رفتن به مطلب

پیکسل سوخته یا پیکسل گیر کرده ؟!! Msi g274qpf

اشتراک گذاری

Recommended Posts

4 دقیقه قبل، alli.m گفته است:

الان شرایطش رو ندارم از پشت مانیتور عکس بگیرم . از پیکسل گیر کردش میخاستم عکس بگیرم نشد دوربین گوشیم قدرت زوم یا نمیدونم چیش پایینه نمیتونه نشون بده لعنتی . این مانیتور رو نخر هر چی میخری بخر غیر این 

خب پس تو اولین فرصت بفرستین چون مورد شما اگه درست باشه گفته شرکت رو نقض می‌کنه که فقط مانیتورهای پایین رده رو مونتاژ میکنن درحالی که این مانیتور ۲۰۰ دلاره. هم از اون iran روی جعبه عکس بدین هم برچسب پشت مانیتور. رو کارتن جایی نوشته SKD ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

11 دقیقه قبل، alli.m گفته است:

سرکار چیه . تو متن نوشتم که گفتم زنگ زدم گارانتی گفت مونتاژ خودمونه.  رو جعبش زده branch of iran . طرف می‌گفت تمام قطعاتش رو وارد میکنیم خودمون مونتاژ میکنیم . می‌گفت همه قطعاتشرو داریم لکه پیکسل گیر کرده یا مرده شد ۵ تا بیار صفحه نمایشش تعویض میکنیم بزات زیر ۵ باشه  تا اگه بیاری ضورت جلسه میشه میزنیم سالم و برش میگردونیم . آداپتورش دو‌شاخه هست

branch of iran یعنی شعبه ایران  نه به معنی ساخت ایران

رو قسمت سرویس شرکت msi هم هیچ نامی از ایران دیده نمیشه   https://www.msi.com/page/service-location-new

اگه جعبه مانیتور تماما فارسی باشه و پشت مانیتور هم زده باشن Made in Iran اونوقت میشه گفت ساخت ایرانه

آداپتورشم بللاتر توضیح دادم که نمیتونه دو شاخه بودنش دلیلی بر مونتاژ ایران باشه  خیلی از کشورا از این مدل پریز استفاده میکنن

اینم یه لیست تقریبا جامع پریز کشور ها :

image.thumb.jpeg.f075c36eeda98e1505c61f27cec14eec.jpeg

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، alli.m گفته است:

بعد دو هفته الی ۳ هفته اینجوری شد نه یک هفته.  مرجوعی کالا فقط نهایتا ۷ روزه بعضی جاها هم ۴۸ ساعت.

دیجی پلاس میگرفتید میشد 30 روز فرصت مرجوع...پنلی که بعد 3 هفته اینجوری بشه واقعا بی کیفیت...ام اس آی  معمولا محصولاتش خوبه نمیدونم چرا اینجوری شده ...کار خطرناک روی پنل انجام ندید اوضاع بدتر میشه و گارانتیم فسخ میشه....عکس مانیتور 24 180 هرتزی گیمینگ برای یکی از دوستان گرفته بودم iran branch

شعبه ایران شاخه ایران این یعنی منتاژ ایران؟

IMG_20240908_085631_655.jpg

ویرایش شده توسط phoenixia
لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، phoenixia گفته است:

دیجی پلاس میگرفتید میشد 30 روز فرصت مرجوع...پنلی که بعد 3 هفته اینجوری بشه واقعا بی کیفیت...ام اس آی  معمولا محصولاتش خوبه نمیدونم چرا اینجوری شده ...کار خطرناک روی پنل انجام ندید اوضاع بدتر میشه و گارانتیم فسخ میشه....عکس مانیتور 24 180 هرتزی گیمینگ برای یکی از دوستان گرفته بودم iran branch

اگه فقط ۳شاخه رو تبدیل به ۲شاخه کرده باشن دلیلی نداره برچسب مانیتور رو تغییر بدن اصلا بنظرم 

اصن جدای از نتیجه این تاپیک خودم به شخصه دیگه دور مانیتور های msi رو کلا خط میکشم چون به حرف شرکت ایرانی نمیشه اعتماد کرد بنظرم. همون ایسوس های میان و بالارده فک کنم آپشن های خوبی دارن و چون پرطرفدارن زیاد وارد میشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
52 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

اگه فقط ۳شاخه رو تبدیل به ۲شاخه کرده باشن دلیلی نداره برچسب مانیتور رو تغییر بدن اصلا بنظرم 

اصن جدای از نتیجه این تاپیک خودم به شخصه دیگه دور مانیتور های msi رو کلا خط میکشم چون به حرف شرکت ایرانی نمیشه اعتماد کرد بنظرم. همون ایسوس های میان و بالارده فک کنم آپشن های خوبی دارن و چون پرطرفدارن زیاد وارد میشن.

