رفتن به مطلب

معرفی آنتی ویروس مناسب

Fido
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود خدمت عزیزان، لطفا یه آنتی ویروس مناسب(به غیر از ویندوز دفندر خود ویندوز) و سبک برای سیستم معرفی کنید که پلن رایگان هم داشته باشه. 

با سیستم دانلود مشکوک صورت نمیگیره و مثل اکثر هموطنان مجبورم از برنامه های کرکی استفاده کنم(که از منابع مطمئن دانلود میکنم) و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم. تازگیا به خاطر موارد کاری فلش یا حافظه متفرقه رو مجبور میشم به سیستم وصل کنم و هدفم بیشتر اینه که وقتی فلش یا کارت حافظه متفرقه به سیستم متصل میشه اون رو اسکن کنه که مشکلی نداشته باشه.

سیستم عاملم ویندوز 11 هست. قبلا از Super AntySpyware استفاده میکردم، الان نمیدونم جوابه یا نه، چون مدت خیلی زیادیه که از آنتی ویروسهای مختلف استفاده نکردم، ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
39 دقیقه قبل، Fido گفته است:

با درود خدمت عزیزان، لطفا یه آنتی ویروس مناسب(به غیر از ویندوز دفندر خود ویندوز) و سبک برای سیستم معرفی کنید که پلن رایگان هم داشته باشه. 

با سیستم دانلود مشکوک صورت نمیگیره و مثل اکثر هموطنان مجبورم از برنامه های کرکی استفاده کنم(که از منابع مطمئن دانلود میکنم) و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم. تازگیا به خاطر موارد کاری فلش یا حافظه متفرقه رو مجبور میشم به سیستم وصل کنم و هدفم بیشتر اینه که وقتی فلش یا کارت حافظه متفرقه به سیستم متصل میشه اون رو اسکن کنه که مشکلی نداشته باشه.

سیستم عاملم ویندوز 11 هست. قبلا از Super AntySpyware استفاده میکردم، الان نمیدونم جوابه یا نه، چون مدت خیلی زیادیه که از آنتی ویروسهای مختلف استفاده نکردم، ممنون میشم راهنماییم کنید.

درود

ویندوز دفندر به نظر من کفایت میکنه و سالهایت که انتخاب منه، من تاحالا جایی ازش خطا ندیدم. به جر این ویروس مسخره که فایل ها رو شورتکات میکنه. اونم تقریبا بی خطره، داستانش اینجوریه که این ویروس،  فایل های فلش رو به یک پوشه ی دیگه توی فلش منتقل میکنه و یه شورکات میسازه. اون شورکات حاوی یه دستور برای باز کردن پوشه محتویات فلش و کپی کردن ویروس روی سیستم شماست، تا اینجا خطری نداره که انتی ویروس جلوشو بگیره، ولی فایل ویروس به سیستم شما منتقل شده و معلوم نیست کی بخواد اجرا بشه، اگر همون لحظه اجرا بشه، ویندوز دفندر سریع پاکش میکنه، اما موردی بوده که بهش برخوردم که فایل ویروس اجرا نشده و ویندوز دفندر هم کاری نکرده. اینجا اگه شما یه لحظه آنتی ویروس رو خاموش کنی، ممکنه فایل ویروس اجرا بشه و کار شما رو بسازه.

یه توصیه دارم که اگر فلش رو باز کردید و با یه تک شورتکات مواجه شدید، فلش رو با winrar باز کنید و یه پوشه ی بدون اسم میبینید که محتویات فلش اونجاست، اینجوری حتی بدون آنتی ویروس هم خطری سیستم رو تهدید نمیکنه.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

ویندوز دفندر به نظر من کفایت میکنه و سالهایت که انتخاب منه، من تاحالا جایی ازش خطا ندیدم. به جر این ویروس مسخره که فایل ها رو شورتکات میکنه. اونم تقریبا بی خطره، داستانش اینجوریه که این ویروس،  فایل های فلش رو به یک پوشه ی دیگه توی فلش منتقل میکنه و یه شورکات میسازه. اون شورکات حاوی یه دستور برای باز کردن پوشه محتویات فلش و کپی کردن ویروس روی سیستم شماست، تا اینجا خطری نداره که انتی ویروس جلوشو بگیره، ولی فایل ویروس به سیستم شما منتقل شده و معلوم نیست کی بخواد اجرا بشه، اگر همون لحظه اجرا بشه، ویندوز دفندر سریع پاکش میکنه، اما موردی بوده که بهش برخوردم که فایل ویروس اجرا نشده و ویندوز دفندر هم کاری نکرده. اینجا اگه شما یه لحظه آنتی ویروس رو خاموش کنی، ممکنه فایل ویروس اجرا بشه و کار شما رو بسازه.

