت های رنگ خاکستری بزنید و سیستم رو راه اندازی کنین ببینین چی میشه؟

دوست گرامی اولین کارم این بود اما نشد از شما هم تشکر بخاطر راهنمایی

دیروز فرستادم گارانتی دستشون رسیده یعنی دیروز دستشون رسید حالا کی جواب میدن نمیدونم

لینک به دیدگاه

آقا این هاردا رو بعضیهاش رو جلدش لیبل زده مونتاژ تایوان بعضی ها رو زده چین.اینا جنس رده چندم حساب میشن؟ بعد اسم کارخونه سازنده هارد رو تو مشخصات داخلی هارد نمیزنه؟ واسه من که دیتکت میکنه فقط سریالش رو مینویسه و فقط هاردهای وسترن اولش مینویسه WDC

لینک به دیدگاه

دوستان امروز زنگ زدم شرکت گارانتی و پیگیر قطعه شدم گفتن جایگزین شده! دوستان یعنی بجاش یکی دیگه میدن از همین مدل یا یه مدل دیگه میدن؟

ویرایش شده توسط hazhar-gomashin
لینک به دیدگاه

<p><strong>دوستان امروز زنگ زدم شرکت گارانتی و پیگیر قطعه شدم<span style="color:#ff0000;"> گفتن جایگزین شده دوستان یعنی بجاش یکی دیگه میدن به�

خوش خبر باشين، تو اين اوضاع بازار، تعويض قطعه با نو!! من اگه جاى شما بودم الان دلستر باز ميكردم :lol: :lol: جشن ميگرفتم.

مبارك باشه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

:blink: :blink: :blink:

دوستان بعد از 19 روز هنوز قطعه تعویضی دستم نرسیده؟

امروز زنگ زدم گفتن حالا امروز بارمون رسیده یه نگاه میندازیم ببینیم قطعه شما هم رسیده یا نه ایا درسته ؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان کمک کنید هر روز به شرکت گارانتی زنگ میزنم میگن هنوز قطعه نرسیده هفته بعد زنگ بزن از این قضیه 35روز گذشته و ماجرا هنوز ادامه دارد کسی میتونه راهنمایی کنه؟

واقعا صبرم لبریز شده چه خبره انگار دارن هر بار دورغ تحویلم میدن

لینک به دیدگاه

تنها پیشنهاد من صبر هستش . ما هم همین مشکلات رو داریم عزیز

لینک به دیدگاه

:( :( :( :(

باز هم صبر میکنم اقای حسینی عزیز چون راه دیگه وجود نداره . اصلا خدا کنه مادربردم اونجا مونده باشه حالا بیخیال تعویض . واقعا شرکت گارانتی خوبیه واقعا حال کردم تا من باشم محصولی با گارانتی ویستا خریداری نکنم

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز، حق با جناب حسینیه، مادربرد داخل امضای منم برگشته از گارانتیه، مدل معمولیش رو داشتم، که بدلیل مشکل فرستادم

گارانتی، با این وعده که 48 ساعته اعلام وضعیت کنند و نهایت یک هفته ای جایگذین ولی ...... شما هم صبور باشید ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...