ساموسنگ جی 5 پنل ips وارد شده تقریبا تو همین هست رنج قیمتش به نظرم بهتر هست

مقایسه جی 5 پنل va با ایسوس تاف پنل ips قبلا نگاه کرده بودم جی 5 یه سرو گردن بالاتر بود کیفیت تصویر بهتری داشت پنل ips ارزون قیمت به درد نمیخورن وضعیف تر از va عمل میکنن

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Hassan.SK گفته است:

مقایسه جی 5 پنل va با ایسوس تاف پنل ips قبلا نگاه کرده بودم جی 5 یه سرو گردن بالاتر بود کیفیت تصویر بهتری داشت پنل ips ارزون قیمت به درد نمیخورن وضعیف تر از va عمل میکنن

پنل های ips سامسونگ بکلایت بلید شدیدی دارن و واقعا آزار دهنده اس چون سامسونگ تمکز اصلیش ips نیست و روی va و oled بیشتر مانور میده...

J5 va هم مشکل black smearing داره که ممکن توی بعضی بازی ها آزار دهنده بشه... g6 g7 سامسونگ این مشکلو ندارن...در مورد این موضوعم بنظرم فقط منتاژه و هیچ چیزی امکان تولیدش داخل ایران نیست قبلن هم مادیران الجی رو منتاژ میکرد چیز جدیدی نیست....ولی خوب یکم وقتی branch iran رو میبینی متاسفانه حسه خوبی نداره...

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

msi اشغاله دوسال پیش یکی از دوستان مدل G27CQ4 رو داشت باید دنبال پیکسلای سالم میگشتی از بس پیکسل سوخته داشت!

مرجوعی دیجی کالا هم همه کاری می کنند نتونی مرجوع کنی از مرجوعی پشیمونت میکنن یه کالا رو به خاطر ایراد فنی مرجوع کردم 10 روز طول کشیده تا بهم بگن مرجوعی قبول نیست الانم 10 روز دیگه گذشته هنوز همون کالا خودمو بهم برنگردوندند

لینک به دیدگاه

هم اکنون، WAR گفته است:

msi اشغاله دوسال پیش یکی از دوستان مدل G27CQ4 رو داشت باید دنبال پیکسلای سالم میگشتی از بس پیکسل سوخته داشت!

مرجوعی دیجی کالا هم همه کاری می کنند نتونی مرجوع کنی از مرجوعی پشیمونت میکنن یه کالا رو به خاطر ایراد فنی مرجوع کردم 10 روز طول کشیده تا بهم بگن مرجوعی قبول نیست الانم 10 روز دیگه گذشته هنوز همون کالا خودمو بهم برنگردوندند

فقط msi نیست سامسونگ و ایسوس هم کنترل کیفیشون واقعا افتضاح ...ولی خوب بنظر من msi در حد سامسونگ و الجی و حتی ایسوس نیست و ازونا پایینتره..یه سر به ردیت بزنید از مشکلات این برندای مانیتور شاخ در میارید...همه برندها مشکلات خودشونو دارن یکی بیشتر یکی کمتر...من تا حالا با دیجی مشکل نداشتم همین چندروز پیش کیبورد گرفتم(مثلن مکانیکال گرین) از نظر ظاهری یکم رنگش ایراد داشت و مشکل فنیم داشت  مرجوع کردم یک روزه پول مرجوعی واریز شد...

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۶/۱۷ در 00:37، zexer2020 گفته است:

مثل اینکه ی مرحله دیگه باید به مراحل خرید کالای الکترونیک تو ایران آباد اضافه کنم اونم پرسیدن محل مونتاژ از شرکت گارانتی کننده! 

گارانتی ماتریس که کلا دیگه خط خورد از لیست من https://itresan.com/75464/matris-factory-in-iran/

عزیز شما جوابی گرفتی؟ https://rog-forum.asus.com/t5/gaming-motherboards/warranty-matrix-company/td-p/983260 @DM.JAGUARایسوس ایران چی میگه این وسط "تنها نمایندگی رسمی"؟

سلام.

