رفتن به مطلب

ارور در نصب درایور amd

Ali 123
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من یک rx 580 xfx دارم وقتی میره داخل مراحل نصب یا همون ستاپ درایور amd آدرنالین ارور 182 که میگه با سیستم ساز گار نیست قبلا نصب کردم شد ولی الان نمیشه 

باید چیکار کنم لطفا کمک کنید من خیلی درگیر این ارور هستم 

1724790518517208177614490599681.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اونی که نصب کردین همین مدل درایور بود 

یا سری های قبلیش بود 

چونکه RX580 کارت لگسی شده 

و تا یک درایور خاصی رو ساپورت میکنه 

و درایورهای به روز نمیتونید روش نصب کنید

چونکه  اروری که دارم میبینم احتماله برای همینه 

لینک به دیدگاه

نخیر آقا این کارت لگسی نشده و هنوز برای 580 درایور میاد و اخرینش همین یکماه پیش اومده اون درایوری که شما گرفتی برای گرافیک های RDNA هست که هنوز سایتهای ایرانی هوش نکردن که فرق داره شما باید نسخه polaris رو دانلود کنی که برای این آرشیتکت هست که سایتای ایرانی همانطور که گفتم هنوز نمیفهمن که نسخه rdna با polaris جدا شدن و باید جداگانه قرار بگیرن. لینک دانلود درایور رو از اینجا بگیرید.

https://drivers.amd.com/drivers/whql-amd-software-adrenalin-edition-24.7.1-win10-win11-july19-vega-polaris.exe

Untitled.thumb.jpg.23d029d771578fce492784e7ceee8a26.jpg

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
51 دقیقه قبل، jj-191 گفته است:

نخیر آقا این کارت لگسی نشده و هنوز برای 580 درایور میاد و اخرینش همین یکماه پیش اومده اون درایوری که شما گرفتی برای گرافیک های RDNA هست که هنوز سایتهای ایرانی هوش نکردن که فرق داره شما باید نسخه polaris رو دانلود کنی که برای این آرشیتکت هست که سایتای ایرانی همانطور که گفتم هنوز نمیفهمن که نسخه rdna با polaris جدا شدن و باید جداگانه قرار بگیرن. لینک دانلود درایور رو از اینجا بگیرید.

https://drivers.amd.com/drivers/whql-amd-software-adrenalin-edition-24.7.1-win10-win11-july19-vega-polaris.exe

Untitled.thumb.jpg.23d029d771578fce492784e7ceee8a26.jpg

پس این چی میگه اینجا 

این دیگه سایت ایرانی نیست 

Screenshot_۲۰۲۴۰۸۲۹-۰۸۱۰۴۷_Chrome.jpg

لینک به دیدگاه

وبسایت رسمی ای ام دی بخشی داره به نام لگسی گراف شما توی این بخش اثری از 580 میبینی؟

یا جایی مشاهده کردی که ای ام دی بگه این کارت لگسی شده؟

Untitled.thumb.jpg.3e4f59bb6c1d69cba171b264035c8a3e.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
52 دقیقه قبل، jj-191 گفته است:

وبسایت رسمی ای ام دی بخشی داره به نام لگسی گراف شما توی این بخش اثری از 580 میبینی؟

یا جایی مشاهده کردی که ای ام دی بگه این کارت لگسی شده؟

Untitled.thumb.jpg.3e4f59bb6c1d69cba171b264035c8a3e.jpg

تو این بخش سری ۲۰۰ نیست 

پس احتمالا اپدیت نیست 

همونجا هم وقتی سرچ بکنی اخرین درایوری که amd بهت میده مال برج ۳سال ۲۰۲۴ هست 

Screenshot_۲۰۲۴۰۸۲۹-۱۰۵۴۱۰_Chrome.jpg

اون لینکی که دادین برای دانلود روش که میزنم این صفحه رو میاره 

1588262071_Screenshot_-_Chrome.thumb.jpg.490bdb4f25f4820be51b5559feeedeb5.jpg

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

تو این بخش سری ۲۰۰ نیست 

پس احتمالا اپدیت نیست 

همونجا هم وقتی سرچ بکنی اخرین درایوری که amd بهت میده مال برج ۳سال ۲۰۲۴ هست 

Screenshot_۲۰۲۴۰۸۲۹-۱۰۵۴۱۰_Chrome.jpg

اون لینکی که دادین برای دانلود روش که میزنم این صفحه رو میاره 

1588262071_Screenshot_-_Chrome.thumb.jpg.490bdb4f25f4820be51b5559feeedeb5.jpg

لینک قابلیت رزیوم نداره باید از این صفحه دانلود کنید

https://www.amd.com/en/resources/support-articles/release-notes/RN-RAD-WIN-24-7-1-POLARIS-VEGA.html

فکر میکنم به خاطر ویندوز 24h2 دارن درایور اماده میکنن برای همین به روز نیست. درست میشه.

کارت منسوخ نیست و همونطور که لینک دادم این کارت برای ویندوز 24h2 هم ریلیز داره و خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

برای من ۳۲.۱.۱ رو میگیره و از ۲۴ به بعد نمی گیره میگن ابدیت های جدید ماکروسافت برای ویندوز ۱۰ خراب هست برای همین من ابدیت نمی کنم میشه بگید فرق بین rdna  و.  Polaris  چی هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این ارور مربوط به اپدیت ویندوزه که با درایور شما ناسازگاره ویندوزتون ره به اخرین ورژن اپدیت کنید درست میشه

لینک به دیدگاه

ویندوز رو آپدیت کردم میشه بگید چه نو ابدیت ویندوز ده باید باشه من اپدیت کردم 

22h2.         04,09,2024  

ولی جواب نمی ده 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۶/۹ در 00:45، Ali 123 گفته است:

برای من ۳۲.۱.۱ رو میگیره و از ۲۴ به بعد نمی گیره میگن ابدیت های جدید ماکروسافت برای ویندوز ۱۰ خراب هست برای همین من ابدیت نمی کنم میشه بگید فرق بین rdna  و.  Polaris  چی هست 

RDNA سری جدیدی معماری گرافیک های AMD هست و Polaris نسل قدیمی. شرکت امده درایور این دو مدل رو از هم جدا کرده و هر چند تا آپدیت RDNA که میده یک آپدیت برای Polaris میده.

شما احتمالا اپدیت RDNA رو دانلود کردین. راحتترین کار اینه که از سایت خود AMD دانلود کنین.

Radeon™ RX 580 Drivers (amd.com)

این لینکشه

لینک به دیدگاه

از سایت amd دانلود کردم هیچ فرقی نمی کنه من همه ی درایور هارو از amd دانلود کرده بودم 

لینک به دیدگاه

سرعت دانلود سایت amd بعد از یک زمانی خیلی کم شد 

از یک سایت تونستم پولاریس  دانلود کنم نوسخه های بعد از 24.3.1 همه خراب بوده amd پاکشون کرده یک جست‌وجو کنید تواینترنت داخل سایت amd بحث هایی که شده این موضوع واقعیت داشته 

بعد از اینکه نصبش کردم ولی داخل لازی گوست اف توشیما بعد از اینکه fsr 3 amd روشن کردم داخل آبشار ها جاهایی که آب هست تصویر بعضی جاهاش پیکسلی میشه حالا خودم تصویری ندارم که نشون تون بدم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...