رفتن به مطلب

WD 1TB Blue && Lexar nm620 512GB

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و احترام خدمت دوستان و اساتید گرامی

با فروش یک فروند هارد وسترن 1 ترابایت و یک فروند SSD لکسار 512 گیگابایت در خدمتتون هستم

هردو قطعه از ابتدا دست من بودند و طی سالیان سال همراه و هم مسیر PC من که 24/7 روشنه بودند ولی خوب به اون صورت کارکردی از لحاظ Read/Write نداشتند و علت فروش هم مهاجرت به سرزمین جدید الساخت سسدی های نسل 4 هست...

هارد وسترن از نسخه های ریفر و تعمیری و فیک و لیبل تعویض و... نیست و سری EZEX که آخرین نسخه هارد های وسترن بلو هست و بدون هرگونه بد سکتوری و احتمالا با سلامت 99% هست

سسدی لکسار هم که شناخته شده و نیازی به تعریف نداره، سلطان رده اقتصادی و گارانتی مهرگان تجارت نصر تا انتهای سال 2025 داره که با خیال راحت استفاده کنید

قیمت در نظر گرفته شده برای سسدی مبلغ 1450 تومان فروخته شد

قیمت در نظر گرفته شده برای هارد 1200 تومان

هزینه ارسال با خریدار محترم هست، در صورت خرید هر دوقطعه خریدار محترم هزینه ارسال رو مهمان من هستند

با احترام در انتخاب خریدار مختار هستم و فروش در فروم همسایه و جاهای دیگر هم پیگیری میشود

Lexar nm620.jpg

WD1TB test.jpg

WD1TB.jpg

5987754464909575894.jpg

ویرایش شده توسط danyal.fa79
لینک به دیدگاه

سسدی فروخته شد

هارد موجوده

آپ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...