متاسفانه خیر. تنها چیزی که فهمیدم این هست که این صفجه اینستگرامی ایسوز ایران اصلا ربطی به شرکت ایسوز نداره و نماینده نیست. نمیدونم که چه کسی و با چه هدفی داره این کار رو انجام میده و اعتبار شرکت اصلی رو خراب میکنه..

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

اره بنظرم بهترین کار خرید مانیتور استوک ولی بالارده که نهایت ۱ سال استفاده شده س، اینطوری هم خودم حضوری همه چیشو تست میکنم خیالم راحت میشه هم میدونم تو اون منحنی طول عمر قطعات الکترونیکی بخش اول که بیشتر خرابی داره رو رد کرده.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

پنل های ips سامسونگ بکلایت بلید شدیدی دارن و واقعا آزار دهنده اس چون سامسونگ تمکز اصلیش ips نیست و روی va و oled بیشتر مانور میده...

J5 va هم مشکل black smearing داره که ممکن توی بعضی بازی ها آزار دهنده بشه... g6 g7 سامسونگ این مشکلو ندارن...در مورد این موضوعم بنظرم فقط منتاژه و هیچ چیزی امکان تولیدش داخل ایران نیست قبلن هم مادیران الجی رو منتاژ میکرد چیز جدیدی نیست....ولی خوب یکم وقتی branch iran رو میبینی متاسفانه حسه خوبی نداره...

اون تایم نمایندگی رسمی الجی بود و کنترل کیفیت توسط تکنیسین های الجی انجام میشد اما الان که طرف بدون هیچ نظارتی و فله ای برا خودش مونتاژ میکنه اعتبارش صفر هم نیست، منفیه

ولی اگه کسی با مونتاژ داخل مشکلی نداره و میخواد از «تولید داخل» حمایت کنه اوکیه فقط کاش تو توضیحات محصول میزدن مونتاژ داخله.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

طی یک سری تحقیقاتی که من انجام دادم به یک سری موارد رسیدم که گفتنش خالی از لطف نیست

سامسونگ اودیسه G5 سه مدل ips داره که نسخه اول تحت عنوان G50A که به صورت محدود وارد ایران شده با پنل شرکت ال جی

نسخه دوم تحت عنوان G52A که از ریشه به ایران وارد نشده و همچنان همون پنل ساخت شرکت ال جی ولی پنل استفاده شده همون پنل نسخه G50A هست

نسخه سوم هم تولیدش نسبتا جدید تره تحت عنوان G50D که هنوز موفق نشدم سازنده پنلشو پیدا کنم  و قطعا میدونم ساخت سامسونگ نیست طبق معمول   ولی بیشترین احتمالی که راجب پنلش میدم AUO M270DAN08.B میتونه باشه از نظر من   اما دو مورد نقطه ضعف عجیب داره این مانیتور
استفاده از پورت hdmi2.0 و displayport 1.2 باعث شده این مانیتور رو حالت hdmi عملا نتونه بیشتر از 144 هرتز خروجی بده که رو همین حالت هم  HDR این مورد که گواهینامه HDR400 داره هم باید خاموش بشه در صورت روشن بودنش فرکانس به 120 هرتز محدود میشه و این اعداد با نرخ 180 هرتز اعلامی شرکت نمیخونه

در کل توی بررسی مدل اول تو ریتینگس من مشکل خاصی از بابت backlight bleed ندیدم به هر حال کم و بیش بودن این مدل یه امر طبیعی هست ولی توی این نسخه از مانیتور سامسونگ این مشکل واقعا حاد نیست مثل یه سری از مانیتور های ips دیگه
image.thumb.jpeg.36cce8246522e21283d8c57d56da138b.jpeg

image.thumb.png.abf78716b40a6607dd933b996f7b668c.png

و مدل ال جی gp850
image.png.28f1c2ee7dac1b17009896a6b4a3dff2.png

برای مدل های G52A و G50D من بررسی رسمی از ریتینگس ندیدم

ویرایش شده توسط Kiarash
لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، Kiarash گفته است:

من مشکل خاصی از بابت backlight bleed ندیدم

این مقدار از بکلایت بلیید به نظرتون طبیعیه؟پنل های مانیتور سامسونگ شاید از الجی باشه ولی سامسونگ تخصصی روی ips نداره و بکلایت بلیید شدید میشه...g4 سامسونگ رو بررسی کنید همه از شدت بکلایت بلییدش مینالن توی ردیت ولی خب ازون طرف توی va بالا رده عالی عمل میکنه ایراد داره ولی خوب خیلی از بقیه جلوتره

لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، phoenixia گفته است:

این مقدار از بکلایت بلیید به نظرتون طبیعیه؟

نگفتم این مقدار گفتم وجود این مورد یک امر طبیعیه مگر در oled ها

برحسب قیمت دلاری این سری من هیچ مانیتوری پیدا نمیکنم که در این مورد اختلاف عملکرد فاحشی داشته باشن کما اینکه سری مانیتور های ال جی گاها عملکردشون حتی پایین تره ایسوس tuf 2k 165hz هم تقریبا تو این مورد عملکردش یکسانه با نمونه سامی

پنل های مانیتور سامسونگ شاید از الجی باشه ولی سامسونگ تخصصی روی ips نداره و بکلایت بلیید شدید میشه...

...g4 سامسونگ رو بررسی کنید همه از شدت بکلایت بلییدش مینالن توی ردیت ولی خب ازون طرف توی va بالا رده عالی عمل میکنه ایراد داره ولی خوب خیلی از بقیه جلوتره

پنل همین G4 هم ساخت شرکت ال جی هست  کما اینکه مقایسشونم درست نیست اصولا G4 یک مانیتور برای شوتر آنلاین باز ها طراحی شده نه برای عموم مردم شما تو اون رنج قیمتی میتونید مورد بهتری بهم معرفی کنید؟

ویرایش شده توسط Kiarash
لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

امروز رفتم نمایندگی msi تو ملاصدرا شیراز و دقیقا این مانیتور رو از نزدیک دیدم ،کیفیت مونتاژش بدک نبود ، باهاشون هم صحبت کردم گفتند 2-3مدل بیشتر مونتاژ ما نیست ،یکی همین گزینه که شما عکسشو از پشت فرستادید یکی دیگه اون گزینه ای که صاحب تاپیک تهیه کرده و اخری فکر کنم از سری های بیزنسی msi بوده باشه نکته ای که بود فقط پنل های فلت رو مونتاژ میکنند اونم پایین رده ،مثلا اونجا از سریmpg و mag بود که پشتش چینی کلا نوشته بود خب با توجه به قیمتشم کیفیت ساخت خیلی خوبی داشت.

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

امروز رفتم نمایندگی msi تو ملاصدرا شیراز و دقیقا این مانیتور رو از نزدیک دیدم ،کیفیت مونتاژش بدک نبود ، باهاشون هم صحبت کردم گفتند 2-3مدل بیشتر مونتاژ ما نیست ،یکی همین گزینه که شما عکسشو از پشت فرستادید یکی دیگه اون گزینه ای که صاحب تاپیک تهیه کرده و اخری فکر کنم از سری های بیزنسی msi بوده باشه نکته ای که بود فقط پنل های فلت رو مونتاژ میکنند اونم پایین رده ،مثلا اونجا از سریmpg و mag بود که پشتش چینی کلا نوشته بود خب با توجه به قیمتشم کیفیت ساخت خیلی خوبی داشت.

منتاژ ایراد نداره تا وقتی که کیفیت همون کیفیت ام اس آی باشه...من مانیتورای خیلی گرونتر ازین مانیتور آنباکس کردم هیچ کدوم کاور تلقی صفحه نمایش نداشتن ولی این مانیتور داشت...مانیتور 24 rapid ips 180hz freesync با پایه قابل تنظیم و کیفیت و طراحی گیمینگ زیبا... کجا میتونی با این کیفیت 7900 گیر بیاری...اونم با 24 ماه گارانتی معتبر...من کامل قبل تحویل این مانیتور رو تست کردم 180 هرتزش واقعیه وقتی تست ufo میگیری کوچیکترین گوستی نمیبینی و واقعا روون و برخلاف سایر مانیتورای این رنج قیمت freesync هم واقعی و کاملن کاربردی و در مورد بکلایت بلیید هم مانیتور به مانیتور متفاوت ولی بکلایت بلیدش آزار دهنده نیست  من خودم طرفدار کنتراستم بالام مثل va یا oled ولی خوب اصلن کنتراستش آزاردهنده نبود و یه چیزی که برام جالب بود نمایش خیلی زیبا ی رنگ قرمز بود...کلن به کسایی که توی این رنج قیمت میخوان بگیرن توصیه میکنم چون واقعا پکیج کاملیه...

