رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی خرید برای سیستم کاری

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز.

من به دنبال این هستم که با یه هزینه ثابت بهترین بازدهی را بگیرم،در حین کار کردن با اتوکد و اسکچاپ نرم باشه و در عین حال در حین رندر گیری افزونه وی ری  اسکیچاپ و انریل انجین 5 هم سریع باشع. دوتا نکته ای که من ذهنم را درگیر کرده اینه که ایا پردازنده های امثال تردریپر قابلیت های خاصی دارن که داخل سایت های مقایسه ای مثل یوزر بنچمارک نشون نمیدن( منظورم اینه تاثیر کواد چنل مموری و..) و ایا قابلیت کواد چنل رم تاثیر داره تو این زمینه؟ تاثیر ssd چقدر هست. ایا رید کردن چند ssd بهتر از یک ssd هست.ببینید دوستان من چیزهایی که مطرح میکنم از جهت هزینه ثابت هست. یعنی من با این فرض هستم که بجای یه ssd  گرون، همون هزینه یا نهایتا کمی بیشتر دوتا ssd ارزون را رید کنم یا بجای رفتن به سمت ddr5 از کواد چنل ddr4 استفاده کنم. یا بجای گذاشتن یه پردازنده قوی چندتا گرافیک داشته باشم.پردازنده چقدر اهمیت داره؟ بخصوص قدرت تک هسته اهمیتی داره؟ و یا الان پردازنده های الان میتونن این کار را کنن و یا باید پردازنده های مثل تردریپر گرفت. هرچند قدیمی هستن. در هر صورت من تا جایی که ممکن بود سعی کردم خودم تحقیق کنم. ولی بیشتر دچار سردرگمی شدم. بخاطر همین دوستانی که میتونن تو این زمینه کمک کنن ممنون میشم.کاربری گیم نداره سیستم، داشته باشه هم خیلی محدود در حد همون 60 فریم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...