رفتن به مطلب

مشکل در تماشای ویدیو لایو در سایت یوتیوب

Black Boy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر دوستان

از چند روز گذشته هر وقت میخوام در یوتتوب ویدیو لایو تماشا کنم هر چند ثانیه که میگذره با خطای زیر مواجه میشم. تمام راه هایی که به ذهنم میرسه رو تست کردم.

اگر از دوستان کسی با این مشکل برخورده و تونسته رفعش کنه ممنون میشم به اشتراک بزاره تا استفاده کنیم.

image.thumb.png.afe5ac619db15e51caa661f76c5ca560.png

ویرایش شده توسط Black Boy
لینک به دیدگاه

درود 

من این مشکل رو نداشتم ولی میتونم نرم افزار Secure DNS Client رو امتحان کنم که با سرعت خیلی بالا و بدون نیاز به شکن ها وصل میشه.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

درود 

من این مشکل رو نداشتم ولی میتونم نرم افزار Secure DNS Client رو امتحان کنم که با سرعت خیلی بالا و بدون نیاز به شکن ها وصل میشه.

مرسی برنامه جالبی بود یوتیوب باز شد اما باز هم مشکل پا برجاست. بعد چند ثانیه همون خطا میاد.

لینک به دیدگاه

خوب اینطور که به نظر میرسه گویا یوتیوب با آی پی ایران مشکل داره و این خطا رو میده.

من اکثر شکن هام آی پی رو عوض نمیکنن اما وقتی از یکی که آی پی رو عوض میکنه تست گرفتم بدون مشکل باز شد.

لینک به دیدگاه

برای منم اینطوری شده امروز متوجه شدم، فیکس بودا چندروز پیش. البته منم با DNS فقط وصل میشم.

دیسکوردمم یجوری بود این دو روز شاید از DNS باشه. یه ربع اینا طول میکشه بالا بیاد، بالا هم بیاد به اکثر چنلها ویسی نمیتونستم وصل شم، برای همین خیلی خیلی بعید میدونم محدودیت از سمت یوتیوب باشه.

ویرایش شده توسط rewiecs
لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، rewiecs گفته است:

برای منم اینطوری شده امروز متوجه شدم، فیکس بودا چندروز پیش. البته منم با DNS فقط وصل میشم.

دیسکوردمم یجوری بود این دو روز شاید از DNS باشه. یه ربع اینا طول میکشه بالا بیاد، بالا هم بیاد به اکثر چنلها ویسی نمیتونستم وصل شم، برای همین خیلی خیلی بعید میدونم محدودیت از سمت یوتیوب باشه.

فعلا که تنها راهی که جواب میده اینه که از پلیری مثل VLC استفاده کنم. اگرنه داخل مرورگر نمیشه تماشا کرد. با این حساب شاید مورد موقتی باشه

ویرایش شده توسط Black Boy
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...