لینک به دیدگاه

هم اکنون، phoenixia گفته است:

منتاژ ایراد نداره تا وقتی که کیفیت همون کیفیت ام اس آی باشه...من مانیتورای خیلی گرونتر ازین مانیتور آنباکس کردم هیچ کدوم کاور تلقی صفحه نمایش نداشتن ولی این مانیتور داشت...مانیتور 24 rapid ips 180hz freesync با پایه قابل تنظیم و کیفیت و طراحی گیمینگ زیبا... کجا میتونی با این کیفیت 7900 گیر بیاری...اونم با 24 ماه گارانتی معتبر...من کامل قبل تحویل این مانیتور رو تست کردم 180 هرتزش واقعیه وقتی تست ufo میگیری کوچیکترین گوستی نمیبینی و واقعا روون و برخلاف سایر مانیتورای این رنج قیمت freesync هم واقعی و کاملن کاربردی و در مورد بکلایت بلیید هم مانیتور به مانیتور متفاوت ولی بکلایت بلیدش آزار دهنده نیست  من خودم طرفدار کنتراستم بالام مثل va یا oled ولی خوب اصلن کنتراستش آزاردهنده نبود و یه چیزی که برام جالب بود نمایش خیلی زیبا ی رنگ قرمز بود...کلن به کسایی که توی این رنج قیمت میخوان بگیرن توصیه میکنم چون واقعا پکیج کاملیه...

درسته منم سر قضیه مانیتورم که به مشکل خورد این مانیتور رو سفارش دادم فکر کنم امروز یا فردا پست بتونم تحویل بگیرمش،ولی خب همون طور که فرمودید دیسپلی با کیفیتی داره و عجیب رنگ قرمز رو نمایش میداد،حالا دست خودم برسه یه تاپیک ریویو ازش می‌زارم .

لینک به دیدگاه

من این قضیه مونتاژ MSI نمیدونستم.عجب !!  اینم هم همان داستان نوکیا تقلبی است. حتی سایت MSI به آی پی ایران راه نمیده چطور به شریک ایرانی مجوز مونتاژ بدهد ؟ خوب شد که مانیتور Coolermaster  خریدم که ساخت چین است. به نظرم این برند MSI به همراه ایسوس خط بزنید. البته کولرمستر مدل مشابه هم داره :

GM27-FQS ARGB پنل Rapid IPS ، رزولوشن UHD و 27 اینچ

مدل ارزانتر GM27-FFS برای فول اچ دی 27 اینچ با پنل Rapid IPS

مدل دیگر GM2711S اونم مشابه مدل GM27-FQS ARGB ولی 180 هرتز

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است:

من این قضیه مونتاژ MSI نمیدونستم.عجب !!  اینم هم همان داستان نوکیا تقلبی است. حتی سایت MSI به آی پی ایران راه نمیده چطور به شریک ایرانی مجوز مونتاژ بدهد ؟ خوب شد که مانیتور Coolermaster  خریدم که ساخت چین است. به نظرم این برند MSI به همراه ایسوس خط بزنید. البته کولرمستر مدل مشابه هم داره :

متاسفانه اینجا ایران است 

ایسوس چرا خط بزنیم کلا؟ اونم فقط پایین رده هاشو دیدم مونتاژ داخله ها

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است:

من بیشتر در این مورد فکر میکنم مانیتور تجهیزاتش میاد دوبی دی اسمبل میشه و دوباره داخل ایران اسمبل میشه برای دور زدن...فکر نکنم ام اس آی ریسک تجارت مستقیم و توی دردسر افتادن به جون بخره...ولی خب من خودم تست کردم مانیتور منتاژ رو و واقعا پنل خوبی داره نمیشه بهش ایراد گرفت..کولر مستر هم مشکلات زیاد داره مانیتورهاش یه مانیتور رده بالاش که الان داخل ایران 40 50 میلیون توی ردیت کلن تحریم شده چون واقعا مشکلاتش یکی دو تا نیست و کولستر مسترم جوابگو نیست...منم مدل ga271 شمارو دارم و واقعا با کیفیت اگر مشکل بلک اسمیرینگش توی بعضی بازی هارو فاکتور بگیریم

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۶/۱۷ در 01:02، Kiarash گفته است:

اگه بیکاری و تایم کاریت صفره چرا که نه با گودرت دنبالش باش🤣👌

ولی حقیقتا این کار مصادقه با تلف کردن وقتت یقینا میگم ماتریس عرضه این کارو نداره مانیتور فرضا 400 دلاری مونتاژ کنه باز گارانتی های قدرتمند مثل آواژنگ بود یه چیزی و از اون ور داد و فریاد مشتری ها هم در میومد با این کار

