رفتن به مطلب

آیا هارد SSD من خراب است

sasa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه یک هارد اس اس دی 60 گیگ ADATA دارم که از امروز بعد از ظهر توی بایوس دیتکت نمیشه کابلش هم عوض کردم بازم نشد میخواستم بدونم آیا این هارد خراب شده و غیر قابل تعمیر است با تشکر از پاسخ شما

لینک به دیدگاه

درود جناب قربانی عزیز.

شما SSD و حجم اون رو توی بخش disk management در بخش Manage (راست کلیک روی mycomputer) دارید یا خیر؟ توی دیوایس منیجر چه طور ؟

SSD گارانتی داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام آقا پوریا ولا اصلا بالا نمیاد که بخوام ببینم توی بایوس هم اصلا نیست من هم فقط روی همین هارد ویندوز نصب دارم در مورد گارانتی هم تا 20 اکتبر 2013 داره ممنون هستم از پاسختون

لینک به دیدگاه

رو سیستم دیگه امتحان کن ببین میاد بالا یا نه؟ در ضمن حتما به ساتا 3 بزن تا بهتر بشناسه

جواب نگرفتی مستقیم برو گارانتی @};-

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر فراوان از راهنمایی شما عزیزان هارد رو برای گارانتی فرستادم . و همچنین تشکر از آقای حسینی عزیز که این زحمت رو متقبل شدن واقعاً سپاسگذارم.

موفق و سرافراز باشید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام به همه گفتم یک اطلاع رسانی انجام بدم برای اونهایی که احتمالا به این تاپیک سر میزنن

بعد از دوبار فرستادن هارد به گارانتی که باراول هارد معیوب و مستعمل برام ارسال شد امروز هارد رو عوض کردن و به جاش یک هارد OCZ ورتکس 3 با همون حجم 60 و به صورت آک بند برام ارسال شد

موفق باشید.

ویرایش شده توسط sasa
لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

اقا من خواستم ویندوز بزنم

کل هاردم پرید

ssd128

الان هاردمو میشناسه

اما نه ویندوز نصب میشه نه میشه فرمتش کرد

چندتا برنامه هم تست کردم

جواب نداد

لطفا کمکم کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...