رفتن به مطلب

پیکسل سوخته یا پیکسل گیر کرده ؟!! Msi g274qpf

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هم اکنون، alli.m گفته است:

با عرض پوزش بخاطر دیر ارسال کردن عکس . کارتون مانیتور در دسترس  نیست فعلا . نتونستم پیداش کنم. اینم عکس آداپتورش که ازین چینی هاست و دوشاخه هست و معلومه مال خودش نیست  . پشت مانیتور هم ک خودتون می‌بینید زده شعبه ایران. خدا لعنتشون کنه . واقعا نا امید شدم . مگه میشه مانیتور بعد دو سه هفته پیکسل گیر کردگی اونم سه تا دوتاش آبی یکی قرمز . خیلی رو مخمه . کاش میشد  بهشون پس بدم . اصلا حوصله ندارم  برم رو سیستم  افسردگی گرفتم . کاش میشد اینو ردش کنم بره . چقد میتونم بفروشم این مانیتور رو؟  کلی هم از گارانتیش مونده. کسی بلده اینو درست کنه . راه حلی هست براش؟ میترسم ضربه بزنم ب پیکسل سوختش  از شرایط گارانتی خارج بشه . اصلا باور نمیکردم انقد رو‌اعصابم بره . من ادم حساسیم . اگه میدونستم مونتاژ ایرانه هرگز خرید نمیزدم اونم اینترنتی .

IMG_20240721_174712.jpg

IMG_20240721_175122.jpg

واقعا حس بدیه میفهمم وقتی میگید دلم نمیخواد پای سیستم بشینم ...من از شما خیلی حساس ترم روی پیکسل استاک یا مرده مانیتور ولی خوب دیگه مجبوریم قبول کنیم ممکن چیز پرفکتی گیرمون نیاد و همیشه بدشانسی برای دیگران نیست برای ما هم پیش میاد توی دیوار دیدم طرف اومده بوده اولد 55 تومنیشو تمیز کنه زده گوشه ی مانیتور رو به فنا داده گذاشته بود برای فروش 30 میلیون ببینید اون دیگه چه حالی داشته...و تنها چیزی که یاد گرفتم همیشه یه راه برگشت برای خودتون در نظر بگیرید که اگر اتفاقی افتاد بتونید مرجوع کنید...همونطور که گفتم اگر میتونید تحملش کنید صبر کنید بشه 5 تا پیکسل و اون موقع اقدام کنید یا با قیمت پایین بفروشید اعصاب خوردی و ناراحتی مشکلی رو حل نمیکنه....

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

46 دقیقه قبل، phoenixia گفته است:

واقعا حس بدیه میفهمم وقتی میگید دلم نمیخواد پای سیستم بشینم ...من از شما خیلی حساس ترم روی پیکسل استاک یا مرده مانیتور ولی خوب دیگه مجبوریم قبول کنیم ممکن چیز پرفکتی گیرمون نیاد و همیشه بدشانسی برای دیگران نیست برای ما هم پیش میاد توی دیوار دیدم طرف اومده بوده اولد 55 تومنیشو تمیز کنه زده گوشه ی مانیتور رو به فنا داده گذاشته بود برای فروش 30 میلیون ببینید اون دیگه چه حالی داشته...و تنها چیزی که یاد گرفتم همیشه یه راه برگشت برای خودتون در نظر بگیرید که اگر اتفاقی افتاد بتونید مرجوع کنید...همونطور که گفتم اگر میتونید تحملش کنید صبر کنید بشه 5 تا پیکسل و اون موقع اقدام کنید یا با قیمت پایین بفروشید اعصاب خوردی و ناراحتی مشکلی رو حل نمیکنه...

بله بدشانسی برا همه هست. دادا من با بدبختی و وام و کار سخت اومدم مانیتور خریدم . برا چی باید مانیتور نو که خریدم اینطوری بشه .‌معلوم کار مونتاژ ایراد داشته . ایرانی جماعت بفکر جیب خودشه با دقت و کیفیت پایین مونتاژ میکنن تا برا خودشون سود بیشتر داشته باشه . یا مثلا تو روز باید ۴۰ تا مانیتور مونتاژ کنند اینا ۶۰ مونتاژ میکنن تا هزینه کارمنداشونو دربیاد و سود بیشتری بره تو جیبشون .‌از نظر کیفیت بدنه msi واقعا خوبه . کیفیت مونتاژ ایران  و قطعات داخلیش که استفاده کردن مطمئنا گند زده ب محصول . بدشانس که هستم  الان من مطمئنم این ۳ تا پیکسل گیر کرده تا ۳ سال دیگم همینجوری میمونه و نمیشه ۵ تا . مثلا اگه بخوام بفروشمش الان چقدر میشه قیمت الان مانیتور g274qpf بین  ۱۷ تا ۱۸.۵۰۰ تومنه.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

بیا عزیز وقت ما که تلف نشد

یک دوستی رفته شرکت و سوالی از مسئول مربوطه پرسیده.  همین! حضرت العالی دقیقا چه جهش و اقداماتی راجب کشف این پدیده بزرگ((همانند کشف بمب اتمی توسط رابرت اوپنهایمر!)) انجام دادی که صرف وقت گران بهای شما مفید و ثمربخش واقع شده؟؟؟

شما هم دیگه انقد با اطمینان یقینا چیزی نگو

جسارتا این موضوع به شما مربوط نیست

که خود ماتریس تایید کرد مانیتور بالای ۲۰۰ دلار گیمینگ هم مونتاژ میکنه

میتونید لینک صفحه رسمی ماتریس از تایید خود شرکت راجب این موضوع رو بهم بفرستید؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، alli.m گفته است:

برا چی باید مانیتور نو که خریدم اینطوری بشه .‌معلوم کار مونتاژ ایراد داشته

من  از منتاژ داخلی دفاع نمیکنم ولی خوب ازون ور  میبینم که مانیتورایی که منتاژ چینن یا کشورهای دیگه آسیا هم ازین مشکلات دارن فقط مانیتور شما نیست مانیتور odyssey g7 سامسونگ وقتی اومد 700 دلار قیمتش بود برید آمازون رو نگاه کنید چقدر به خاطر پیکسل استاک و مرده برگشتی داشته بنظرتون سامسونگم بد منتاژ میکرده...همه مانیتورا ممکن مشکل پیکسل استاک و مردرو داشته باشن من خودمم زیاد تجربه کردم و همه ی مواردی که شما گذروندی رو رد کردم...الان به این نتیجه رسیدم اعصاب خوردی مشکل حل نمیکنه مانیتور باقیمت پایینتر بزارید برای فروش و مشکلاتشم کامل شرح بدید یا نگهش دارید...شانس شما بد بوده کاریشم نمیشه کرد...من دو تا مانیتور سامسونگ نو تحویل دادم هردو یه دونه پیکسل سوخته داشتن ولی خوب نمیشده برای یدونه کاری کرد و طرف استفاده کرده...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...