یه توصیه دارم که اگر فلش رو باز کردید و با یه تک شورتکات مواجه شدید، فلش رو با winrar باز کنید و یه پوشه ی بدون اسم میبینید که محتویات فلش اونجاست، اینجوری حتی بدون آنتی ویروس هم خطری سیستم رو تهدید نمیکنه.

مرسی جناب نظری عزیز، بعضا ویندوز دفندر دردسر و اذیت خودش رو داره، اگه تنظیمات مناسبی براش در نظر دارید که گیر و  دارش رو کمتر کنه لطفا راهنمایی کنید. در صورت امکان و آشنایی لطفا یه آنتی ویروس دیگه هم معرفی کنید که اگه نتونستم با دفندر کنار بیام از اون هم استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب خدمت استارتر

بهتون پیشنهاد میدم از آنتی ویروس شید استفاده کنین

بنده خیلی وقته رو سیستم مشتری ها میریزم و خودمم استفاده میکنم

ورداشتن سورس آویرا و نود رو قاطی کردن با هم

انصافا چیزه قوی پدید اومده

قیمتش هم خیلی خوبه

سبک و محیط کاربری آسان

حقیقتا چند سالی هستش مشکل ويروس من ندارم و راضی هستم

و حتما باید آپدیت بشه همیشه که خودش اتوماتیک انجام میده

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Fido گفته است:

درود

بنظرم از ترکیب دفندر + Malwarebytes استفاده کنید برای ۹۹.۹۹ درصد موارد کفایت میکنه و کاملا رایگان هم هست. دفندر تنها ضعفش تو شناسایی malware هست که Malwarebytes اونو پوشش میده.

اگه سایتای مشکوک نرید و فلش های متفرقه وصل نشه همون دفندر کافیه.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

درود

بنظرم از ترکیب دفندر + Malwarebytes استفاده کنید برای ۹۹.۹۹ درصد موارد کفایت میکنه و کاملا رایگان هم هست. دفندر تنها ضعفش تو شناسایی malware هست که Malwarebytes اونو پوشش میده.

اگه سایتای مشکوک نرید و فلش های متفرقه وصل نشه همون دفندر کافیه.

ممنون از شما، تست میکنم مورد پیشنهادی شمارو. متاسفانه شرایط ایجاب ممکنه که فلش متفرقه وصل بشه به سیستم و نگرانی اصلی منم فقط همین مورده.

5 ساعت قبل، behy گفته است:

سلام و عرض ادب خدمت استارتر

بهتون پیشنهاد میدم از آنتی ویروس شید استفاده کنین

بنده خیلی وقته رو سیستم مشتری ها میریزم و خودمم استفاده میکنم

ورداشتن سورس آویرا و نود رو قاطی کردن با هم

انصافا چیزه قوی پدید اومده

قیمتش هم خیلی خوبه

سبک و محیط کاربری آسان

حقیقتا چند سالی هستش مشکل ويروس من ندارم و راضی هستم

و حتما باید آپدیت بشه همیشه که خودش اتوماتیک انجام میده

سلام  و ارادت جناب مافی عزیز خیلی ممنون ازتون، حتما تست میکنم.

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

با درود

این توصییه واقعا جالب و بامزه بود

با اینکه سالیان سال به طرق مختلف با این مشکل مواجه شدم ولی هیچوقت این راهکار رو ترای نکرده بودم

لینک به دیدگاه

سلام و درود پیشنهاد من نسخه رایگان کسپرسکی هستش و میتونید از malwarebytes هم به عنوان مکمل استفاده کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...