بیا عزیز وقت ما که تلف نشد شما هم دیگه انقد با اطمینان یقینا چیزی نگو که خود ماتریس تایید کرد مانیتور بالای ۲۰۰ دلار گیمینگ هم مونتاژ میکنه

لینک به دیدگاه

هم اکنون، zexer2020 گفته است:

متاسفانه اینجا ایران است 

ایسوس چرا خط بزنیم کلا؟ اونم فقط پایین رده هاشو دیدم مونتاژ داخله ها

فقط منتاژ قطعه ایرانی توش نیست که...شما برو ردیت مانیتور odyssey g7 سامسونگ رو سرچ کن ببین چقدر شکایت ازش هست مانیتوری که یه دوره پرفروشترین مانیتور 2کی 240 هرتز بود...نمیشه با یه ایراد بگی همه مشکل دارن...من ویو سونیک داشتم منتاژ چین ips فقط 8 تا پیکسل استاک داشت یادمه دادم گارانتی سازگار آخرم قبول نکردن و منم مرجوعش کردم...ربطی به منتاژ فلان جا نداره الان مانیتور قدیمیه الجی منتاژ مادیران دارم بعد 15 سال 2 تا پیکسلش سوخته ...

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، phoenixia گفته است:

فقط منتاژ قطعه ایرانی توش نیست که...شما برو ردیت مانیتور odyssey g7 سامسونگ رو سرچ کن ببین چقدر شکایت ازش هست مانیتوری که یه دوره پرفروشترین مانیتور 2کی 240 هرتز بود...نمیشه با یه ایراد بگی همه مشکل دارن...من ویو سونیک داشتم منتاژ چین ips فقط 8 تا پیکسل استاک داشت یادمه دادم گارانتی سازگار آخرم قبول نکردن و منم مرجوعش کردم...ربطی به منتاژ فلان جا نداره الان مانیتور قدیمیه الجی منتاژ مادیران دارم بعد 15 سال 2 تا پیکسلش سوخته ...

اگه از نظر شما کیفیت مونتاژ کارخونه اصلی msi تو چین برابره با مونتاژ ماتریس تو ایران و فرقی باهم ندارن دیگه من حرفی ندارم واقعیت

لینک به دیدگاه

با عرض پوزش بخاطر دیر ارسال کردن عکس . کارتون مانیتور در دسترس  نیست فعلا . نتونستم پیداش کنم. اینم عکس آداپتورش که ازین چینی هاست و دوشاخه هست و معلومه مال خودش نیست  . پشت مانیتور هم ک خودتون می‌بینید زده شعبه ایران. خدا لعنتشون کنه . واقعا نا امید شدم . مگه میشه مانیتور بعد دو سه هفته پیکسل گیر کردگی اونم سه تا دوتاش آبی یکی قرمز . خیلی رو مخمه . کاش میشد  بهشون پس بدم . اصلا حوصله ندارم  برم رو سیستم  افسردگی گرفتم . کاش میشد اینو ردش کنم بره . چقد میتونم بفروشم این مانیتور رو؟  کلی هم از گارانتیش مونده. کسی بلده اینو درست کنه . راه حلی هست براش؟ میترسم ضربه بزنم ب پیکسل سوختش  از شرایط گارانتی خارج بشه . اصلا باور نمیکردم انقد رو‌اعصابم بره . من ادم حساسیم . اگه میدونستم مونتاژ ایرانه هرگز خرید نمیزدم اونم اینترنتی .

IMG_20240721_174712.jpg

IMG_20240721_175122.jpg

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

اگه از نظر شما کیفیت مونتاژ کارخونه اصلی msi تو چین برابره با مونتاژ ماتریس تو ایران و فرقی باهم ندارن دیگه من حرفی ندارم واقعیت

برابر نیستن دوست عزیز...ممکن یه ایراداتیم باشه ولی شما ببین با 7900 چه مانیتوری با اون مشخصات بهت میدن...صاحب تایپیک بدشانسی آورده و پنلش خوب از آب در نیومده...مانیتور اینجوریه هیچ وقت نمیتونی مطئن باشی که یه چیز پرفکتی گیرت میاد..مانیتور 100 میلیونی اولد مشکلات خودشو داره دیگه بقیه که بماند...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...