رفتن به مطلب

راهنمایی درمورد خرید اسپیکر با صدای شفاف کریستالی

amirprg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

من دنبال یه اسپیکرم برای دسکتاپ که صدای پُر و قوی‌ای داشته باشه و درعین حال شفاف و کریستالی💎کیفیت واسم خیلی مهمه

یه چیزی در حد اسپیکرهای سونی، سونی از قدیم تمام اسپیکر هاش چه اونایی که روی گوشی هاش نصب میکرد و چه محصولات دیگه، واقعا صدای شفاف و کاملی داشت

میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که اگر مدلی با همچین مشخصاتی میشناسید بهم معرفی کنید🌹

بودجه: 5 میلیون تومان (اگر مدل واقعا خفنی باشه که ارزش داشته باشه، بیشتر هم هزینه میکنم)

ویرایش شده توسط amirprg
لینک به دیدگاه

سلام، ابتدا کارت صدا باید تهیه کنید. خرید اسپیکر عالی بدون کارت صدا پول در سطل آشغال ریختن است.

کریتیو SBS E2900

لاجیتک Z623

ویرایش شده توسط Najm
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، amirprg گفته است:

سلام دوستان 

من دنبال یه اسپیکرم برای دسکتاپ که صدای پُر و قوی‌ای داشته باشه و درعین حال شفاف و کریستالی💎کیفیت واسم خیلی مهمه

یه چیزی در حد اسپیکرهای سونی، سونی از قدیم تمام اسپیکر هاش چه اونایی که روی گوشی هاش نصب میکرد و چه محصولات دیگه، واقعا صدای شفاف و کاملی داشت

میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که اگر مدلی با همچین مشخصاتی میشناسید بهم معرفی کنید🌹

بودجه: 5 میلیون تومان (اگر مدل واقعا خفنی باشه که ارزش داشته باشه، بیشتر هم هزینه میکنم)

درود

کارت صدا و ساب ووفر لازم نیست هزینه اضافیه

به ترتیب بودجه:

Creative Pebble V2

Creative Pebble Plus

EDIFIER R1280DB, Edifier MR4, EDIFIER R1700BT

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

درود

کارت صدا و ساب ووفر لازم نیست هزینه اضافیه

به ترتیب بودجه:

Creative Pebble V2

Creative Pebble Plus

EDIFIER R1280DB, Edifier MR4, EDIFIER R1700BT

برای هدفونم بهترین گزینه sony wh-1000xm4 یا xm3 هستش، نه فقط گیمینگ بلکه برای سفر و کاربرد های دیگه هم ANC بینظیری داره. میشه این هدفونو با اون Creative Pebble V2 گرفت تا جمع هزینه اسپیکر+هدفون بالا نره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...